Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Totalnie
Rel
To się nie może nie udać
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 listopada 2017, 15:40
Zawsze przez to mam wrażenie, że zostało mi już mało czasu do końca dnia. Chociaż to mnie mobilizuje i zabieram się do nauki i innych pożytecznych spraw.
Odpisz
11 listopada 2017, 12:09
no taka prawda już jest o 17:00 ciemno
Odpisz
11 listopada 2017, 12:48
U mnie o 16 ciemno
Odpisz
11 listopada 2017, 13:38
@polandball1: A u mnie o 15.
Odpisz
11 listopada 2017, 14:12
@ewelkapl: A nie, pomyłka. Już jest ciemno.
Odpisz
11 listopada 2017, 19:47
@polandball1: u mnie też
Odpisz
12 listopada 2017, 16:49
jednak o 16 bo już jest ciemno
Odpisz
12 listopada 2017, 16:51
robie dalsze obliczenia jutro wstaje o 6:00 i patrze do 17:00 zobacze kiedy będzie ciemno
Odpisz
10 listopada 2017, 21:14
Gdy lubisz, jak jest ciemmo :D
Odpisz
10 listopada 2017, 12:31
Ale już koło pierwszej robi się jasno.
Odpisz
12 listopada 2017, 17:06
@Krzyniu: Opowiedz nam więcej o wakacjach w Afryce
Odpisz
12 listopada 2017, 17:25
@xMacius: Pewnego razu dawno dawno temu wczoraj byłem na imprezie a tam o 3 w nocy jasno. Afryka w sumie to była, bo Kraków.
Odpisz
12 listopada 2017, 17:57
@Krzyniu: Widziałeś coś przez smog? XD
Odpisz
12 listopada 2017, 18:20
@xMacius: Moją przyszłość.
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2017, 11:30
O nie! Jest późna jesień! Dokładnie tak samo jak rok temu! I w każdym roku! Jak my to przetrwamy?!
Odpisz
10 listopada 2017, 11:21
W Tromso na północy Norwegii dzisiaj będzie już ciemno o 14:00. Tak że u nas nie jest tak źle.
Odpisz