Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar olika77

26 czerwca 2015, 07:55

Dziesięć tysięcy punktów dla Gryffindoru!*

Avatar
Konto usunięte

21 lutego 2014, 16:43

ja bym dała 100000000000000000000000000000000000000000000000000000 punktów

Avatar lorax12

24 czerwca 2014, 17:29

A ja więcej, ale by się rubiny nie zmieściły w klepsydrze......

Avatar SockPuppet

5 kwietnia 2013, 21:46

Dla mnie Bieber jest nieświadomą ofiarą show biznesu i trochę mi go żal, w taki zupełnie nieironiczny sposób. Nie powinno się na siłę robić gwiazd z tak młodych ludzi, bo bardzo łatwo jest komuś zniszczyć całe życie. Ciekawe, co zrobi Bieber za np. 20 lat, kiedy zapewne będzie zdawał sobie sprawę z całej siary, jaka jest teraz związana z jego osobą.

Nawiasem mówiąc, zdecydowana większość osób, którym pokazuje teledyski moich ulubionych japońskich wykonawców rockowych zdobywa punkty dla Gryffindoru.

Avatar robogirl

11 kwietnia 2014, 11:25

@SockPuppet: Właśnie, showbiznes ma tak przerażające kulisy że nawet dorosłe osoby by się wypaczyły, a co dopiero 14 latek (nie wiem ile miał jak "wyszedł" z YT).

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2013, 22:32

No shit Sherlock. Odkopujecie stare rzeczy, przecież to już było.

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2013, 13:23

bieber to dziewczyna, albo obojniak

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2013, 12:42

A czemu miałby myśleć że jest chłopakiem? o_o

Avatar kiubox

6 kwietnia 2013, 00:55

Dziesięć, pfff. Chyba dziesięć tysięcy.

Avatar Pikachu

5 kwietnia 2013, 20:23

No i miał rację

Avatar dkx321

5 kwietnia 2013, 20:02

Tylko 10? Ja bym dał z co najmniej 250... XD

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2013, 19:57

Co to Justyna to chłopak?! Myślałem że dziewczyna

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2013, 19:45

było

Avatar Mika444

5 kwietnia 2013, 19:36

Za to go uwielbiam :D

Avatar sobisia

5 kwietnia 2013, 19:35

Szacun Daniel:D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nie idź!

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Pilne

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka