Jak obrazić 4 grupy fanów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Stany w pigułce
Ładne rzeczy
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Co to takiego?
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 29 maja 2016, 17:18
star wars, władca pierścieni, harry poter i ??? (star trek lub x-men
Odpisz
13 listopada 2022, 13:40
@koreten: po twoim komentarzu zobaczyłem że to jakiś aktor startreka a nie Jeff bezos
Odpisz
4 października 2023, 20:40
@Adix174: ja też sądziłem że to Jeff bezos
Odpisz
25 grudnia 2021, 16:45
Arghhhhh! Traitor!
Odpisz
24 lipca 2023, 09:26
@Darthvader4: traitor!!
Odpisz
4 kwietnia 2013, 19:58
Czuję się obrażony poczwórnie.
Odpisz
26 marca 2022, 00:58
@przemek1ni: A idź, wtedy z tego mema to ty co najwyżej przygody Pottera znałeś
Odpisz
28 maja 2021, 12:02
a na obrazku jest pikachu mój ulubiony stand z mario
Odpisz
17 maja 2018, 16:52
"Ten aktor grał w Hobbicie, w tym filmie gdzie był Zgredek"-znajomy z klasy podczas oglądania jakiegoś filmu na lekcji xD (tak to dwie grupy fanów, ale jednak...xD)
Odpisz
3 stycznia 2015, 19:16
- Seth, twoja siostra Katniss poszła do Narnii z kartonem mleka, aby go zniszczyć na Pagórku. Tylko tak możemy pokonać Dartha Vadera! - powiedział Albus Dumbledore.
Odpisz
12 stycznia 2017, 20:48
@Papiliomachaon: I wtedy zabił go cyber marian.
Odpisz
11 lutego 2014, 18:57
Ja to widze tylko 3 grupy. Co jest czwartą?
Odpisz
3 sierpnia 2014, 09:41
@lorax12: gwiezdne wojny
Odpisz
3 sierpnia 2014, 21:47
@Kot_Kot: /tą też widzę..... -_-'
Odpisz
4 sierpnia 2014, 10:22
@lorax12: star trek albo x-men
Odpisz
4 sierpnia 2014, 21:00
@Kot_Kot: Dzięki
Odpisz
31 maja 2014, 13:02
Albo "Po prostu idziesz do Dystryktu 9 i 3/4, wrzucasz pierścień i wracasz." ~ Cztery.
Odpisz
27 czerwca 2013, 18:29
Powinno się to nazywać Jak obrazić 3 grupy fanów
Odpisz
4 kwietnia 2013, 18:08
chyba powiedział to dumbeldore
Odpisz
4 kwietnia 2013, 20:37
jaki z ciebie debil
Odpisz
5 kwietnia 2013, 17:01
jezu ile strzałek w dół
Odpisz
5 kwietnia 2013, 17:01
pobiłem rekord
Odpisz
5 kwietnia 2013, 17:20
Łohoho, mamy nowy rekord! Gratuluję.:-)
Odpisz
5 kwietnia 2013, 18:39
nie pobiłeś widziałem 98 w dól
Odpisz
5 kwietnia 2013, 18:41
@ronaldocr7: ale ja to zrobiłem w 3 dni
Odpisz
5 kwietnia 2013, 18:42
a ok
Odpisz
7 kwietnia 2013, 01:42
no i co z tego? :P rekordu nie pobiłeś .-.
Odpisz
29 grudnia 2013, 14:45
O cześć :D
Odpisz
13 stycznia 2014, 18:01
65 łapek w dól xD rekord JeJa
Odpisz
22 lutego 2014, 16:39
zboczeniec ! 69 łapek w dół :D
Odpisz
9 marca 2014, 23:40
@Droid: jakie 69 ? przeciez 70 jest xDD
Odpisz
5 kwietnia 2013, 21:56
Prędzej kojarzę go z x-men niż star trek. A więc 5 grup :P
Odpisz
5 kwietnia 2013, 19:19
Nie rozumiem, dlaczego miałoby to kogokolwiek obrazić :o
Odpisz
4 kwietnia 2013, 19:25
Przecież to ten ze Star Treka, jego facepalm jest bardzo popularny... Jak można nie skojarzyć...
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2013, 21:23
@zatoka: Nie poznałem go bez facepalma na twarzy.
Odpisz
4 kwietnia 2013, 20:30
ten gościu przpomina mi Robena z Bayernu :P
Odpisz
4 kwietnia 2013, 20:30
tak. ja najbardziej Lubię Władce Pierścieni toteż pierwszego skojarzyłam Gandalfa.
Gwiezdne wojny i Harrego Pottera w tym samym czasie, a Pana ze Star Treka skojarzyłam ze słynnego memu z Face palmem, bo jako takiego ST nie oglądam
Odpisz