Heterochromia - piękna mutacja
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Trzeba brać osobną torbę
Zdeklasowani znowu
Ładne rzeczy
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2019, 21:43
Ka mam taką jak na 4 obrazku
Odpisz
10 grudnia 2018, 23:12
Mój kolega ma taką jak na 4. Obrazku
Odpisz
10 lipca 2018, 21:39
HETEROchromia
-OMG TO DYSKRYMINACJA!!!
Odpisz
28 marca 2018, 07:37
ja mam tą mutacje na 3 obrazku
Odpisz
8 grudnia 2017, 08:39
A myślałam, że takich jak ja nie ma wiele.
Odpisz
8 maja 2017, 17:45
Mam 3, ale widać to tylko z bliska, nie ma się czym ekscytować
Odpisz
20 grudnia 2015, 16:55
mam 4
Odpisz
3 lipca 2015, 20:40
Mam takie jak w 3, to normalne.
Odpisz
3 grudnia 2013, 21:03
przedostatnie <3
Odpisz
28 listopada 2013, 13:19
mi się podoba tylko 3 i 4
Odpisz
13 lipca 2013, 19:14
Ostatnie i pierwsze podoba mi się najbardziej... Moje to te trzecie od dołu...
Odpisz
5 czerwca 2013, 00:31
a to wystąpi u człowieka czy rzadko ludzie tylko mają
Odpisz
16 maja 2013, 18:36
ja mam coś w rodzaju 2 a moja mama na jednym oku ma brązową kropke a reszta niebieska(oprócz źrenicy).
Odpisz
4 kwietnia 2013, 23:16
numer 4 tylko boki sa prawie czarne
Odpisz
4 kwietnia 2013, 22:30
w ostatnim jest ogień, ale pozostałe mi się nie podobają za bardzo
Odpisz