Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jeszcze jak
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ładne rzeczy
Tymi się chodzi
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 grudnia 2018, 09:49
Już nudzenie się jest lepsze od zadań.
Odpisz
12 listopada 2017, 18:32
Naszczęście u mnie nauczyciele dbają aby taka sytuacja się nie pojawiła, więdz walą nam tyle pracy domowej żebyśmy przypadkiem nie odpoczeli sobie w domu po szkole.
Odpisz
12 listopada 2017, 23:36
No i dobrze, takim jak ty jest to potrzebne
Odpisz
13 listopada 2017, 07:23
@Mr_Quicky: Jeśli chodzi o normalne prace domowe, tak. Ale jeśli chodzi o te wciskane na siłę (jak np: plakaty na religię/WOK itp). Raczej powinny być zadawane, ale głównie z rozszerzenia.
Odpisz
13 listopada 2017, 21:06
W 2 liceum nie będziesz miał WOK'u. Zato serio nie wiesz że pisze się "więc" a nie "więdz"? xd
Odpisz
14 listopada 2017, 07:33
@Mr_Quicky: Jestem w drugiej Liceum i mam WOK, gdybym miał czas pisał bym poprawnie.
Odpisz
14 listopada 2017, 12:41
No nie wiem,raczej nie da się napisać "więdz" z powodu braku czasu xd Tym bardziej powinieneś napisać "więc"
Odpisz
14 listopada 2017, 19:40
@Mr_Quicky: Jeśli się pisze szybko, to z błędami, gdyż nie masz czasu się zastanowić nad pisownią.
Odpisz
15 listopada 2017, 17:38
Błędy z szybkim pisaniem to np. "byłi" zamiast "było" albo "grax" zamiast "grać". To są błędy związane z szybkim pisaniem, nie blędy związane z niewiedzą
Odpisz
16 listopada 2017, 07:56
@Mr_Quicky: To są błędy związane z szybkim pisaniem, ale dla mnie, u mnie z ortografią średnio, dlatego jak piszę szybko, robię błędy.
Odpisz
16 listopada 2017, 11:39
Przecinek przed "ale"? Ok
Odpisz
17 listopada 2017, 07:12
@Mr_Quicky: Mówiłem że robie błędy, jak piszę na szybko....
Odpisz
17 listopada 2017, 12:50
Ehh, to jak mówić do ściany
Odpisz
17 listopada 2017, 19:07
@Mr_Quicky: Czyli wiesz co teraz czuje...
Odpisz
17 listopada 2017, 20:43
Dobra debilku idź tam grać w mc czy coś, nie marnuj mojego czasu
Odpisz
18 listopada 2017, 08:12
@Mr_Quicky: A ty wracaj grać w csgo gimbusie.
Odpisz
18 listopada 2017, 12:13
Akurat w cs'a nie gram ale z chęcią w r6 pogram
Odpisz
18 listopada 2017, 20:35
@Mr_Quicky: A ja nie gram w mc....
Odpisz
19 listopada 2017, 12:16
Noone care, możesz już skończyć pisać?
Odpisz
12 listopada 2017, 23:33
Nic nie musisz robić?!?!?! A co z pozostałymi przedmiotami. To tysiące infromacji miesięcznie
Odpisz
12 listopada 2017, 23:34
@Mr_Quicky: Pomijając prace domowe
Odpisz
11 listopada 2017, 19:01
Życie mat-fiza. Nic nie musisz robić prawie robić, tylko zrozumieć, a na przykład taki bio-chem, to musi kuć non stop :v
Odpisz
12 listopada 2017, 14:16
@niemaznekto: ''nic nie musisz robić prawie robić'' piękne zdanie
Odpisz
12 listopada 2017, 15:19
@kjebob: Tak wiem, nie zauważyłam wcześniej ;) Ale wiadomo o co chodzi :D
Odpisz
12 listopada 2017, 20:25
@niemaznekto: Niekoniecznie, jestem ostatni rok na biol-chemie i bardzo biologię lubię. Nie wiem czemu, ale wszystko jest dla mnie zrozumiałe i mogę przeczytać raz i zapamiętać :/
Odpisz
12 listopada 2017, 21:59
@Kzyeki: Tak jest jak ma się talent, jak go się nie posiada, lub nie uważa na lekcjach, to jest inaczej :)
Odpisz
12 listopada 2017, 14:15
Ja mam z matmy jakieś ćwiczenia dla ułomów, i to czwarty rok. Niby siódma klasa, a nadal nie przekraczamy progu dziesiątkowego.
Odpisz
12 listopada 2017, 14:22
@Anielka999: Jaki ku*wa próg dziesiątkowy
Odpisz
12 listopada 2017, 15:12
@PimpekLord: Chodzi o to, że kiedy dodajesz np. 1 do 25 to nie masz żadnych nowych dziesiątek (nadal jest dwadzieścia+ jedności), a próg dziesiątkowy przekraczasz gdy dodajesz np. 88 do 3 (masz już 90+ jedności).
Odpisz
12 listopada 2017, 15:40
@Anielka999: Czekaj, co? Ale w sensie, że taki nauczyciel, czy mowa, o zgrozo, o zadaniach z książki?
Odpisz
12 listopada 2017, 16:01
O zadaniach z ćwiczeń, czyli tych, które najczęściej są do domu, w podręczniku mamy na szczęście trudniejsze. Nauczycielkę też mamy beznadziejną.
Odpisz
12 listopada 2017, 16:06
@Anielka999: a my nie mamy cwiczen xD
Odpisz
12 listopada 2017, 17:49
@Anielka999: chwila co. siódma klasa podstawówki?
Odpisz
12 listopada 2017, 18:01
@wilsonXcuddyXhouse: A czego jak nie podstawówki?
Odpisz
12 listopada 2017, 19:24
@Anielka999: nie wiem właśnie
Odpisz
12 listopada 2017, 16:22
podobnie czuję się kiedy idę do szkoły i mam wszystko odrobione
Odpisz
12 listopada 2017, 15:27
My z matmy jesteśmy tacy debile że nawet nic nie zadaje bo i tak to nic nie da bo nik nie ogarnie
Odpisz
12 listopada 2017, 14:29
Gry czekają....
Odpisz
11 listopada 2017, 17:15
Ja z matmy w sumie i tak nic nigdy nie odrabiam
Odpisz
12 listopada 2017, 14:18
same
Odpisz
12 listopada 2017, 14:21
Mi pani w tamtym roku mi chyba tylko raz prace domową sprawdzala więc mialem luz.
Odpisz
11 listopada 2017, 18:29
a ja wyprulem do przodu z materialem i teraz nie musze nic robic na lekcjach przez jakis czas
Odpisz
11 listopada 2017, 16:39
nigdy nic nie robię
Odpisz