Za każdym przegranym razem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To musiało być męczące
Przerwa na herbatkę
Mało znany szczegół
To by wystarczyło
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 listopada 2018, 14:34
Ja mam właśnie na odwrót
Dają mnie na napad i się dziwią czemu nie umiem się kiwać albo nie trafiam z 10m w bramke tylko w bramkarza
Odpisz
1 września 2018, 00:44
ehh ja tak mam od zawsze
Odpisz
7 grudnia 2017, 20:01
takie to prawdziwe
Odpisz
13 listopada 2017, 21:24
Ja jestem na obronie zawsze ale i tak nic nie robię.I jeszcze jeden koleś z mojej klasy "Jak chłopak cały czas gra w nożną i wciąż nic nie umie" *Tekst z 4 podstawówki teraz jestem trochę lepszy*
Odpisz
13 listopada 2017, 20:25
ja tak mam
Odpisz
13 listopada 2017, 20:20
Kur*a złamię sobie rękę kiedyś i przez dłuższy czas nie będę grał na wf.
Moje marzonko ^^
Odpisz
12 listopada 2017, 21:50
Dlatego gram tylko na obronie
Odpisz
13 listopada 2017, 10:11
@BonnieThePirate: Ja w tym tygodniu strzeliłam 10 bramek, nie biegając w ogóle
Odpisz
13 listopada 2017, 15:47
@sucy_manbavaran: Brawoo
Odpisz
13 listopada 2017, 19:17
@BonnieThePirate: Dziękuje, dziękuje. Nadaje sobie tytół królowej taktyki, jeśli jakaś dziewczyna strzeli więcej bramek oddam tytuł.
Odpisz
12 listopada 2017, 14:31
Dlatego nie gram w piłkę nożną na w-fie
Odpisz
12 listopada 2017, 14:34
@PazdanBoy: kiedy ja nie chce to wfuefista (nwm jak to sie pisze) zaczyna przeklinać -Kur*a! Grasz albo pała i do dyrektora śmieciy jeb*ny!
Odpisz
13 listopada 2017, 16:39
@CookieeeMan: Damn, ostro, tak wgl można?
Odpisz
13 listopada 2017, 17:21
Nwm ;-;
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2017, 16:36
Mam tak czasami, ale tylko z bramką, bo mnie lubią i nie krzyczą
Odpisz
12 listopada 2017, 14:16
Skądś znam ten motyw mema
Odpisz
12 listopada 2017, 14:18
@MR_Lizard: dlatego nie znosze swojej klasy
Odpisz
12 listopada 2017, 14:28
@CookieeeMan: kto by za taie cos lubial
Odpisz
12 listopada 2017, 15:41
@MR_Lizard: za każdym zagranym razem
Odpisz
12 listopada 2017, 17:51
@MR_Lizard: Chyba raczej na odwrót
Odpisz
12 listopada 2017, 18:04
co
Odpisz
12 listopada 2017, 18:31
@MR_Lizard: No to że zazwyczaj reakcke są odwrotne
Odpisz
12 listopada 2017, 14:20
A same cwaniaki to nie staną na bramce i nikomu nie chcą podać bo przecież są gwiazda futbolu. Lubię grać w piłkę nożna ale z takimi debilami to grać się odechciewa.
Odpisz
12 listopada 2017, 14:21
mam takiego chłopaka w klasie, każdy przy nim udaje że go lubi a naprawde każdy go nie znosi
Odpisz
12 listopada 2017, 14:22
Jak grać w piłkę, to tylko z ogarniętymi, a nie takimi sebami gałami co myślą tak:
najsłabszy - bramka
słabsi - obrona
średni - pomoc
dobrzy - atak
To jest NAJCH**OWSZA strategia ever.
Odpisz
12 listopada 2017, 14:23
@Szortek: strategia mojej klasy
Odpisz
12 listopada 2017, 14:25
@CookieeeMan: mojej też.
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2017, 14:26
@CookieeeMan: Większości klas. Dlatego zawsze wolałem sobie pójść na ping ponga a nie słuchać jak Mati i Seba drą ryja "ch** nie gram z wami ku*wa!!!'
Odpisz
12 listopada 2017, 14:42
@Szortek: Do tego zazwyczaj ci dobrzy zachowują się jak zwierzęta drąc się jak tylko mogą i nie podają do nikogo i grają sami a innym mówią coś w stylu ,,Zostaw to" ,,Stój z tyłu pacanie" ,,Na bramkę" itp.
Odpisz
12 listopada 2017, 15:27
Albo jak chcesz zagrać na ataku albo na obronnie to będą się na ciebie drzeć jaki to nie niedorozwinięty jesteś i że grać nie podtrawisz ;L
A jak już ci pozwolą i jak będziesz koło bramki to będą drzeć mordę żebyś podał do tyłu albo inne ch*jstwo zrobił ;P
Odpisz
12 listopada 2017, 16:01
jak my gramy w piłkę nożną to chłopcy dziewczyną nie podadzą bo od razu zakładają że nie potrafią grać. Gwiazdeczki footballu się znalazły
Odpisz
12 listopada 2017, 16:03
łączmy sie wszyscy w nienawiści do gwiazdek futbolu sebików i matików (xd)
Odpisz
12 listopada 2017, 16:05
@CookieeeMan: rozstrzelać
Odpisz
12 listopada 2017, 16:51
@CookieeeMan: Łączę się ;-;
Odpisz
12 listopada 2017, 17:49
@Szortek: Czemu. Taka strategia jest najlepsza o ile w pomocy jest wystarczająco dużo osób i na bramce przeciwnika nie ma nikogo wyku*wiście zajebistego
Odpisz
12 listopada 2017, 17:56
Gdy ja grałem z moją klasą mieliśmy naprawdę dobrego bramkarza(sam chciał iść, więc nie wrzucali tam tych najgorszych), 5 osób na obronie robiących mur bo to jedyne co potrafiliśmy i tylko 2 na ataku. Przegrywaliśmy każdy mecz. Strategia na Ilość z tyłu, jakość z przodu nie działa.
Odpisz
12 listopada 2017, 18:04
No przecież mówię wtf
Nauczyc sie czytać
Odpisz
12 listopada 2017, 17:51
Gol to moment w którym piłka całym obwodem przekracza linię bramkową, więc nie da się ''wpuścić wszystkich goli''. Wpuścić można wszystkie strzały :)
Odpisz
13 listopada 2017, 17:25
@okrutnik:
Odpisz
13 listopada 2017, 18:15
@Memowainkwizycja: To co napisałem to nie opinia tylko fakt, a przyczyny otrzymania strzałek w dół nawet nie chcę mi się doszukiwać, może ktoś mnie oświeci ;)
Odpisz
12 listopada 2017, 14:20
Ja po prostu stoję sobie lub przechadzam się od jednego słupka bramki do drugiego
Odpisz
12 listopada 2017, 16:45
@lorax12: mój człowiek! Tylko u mnie wuefista ma ból dupy i muszę udawać większe zaangażowanie.
Odpisz
12 listopada 2017, 15:11
Aż zrobię screena i będę go pokazywać mojej klasie, gdy będą mieli do mnie o to pretensje.
Odpisz
12 listopada 2017, 15:01
Story of my life.
Odpisz