Może mi to ktoś przeczytać, bo smog mi przeszkadza?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Pilne
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2020, 15:37
Ale mgła
Odpisz
5 lipca 2019, 23:34
Ale jak zrobił screena z oka? No chyba że zdjęcie
Odpisz
31 grudnia 2017, 04:06
Paint.exe
Odpisz
11 listopada 2017, 22:12
picie w Krakowie jest zdrowsze niż oddychanie
Odpisz
12 listopada 2017, 11:05
@ruzwelt1: Twój jedyny mądry komentarz...
Odpisz
12 listopada 2017, 14:16
@Ajgorak: czemu?
Odpisz
12 listopada 2017, 14:31
@ruzwelt1: Bo jesteś zje**nym trollem?
Odpisz
12 listopada 2017, 16:25
@Ajgorak: nie każde zje**ne dziecko to troll
Odpisz
12 listopada 2017, 17:24
@Marequel: To jest troll
Odpisz
12 listopada 2017, 17:34
@Ajgorak: nie
Odpisz
12 listopada 2017, 22:25
@Ajgorak: po czym wnioskujesz że akurat on jest trollem
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2017, 22:50
@Marequel: Jezuuuu...
Spójrz tylko. Pisze idiotyczne komentarze ale czasem napiszę coś bardziej normalnego. Zje**ne dziecko (tak jak to nazwałeś) piszę tylko to pierwsze.
Po drugie zobać jego avka... Taki zwyczajny dzieciak dał by tam troll face'a albo inne virtus.pro a nie dzieciaka naku*wiajacego w coda czy inne gówno.
Odpisz
12 listopada 2017, 23:06
@Ajgorak: miałem projekt na informatykę więc mam zdjęcie z tego i to ty jesteś zje**nym dzieckiem
Odpisz
13 listopada 2017, 07:19
@ruzwelt1: k
Odpisz
13 listopada 2017, 07:22
@Ajgorak: dobra ma to trochę sensu
Odpisz
12 listopada 2017, 23:16
Miszcz painta
Odpisz
12 listopada 2017, 11:45
Zaczyna się jak co roku. Wkrótce media nie będą miały o czym mówić: "Ej a WieCie, że W kRAkoWie JeZD STRASZLIWY SmOGg ?"
A tak szczerze to mieszkam obok Krakowa i gdy jadę do miasta to muszę kupić sobie paczkę Lays'ów, żeby mieć czym oddychać.
Odpisz
10 listopada 2017, 16:35
W krakowie powietrze jest tak geste, że tnie się je maczetami
Odpisz
10 listopada 2017, 17:04
myślę ze maczety są mało efektywne lepsze by były diamentowe wiertła itp.
Odpisz
11 listopada 2017, 21:18
@Cichy22: Chyba nie do końca zrozumiałeś nawiązania do krakowskiej społeczności, która, przynajmniej kiedyś, znana była właśnie z tego, że lubili maczety.
Odpisz
11 listopada 2017, 21:20
@XStuntManiac1: zrozumiałem ale napisałem coś kompletnie nie na temat
Odpisz
12 listopada 2017, 02:20
@XStuntManiac1: lubiła*
Odpisz
11 listopada 2017, 22:10
Smog wawelski
Odpisz
11 listopada 2017, 21:51
O nie
Odpisz
11 listopada 2017, 21:31
ku*waaaaaaaaaaaaaaa
Odpisz
11 listopada 2017, 21:24
Ja tam nie widzę problemu.
Odpisz
11 listopada 2017, 21:06
Mem o komentarzu pod memem, który przedstawia komentarz pod memem.
Odpisz
10 listopada 2017, 17:32
Smog nie istnieje.
Odpisz
10 listopada 2017, 20:34
Wytłumacz.
Odpisz
10 listopada 2017, 21:11
czekaj co
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2017, 21:28
XDD
Odpisz
10 listopada 2017, 21:35
Odpisz
11 listopada 2017, 21:23
Niemniej jest to ciekawe rozwiązanie problemu
Odpisz
11 listopada 2017, 21:40
To dokładnie tak jak twój mózg
Odpisz
11 listopada 2017, 21:49
Odpisz
11 listopada 2017, 23:36
teraz to przeszedłeś samego siebie w swojej głupocie
Odpisz
12 listopada 2017, 03:03
smok*
Odpisz
12 listopada 2017, 09:26
Smaug*
Jak widać ty też masz problem z autokorektą
Odpisz
12 listopada 2017, 11:00
Nie wiem, czy ty się ku*wa wychowałeś w pi**u daleko w środku oceanu, że ty takie teorie z dupy bierzesz, czy jesteś je**nym trollem, czy może masz niedoje**nie, ale ja ci mogę dać kilka prawdziwych zdjęć smogu.
Odpisz
12 listopada 2017, 11:17
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: Nie masz kontrargumentów, więc obrażasz.
Odpisz
12 listopada 2017, 11:20
Odezwał się ten co ku*wa potrafi rozpocząć dyskusję, rzucić hasło: ''korwin jest najmądrzejszy'', dać strzałki w dół wszystkim póki mu się limit nie wyczerpie i kulturalnie sobie wyjść olewając wszystkich.
Odpisz
12 listopada 2017, 11:35
@kjebob: sry przez przypadek dałem w dół
Odpisz
12 listopada 2017, 11:42
Odpisz
12 listopada 2017, 12:10
a czy ty masz jakiekolwiek argumenty do tego, co mówisz?
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2017, 12:33
argumenty: obserwacje dużego stężenia cząstek pm 2.5 I pm 10 w dużych miastach, co według wielu badań jest szkodliwe dla zdrowia.
Teraz podaj jakieś argumenty przeciwko temu.
Odpisz