Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Keks_

11 listopada 2017, 15:40

Zawsze przez to mam wrażenie, że zostało mi już mało czasu do końca dnia. Chociaż to mnie mobilizuje i zabieram się do nauki i innych pożytecznych spraw.

Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2017, 12:09

no taka prawda już jest o 17:00 ciemno

Avatar polandball1

11 listopada 2017, 12:48

U mnie o 16 ciemno

Avatar ewelkapl

11 listopada 2017, 13:38

@polandball1: A u mnie o 15.

Avatar ewelkapl

11 listopada 2017, 14:12

@ewelkapl: A nie, pomyłka. Już jest ciemno.

Avatar xMacius

11 listopada 2017, 19:47

@polandball1: u mnie też

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2017, 16:49

jednak o 16 bo już jest ciemno

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2017, 16:51

robie dalsze obliczenia jutro wstaje o 6:00 i patrze do 17:00 zobacze kiedy będzie ciemno

Avatar Windows_10

10 listopada 2017, 21:14

Gdy lubisz, jak jest ciemmo :D

Avatar Krzyniu

10 listopada 2017, 12:31

Ale już koło pierwszej robi się jasno.

Avatar xMacius

12 listopada 2017, 17:06

@Krzyniu: Opowiedz nam więcej o wakacjach w Afryce

Avatar Krzyniu

12 listopada 2017, 17:25

@xMacius: Pewnego razu dawno dawno temu wczoraj byłem na imprezie a tam o 3 w nocy jasno. Afryka w sumie to była, bo Kraków.

Avatar xMacius

12 listopada 2017, 17:57

@Krzyniu: Widziałeś coś przez smog? XD

Avatar Krzyniu

12 listopada 2017, 18:20

@xMacius: Moją przyszłość.

Avatar Mijak

Edytowano - 10 listopada 2017, 11:30

O nie! Jest późna jesień! Dokładnie tak samo jak rok temu! I w każdym roku! Jak my to przetrwamy?!

Avatar Nanook

10 listopada 2017, 11:21

W Tromso na północy Norwegii dzisiaj będzie już ciemno o 14:00. Tak że u nas nie jest tak źle.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar feministka
Dodane przez: feministka

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Totalnie

Rel

To się nie może nie udać

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka