Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar koziol11

8 grudnia 2018, 09:49

Już nudzenie się jest lepsze od zadań.

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2017, 18:32

Naszczęście u mnie nauczyciele dbają aby taka sytuacja się nie pojawiła, więdz walą nam tyle pracy domowej żebyśmy przypadkiem nie odpoczeli sobie w domu po szkole.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar
Konto usunięte

18 listopada 2017, 20:35

@Mr_Quicky: A ja nie gram w mc....

Avatar Mr_Quicky

19 listopada 2017, 12:16

Noone care, możesz już skończyć pisać?

Avatar Mr_Quicky

12 listopada 2017, 23:33

Nic nie musisz robić?!?!?! A co z pozostałymi przedmiotami. To tysiące infromacji miesięcznie

Avatar Mr_Quicky

12 listopada 2017, 23:34

@Mr_Quicky: Pomijając prace domowe

Avatar niemaznekto

11 listopada 2017, 19:01

Życie mat-fiza. Nic nie musisz robić prawie robić, tylko zrozumieć, a na przykład taki bio-chem, to musi kuć non stop :v

Avatar kjebob

12 listopada 2017, 14:16

@niemaznekto: ''nic nie musisz robić prawie robić'' piękne zdanie

Avatar niemaznekto

12 listopada 2017, 15:19

@kjebob: Tak wiem, nie zauważyłam wcześniej ;) Ale wiadomo o co chodzi :D

Avatar Kzyeki

12 listopada 2017, 20:25

@niemaznekto: Niekoniecznie, jestem ostatni rok na biol-chemie i bardzo biologię lubię. Nie wiem czemu, ale wszystko jest dla mnie zrozumiałe i mogę przeczytać raz i zapamiętać :/

Avatar niemaznekto

12 listopada 2017, 21:59

@Kzyeki: Tak jest jak ma się talent, jak go się nie posiada, lub nie uważa na lekcjach, to jest inaczej :)

Avatar Anielka999

12 listopada 2017, 14:15

Ja mam z matmy jakieś ćwiczenia dla ułomów, i to czwarty rok. Niby siódma klasa, a nadal nie przekraczamy progu dziesiątkowego.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Anielka999

12 listopada 2017, 18:01

@wilsonXcuddyXhouse: A czego jak nie podstawówki?

Avatar wilsonXcuddyXhouse

12 listopada 2017, 19:24

@Anielka999: nie wiem właśnie

Avatar mateusz123_hiro

12 listopada 2017, 16:22

podobnie czuję się kiedy idę do szkoły i mam wszystko odrobione

Avatar AndrzejKulasovych

12 listopada 2017, 15:27

My z matmy jesteśmy tacy debile że nawet nic nie zadaje bo i tak to nic nie da bo nik nie ogarnie

Avatar Pikachu_fan_Subaru

12 listopada 2017, 14:29

Gry czekają....

Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2017, 17:15

Ja z matmy w sumie i tak nic nigdy nie odrabiam

Avatar arcinin

12 listopada 2017, 14:18

same

Avatar PimpekLord

12 listopada 2017, 14:21

Mi pani w tamtym roku mi chyba tylko raz prace domową sprawdzala więc mialem luz.

Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2017, 18:29

a ja wyprulem do przodu z materialem i teraz nie musze nic robic na lekcjach przez jakis czas

Avatar Piotro165

11 listopada 2017, 16:39

nigdy nic nie robię

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jeszcze jak

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Ładne rzeczy

Tymi się chodzi

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka