Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trzeba brać osobną torbę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pozdrawiam świetliki
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2014, 18:48
Będzie naciskać dopóki nie trafi w Biebera :)
Odpisz
2 września 2015, 13:18
Ale Bie*er to nie osoba. Człowiek też nie. Więc jego to ominie.
Odpisz
7 listopada 2015, 20:36
@Tomasz95: Bieber jest jak (Bie-Beer)
Odpisz
14 września 2015, 09:16
Ja kliknę to 10 razy,zbieram kasę na dom.
Odpisz
7 kwietnia 2013, 15:01
jak naciśnie to sam umrze
Odpisz
7 kwietnia 2013, 10:08
Ja naciskałbym póki nie zginęli by wszyscy hejterzy Michaela Jacksona.
Odpisz
6 kwietnia 2013, 19:27
Mogło wypaść na tego gostka naciskającego przycisk :D
Odpisz
6 kwietnia 2013, 23:51
@Szalona_: to djabeł ;-; on już nje żyje
Odpisz
6 kwietnia 2013, 21:14
Mogłabym kilka razy wcisnąć i fajnie jakby trafiło na moją wychowawczynię z 1-3. ^_^
Odpisz
2 kwietnia 2013, 20:44
Co sekundę na świecie giną jacyś ludzie.
ja bym to klikał aż do momentu gdy na jeja nie będzie już zadnej fanki Monster High :]
Odpisz
2 kwietnia 2013, 20:47
@Paulius: Ja też. ale i one kiedyś zmądrzeja\umrą
Odpisz
2 kwietnia 2013, 22:04
@Paulius: Wiesz, że to dotyczy także ciebie? TZN. Klikniesz tylko raz i możesz ty umrzeć
Odpisz
2 kwietnia 2013, 22:12
@Mika444: prawdopodobieństwo że wypadne ja jest takie jak szóstki w totka, czyli... 0,00000
więc klikałbym do woli :P
Odpisz
6 kwietnia 2013, 17:11
@Paulius: Szansa jest zawsze, bardzo mała, ale jest.
Odpisz
6 kwietnia 2013, 17:20
@Paulius: szansa że wypadniesz to 1/7.000.000.000
Odpisz
6 kwietnia 2013, 20:39
@Paulius: Jesteś naprawdę dobrym człowiekiem!
Odpisz
6 kwietnia 2013, 20:00
chciałabym żeby to był jakiś debil z mojej klasy...
Odpisz
6 kwietnia 2013, 19:06
Ja bym rąbnął w ten przycisk głową tego diabła
Odpisz
6 kwietnia 2013, 18:01
Oryginał to był gif, na którym diabeł jest zdziwiony/zmieszany, a gościu ciągle wciska przycisk raz po raz i ma wystawioną rękę w geście "spoko, teraz dawaj kasę."
Odpisz
6 kwietnia 2013, 18:18
Poszukasz mi linka? Chcę zobaczyć.
Odpisz
6 kwietnia 2013, 18:37
Ja bym nie wcisną, to mógł być podstęp i on specjalnie chciał mnie zabić. A nawet jeśli nie, to pomijając fakt że co sekundę ktoś umiera nie mógł bym żyć ze świadomością że przeze mnie ktoś zginął.
Odpisz
6 kwietnia 2013, 17:42
też bym tak zrobiła ale gdyby dali mi 30 tysięcy ;)
Odpisz
3 kwietnia 2013, 21:43
Też bym tak zrobił....gdyby dali więcej.
Odpisz