Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Desuv

20 listopada 2018, 14:34

Ja mam właśnie na odwrót
Dają mnie na napad i się dziwią czemu nie umiem się kiwać albo nie trafiam z 10m w bramke tylko w bramkarza

Avatar jejaplxiaomi

1 września 2018, 00:44

ehh ja tak mam od zawsze

Avatar hapexi

7 grudnia 2017, 20:01

takie to prawdziwe

Avatar rafken

13 listopada 2017, 21:24

Ja jestem na obronie zawsze ale i tak nic nie robię.I jeszcze jeden koleś z mojej klasy "Jak chłopak cały czas gra w nożną i wciąż nic nie umie" *Tekst z 4 podstawówki teraz jestem trochę lepszy*

Avatar PanNiedzwiadek

13 listopada 2017, 20:25

ja tak mam

Avatar grzegorzyk

13 listopada 2017, 20:20

Kur*a złamię sobie rękę kiedyś i przez dłuższy czas nie będę grał na wf.

Moje marzonko ^^

Avatar BonnieThePirate

12 listopada 2017, 21:50

Dlatego gram tylko na obronie

Avatar sucy_manbavaran

13 listopada 2017, 10:11

@BonnieThePirate: Ja w tym tygodniu strzeliłam 10 bramek, nie biegając w ogóle

Avatar BonnieThePirate

13 listopada 2017, 15:47

Avatar sucy_manbavaran

13 listopada 2017, 19:17

@BonnieThePirate: Dziękuje, dziękuje. Nadaje sobie tytół królowej taktyki, jeśli jakaś dziewczyna strzeli więcej bramek oddam tytuł.

Avatar PazdanBoy

12 listopada 2017, 14:31

Dlatego nie gram w piłkę nożną na w-fie

Avatar CookieeeMan

12 listopada 2017, 14:34

@PazdanBoy: kiedy ja nie chce to wfuefista (nwm jak to sie pisze) zaczyna przeklinać -Kur*a! Grasz albo pała i do dyrektora śmieciy jeb*ny!

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2017, 16:39

@CookieeeMan: Damn, ostro, tak wgl można?

Avatar CookieeeMan

13 listopada 2017, 17:21

Nwm ;-;

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 listopada 2017, 16:36

Mam tak czasami, ale tylko z bramką, bo mnie lubią i nie krzyczą

Avatar MR_Lizard

12 listopada 2017, 14:16

Skądś znam ten motyw mema

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar MR_Lizard

12 listopada 2017, 18:04

co

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2017, 18:31

@MR_Lizard: No to że zazwyczaj reakcke są odwrotne

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2017, 14:20

A same cwaniaki to nie staną na bramce i nikomu nie chcą podać bo przecież są gwiazda futbolu. Lubię grać w piłkę nożna ale z takimi debilami to grać się odechciewa.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2017, 17:56

Gdy ja grałem z moją klasą mieliśmy naprawdę dobrego bramkarza(sam chciał iść, więc nie wrzucali tam tych najgorszych), 5 osób na obronie robiących mur bo to jedyne co potrafiliśmy i tylko 2 na ataku. Przegrywaliśmy każdy mecz. Strategia na Ilość z tyłu, jakość z przodu nie działa.

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2017, 18:04

No przecież mówię wtf
Nauczyc sie czytać

Avatar okrutnik

12 listopada 2017, 17:51

Gol to moment w którym piłka całym obwodem przekracza linię bramkową, więc nie da się ''wpuścić wszystkich goli''. Wpuścić można wszystkie strzały :)

Avatar Memowainkwizycja

13 listopada 2017, 17:25

Avatar okrutnik

13 listopada 2017, 18:15

@Memowainkwizycja: To co napisałem to nie opinia tylko fakt, a przyczyny otrzymania strzałek w dół nawet nie chcę mi się doszukiwać, może ktoś mnie oświeci ;)

Avatar lorax12

12 listopada 2017, 14:20

Ja po prostu stoję sobie lub przechadzam się od jednego słupka bramki do drugiego

Avatar ReptilianJan

12 listopada 2017, 16:45

@lorax12: mój człowiek! Tylko u mnie wuefista ma ból dupy i muszę udawać większe zaangażowanie.

Avatar LostInSpace

12 listopada 2017, 15:11

Aż zrobię screena i będę go pokazywać mojej klasie, gdy będą mieli do mnie o to pretensje.

Avatar BianTheGreat

12 listopada 2017, 15:01

Story of my life.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To musiało być męczące

Przerwa na herbatkę

Mało znany szczegół

To by wystarczyło

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka