Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
To będzie bolało
Ch-chesz wyparować...?
No to posłuchane
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 listopada 2017, 19:32
Miłość to nie tyle drzwi a bardziej coś w rodzaju bramy, którą można otworzyć tylko wtedy kiedy obie osoby przełączą mechanizm w tym samym momencie
Odpisz
13 listopada 2017, 19:52
@lorax12: ale mechanizm nawet otwartej nieużywanej bramy rdzewieje ;-:
Odpisz
13 listopada 2017, 20:04
@lorax12: ale jeśli ona nie otwiera pozostaje tylko taran
Odpisz
13 listopada 2017, 20:07
@siemak:
Odpisz
14 listopada 2017, 22:00
@Bright32: Nie łam zakazów Bright
Odpisz
15 listopada 2017, 14:08
Czego?
Odpisz
15 listopada 2017, 21:01
@Bright32: Miałeś tego nie używać po ostatnim incydencie
Odpisz
15 listopada 2017, 21:08
Yyyyy Nic nie pamiętam jestem gejem więc jestem nie winny
Odpisz
15 listopada 2017, 21:42
@Bright32: Nie tym razem Bright,cztery razy przeszło ale nie tym razem
Odpisz
15 listopada 2017, 21:44
Ku*wa
Odpisz
15 listopada 2017, 21:51
@Bright32: To też nie wypali Bright
Odpisz
15 listopada 2017, 21:57
Odpisz
16 listopada 2017, 21:20
@Bright32: NIE
Odpisz
14 listopada 2017, 13:29
Mnie nikt nie kocha. Jestem taki samotny :( (w naszej klasie są raczej diwy niż dziewczyny a odziwo chłopaki uganiają się za nimi oprócz mnie
Odpisz
14 listopada 2017, 15:12
@Darkeus: A mają powód, by się uganiać?
Odpisz
14 listopada 2017, 21:43
@GalenMarek: nom ładne są ale jak z starterpacka "nie jestem taka jak inne"
Odpisz
14 listopada 2017, 22:10
@Darkeus: Nie takie jak inne, czyli jak wszystkie...
Wracając. Jak żeś samotny to próbuj którą "zdobyć".
Odpisz
15 listopada 2017, 13:29
@GalenMarek: Szczerze te diwy się ze mnie śmieją że "jestem śmieszny z tymi swoimi pokemonami", i nikt mnie nie lubi w klasie oprócz kilku uczniów z klasy
Odpisz
15 listopada 2017, 14:22
@Darkeus: Uhh. Nic w klasie raczej nie zdziałasz.
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2017, 16:05
@GalenMarek: gdyby wiedziały co to anime i manga to by mnie wzieły za tego z tytanów (nie pamiętam jak się on nazywał)
Odpisz
15 listopada 2017, 16:08
@Darkeus: Animu i manga?
Odpisz
15 listopada 2017, 20:15
@GalenMarek: tak
Odpisz
14 listopada 2017, 15:20
Odpisz
14 listopada 2017, 12:39
Miłość to otwarty parasol.
Odpisz
14 listopada 2017, 15:18
@Mijak: elegnacko
Odpisz
14 listopada 2017, 13:51
Przy miłościach drzwi są raczej zamknięte na 4 spusty. Dosłownie spusty.
Odpisz
13 listopada 2017, 21:47
otwarte drzwi? Chyba od lodówki.
Odpisz
13 listopada 2017, 21:14
U mnie Zamiast drzwi mur
Odpisz