Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar cotthlette

12 listopada 2017, 11:16

Ja tam włączam nawet jak są w domu...

Avatar Kacprrr

12 listopada 2017, 21:26

@cotthlette: życie na krawędzi

Avatar cotthlette

12 listopada 2017, 21:55

@Kacprrr: Oni są głusi jak cholera... mogę jęczeć a oni i tak nie usłyszą xD. Czasem tylko wchodzą niezapowiedzianie do pokoju... wtedy jest niebezpiecznie

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2017, 22:22

@Kacprrr: łazienka

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2017, 07:28

@cotthlette: #Team_Walenie_W_Łazience.

Avatar Filipiasty142

13 listopada 2017, 19:25

#Ja_też

Avatar Ameron

15 listopada 2017, 20:11

@cotthlette: Albo udają że cię nie słyszą by nie robić ci nie przyjemnych rozmów na "ten" temat których sami mogą się bać...

Avatar cotthlette

15 listopada 2017, 21:39

@Ameron: Umiem kontrolować swoje odgłosy. Mogę jęczeć bezgłośnie...

Avatar Ameron

15 listopada 2017, 21:41

@cotthlette: Więc po co w ogóle jęczeć? :_:

Avatar cotthlette

15 listopada 2017, 23:04

@Ameron: Żeby bardziej się wczuć w klimat...

Avatar Ameron

16 listopada 2017, 20:30

@cotthlette: Chłopak nie powinien jęczeć, ale co ja tam wiem...

Avatar Awp_Asiimov

13 listopada 2017, 07:48

Polecam słuchawki, nikt nie usłyszy

Avatar Mr_Quicky

12 listopada 2017, 23:26

I D E A L N E

Avatar LIPERS

12 listopada 2017, 21:29

Historia-> Usuń całą witrynę.

Avatar Danonix

12 listopada 2017, 22:27

@LIPERS: Telefon
Ostatnie karty- usuń
Ostatnie zamknięte karty- usuń
Historia- wyczyść

Avatar LIPERS

13 listopada 2017, 03:00

@Danonix: Na telefonie nawet się nie fatyguję aby zamknąć karty.
Ponieważ mam zamek dotykowy.

Avatar Davido

11 listopada 2017, 21:36

Jestem jedeynym który nie korzysta z incognito?

Avatar CookieeeMan

11 listopada 2017, 21:37

@Davido: ja nie korzystam, wole incognito browser bo nie trzeba sie męczyć by klikać "odpal okno incognito"

Avatar Davido

11 listopada 2017, 21:38

@CookieeeMan: Ja mam najzwyczajniej odpalone w przeglądarce
70 kart
Z czefo większość to różne tagi na e621

Avatar CookieeeMan

11 listopada 2017, 21:42

@Davido: ja mam 53 z czego 20 to yt albo jakieś strono-reklamy bo na ao.ninja cały czas sie odpalają

Avatar Davido

11 listopada 2017, 21:42

@CookieeeMan: Ja zamykam od razu jak tylko wyskakują

Avatar CookieeeMan

11 listopada 2017, 22:05

@Davido: ja jestem leniem i mi sie nie chce

Avatar Kamjusz

11 listopada 2017, 22:36

@CookieeeMan: po co klikać? Ctrl+Shift+N

Avatar Piket

12 listopada 2017, 00:49

@Davido: Ja skakałem na bungee, pogłaskała agresywnego psa sąsiadów który mało co nie zjadł mi ręki, zjadłem swojej siostrze czekoladę gdy miała okres, ale ku*wa takim hardkorem jak ty to nie jestem, chylę czoło...

Avatar Davido

12 listopada 2017, 08:04

@Piket: Nie twierdzę że to ku*wa jakiś wielki wyczyn :v

Avatar MrFrytekPL

12 listopada 2017, 20:47

@CookieeeMan: jest takie rozszerzenie do chrome (anti pop-up czy jakoś tak) które blokuje wyskakujące okienka i takie strony (bardzo pomocne ale czasami blokuje nawet odnośniki mailowe co trochę wku*wia..)

Avatar CookieeeMan

12 listopada 2017, 20:51

@MrFrytekPL: nie mam chrome

Avatar MrFrytekPL

12 listopada 2017, 21:09

@CookieeeMan: do innych przeglądarek na pewno jest coś podobnego :p

Avatar EpicArcher

11 listopada 2017, 22:11

Nie, dzisiaj poproszę coś extra

Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2017, 22:28

@EpicArcher: Czyli towar z pod lady?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Przerwa na herbatkę

Dobrze czasem się oderwać

Należy się za piękne oczy

Żartownisie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka