Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Tacy sami, a ściana między nami
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Mało znany szczegół
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 listopada 2017, 17:48
P O T Ę Ż N Y Ś W I E Ż A K
Odpisz
13 listopada 2017, 21:22
@Windows_10: P
Odpisz
13 listopada 2017, 21:22
@ruzwelt1: O
Odpisz
13 listopada 2017, 21:32
@Tymek590: T
Odpisz
13 listopada 2017, 21:36
@ruzwelt1: Ę
Odpisz
13 listopada 2017, 21:37
@Tymek590: Ż
Odpisz
13 listopada 2017, 21:38
@Shadow_cat: N
Odpisz
13 listopada 2017, 21:39
Y
Odpisz
13 listopada 2017, 21:41
@Tymek590: Ś
Odpisz
13 listopada 2017, 21:41
@Xenomorph12: W
Odpisz
13 listopada 2017, 21:43
@kamykPL: I
Odpisz
13 listopada 2017, 21:48
@ruzwelt1: E
Odpisz
13 listopada 2017, 21:48
@ja_i_moje_osobowosci: Ż
Odpisz
13 listopada 2017, 21:48
@ja_i_moje_osobowosci: A
Odpisz
13 listopada 2017, 21:51
K
Odpisz
13 listopada 2017, 21:53
@WebsTer230: Brawo!
Odpisz
13 listopada 2017, 21:54
@ruzwelt1: Well done
Odpisz
14 listopada 2017, 12:54
@WebsTer230: g'job
Odpisz
14 listopada 2017, 06:56
P O T Ę Ż N Y Ś W I E Ż A K
Odpisz
13 listopada 2017, 22:13
Odpisz
14 listopada 2017, 05:15
@BetonowyMur: Jakby ktoś nie zrozumiał. P O T E Z N Y POTWÓR
Odpisz
13 listopada 2017, 23:30
3/5
Odpisz
13 listopada 2017, 23:16
Straszniejsze jest gdy taki Janusz się zdenerwuje z ich powodu...
Odpisz
13 listopada 2017, 21:25
To nawet nie jest straszne
Odpisz
13 listopada 2017, 22:01
@CutePie_2004: Za to ty już bardziej
Odpisz
13 listopada 2017, 22:13
@CutePie_2004: Straszny jest Twój avatar ;-;
Odpisz
13 listopada 2017, 23:09
@CutePie_2004: Brawo Sherlo-trollu.
Odpisz
13 listopada 2017, 23:23
dlaczego mialabym byc trollem? Trollowanie to nie moja sprawa a ja tylko jestem soba. Badz tu soba a nazwa cie trollem, no kurde -,-
Odpisz
13 listopada 2017, 23:28
@CutePie_2004: Twój nick nie mówi, jakbyś chciała zachować godność. Chyba że naprawdę jesteś 13-letnią gimbuską, nie trollem.
Odpisz
13 listopada 2017, 23:29
no mam 13 lat, ale czy wiek jest niby taki wazny?
Odpisz
13 listopada 2017, 23:36
@CutePie_2004: Tworzysz stereotyp. Ten avatar, nazwanie siebie "słodkim ciastem". No stereotypowy gimb.
Odpisz
12 listopada 2017, 22:02
Potężny Świeżak w Monsterverse z Godzillą i Kongiem byłby świetny. Poszedłbym do kina natychmiast
Odpisz