Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2018, 22:36

Earthbound... Mother 3 to nie to samo :/

Avatar Unununium

13 listopada 2017, 15:34

Albo kiedy wysłuchasz wszystkich albumów twojego ulubionego zespołu i czekasz na nowy.

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2017, 17:22

@Unununium: Kiedy wysłuchasz wszystkich albumów danego zespołu, a potem orientujesz się że już nie grają.

Avatar Unununium

15 listopada 2017, 18:25

Współczuję, album mojego ulubionego wyjdzie za 2 dni.

Avatar darcus

13 listopada 2017, 15:20

Kiedy nowej części już nie będzie...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar BetonowyMur

14 listopada 2017, 22:09

@darcus: Chodzi mi bardziej o całą historię z sequela

Avatar darcus

14 listopada 2017, 22:58

@BetonowyMur: Wiesz, jakoś mi nie podeszła.

Avatar Iniemamocny69

13 listopada 2017, 23:21

rip Call of Duty WW2

Avatar Voxus

13 listopada 2017, 22:32

Horizon: Zero Dawn. Dawajta kolejne DLC ! Już !

Avatar Xenomorph12

13 listopada 2017, 21:49

to troche sobie poczekam

Avatar
katator

12 listopada 2017, 22:39

Gorzej jak ta gra się nie sprzedała się i nie będzie kontynuacji

Avatar RpLay

13 listopada 2017, 17:54

Nowy deus EX?

Avatar
katator

13 listopada 2017, 18:01

@RpLay: może być jako przykład

Avatar Reaper_

Edytowano - 13 listopada 2017, 18:55

Mass Effect Andromeda?

Avatar BetonowyMur

13 listopada 2017, 19:51

Giants Citizen Kabuto 2 moglby wyjsc gdyby tworcy ruszyli tylki i poszli za ciosem, ale tego nie zrobili wiec nie ma :v

Avatar Reaper_

13 listopada 2017, 18:58

Tomb Rider

Avatar gohher

12 listopada 2017, 18:22

jak byłem mały to myślałem że jak przeszedłem jakąś grę to dzień później wyjdzie druga część

Avatar
wskii

12 listopada 2017, 18:48

@gohher: co

Avatar DomiKicia

12 listopada 2017, 23:14

@gohher: ja jak byłam mała lubilam grac w pingwinka skaczacego na krach... na żywo puzzlami, wspaniale czasy

Avatar ruzwelt1

13 listopada 2017, 15:17

@DomiKicia: a ja w kangura kao

Avatar BetonowyMur

13 listopada 2017, 16:56

@DomiKicia: Znam tą grę :v

Avatar dan555

13 listopada 2017, 16:42

Mam tak z the elder scrolls i z falloutem

Avatar mandarynka520

13 listopada 2017, 16:25

Ja miałem tak dzisiaj z wiedźminem 3. Na szczęście są dodatki.

Avatar EternalSailorMoon

12 listopada 2017, 19:46

jedną grę można robić 7 lat to trochę se poczekasz

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2017, 16:21

@EternalSailorMoon: 7 to jeszcze pikuś

Avatar Andrzej_Duda

13 listopada 2017, 16:09

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2017, 15:56

Od 2008 czekam na nowego COD'a World at War...

Avatar BonnieThePirate

12 listopada 2017, 21:39

Kiedy nowy wolfenstein?

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2017, 00:56

@BonnieThePirate: Wyszedł parę dni temu.

Avatar BonnieThePirate

13 listopada 2017, 15:48

Dlatego czekam już na następnego :/

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pilne

Zdeklasowani znowu

Brawo za czujność!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka