Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Co za przypadek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pozdrawiam świetliki
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 listopada 2017, 17:29
W 1889 roku poznała Marię Dulębiankę[15], z którą pozostawała w głębokiej przyjaźni. 8 września 1903 Dulębianka wprowadziła się wraz z Konopnicką do dworku w Żarnowcu, gdzie miała swoją pracownię. Razem odbywały stąd podróże do Austrii, Francji, Niemiec, Włoch i Szwajcarii, których klimat służył zdrowiu Konopnickiej. Według badaczy nurtu gender i queer przez dwadzieścia lat artystki były partnerkami życiowymi[16][17].
Odpisz
15 listopada 2017, 17:52
@Ja_tu_tylko_komentuje: Gdy kopiujesz coś z wikipedii i nawet nie usuniesz odnośników xD
Odpisz
15 listopada 2017, 17:59
@Davido: Ale to że to skopiował ma ukazać że nawet na wikipedii na tym pisze co oznacza że to może być prawdą.
Odpisz
15 listopada 2017, 18:00
@Ja_tu_tylko_komentuje: To wariaci, którzy w wszystkich widzom homo.
Odpisz
15 listopada 2017, 18:01
@Mycha2001: Na Wikipedii nie jest napisane, że była dewiantką.
Odpisz
15 listopada 2017, 18:33
No bo nie była dewiantką. Była biseksualistką ;)
Odpisz
15 listopada 2017, 18:50
może jeszcze powiedz, że każdy rodzaj miłości poza platoniczną to dewiacja
Odpisz
15 listopada 2017, 18:54
@lorax12: homo nie jest rodzajem miłości.
Odpisz
15 listopada 2017, 18:57
wcale
To czemu się zakochują?
Odpisz
15 listopada 2017, 18:58
@lorax12: homo się nie zakochują. Oni tylko pożądają swej dewiacji.
Odpisz
15 listopada 2017, 18:58
@Mycha2001: Patrząc w jakich czasach żyła to ten romans musiał by być ukryty tak by nikt się nie dowiedział bo homoseksualizm akceptowany został dosyć niedawno.Ale miała również męża a to już są czasy kiedy wychodzenie za mąż za kase itp. jest dosyć rzadkie.Więc mogła być to również przyjaźń.
Odpisz
15 listopada 2017, 18:59
homo nigdy nie będzie akceptowany! ! !! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !! !! ! ! ! ! !! ! ! ! !! !!
Odpisz
15 listopada 2017, 19:00
hetero też podobnie
Ale to nie jest związane z orientacją
Tylko z ludzką naturą
Odpisz
15 listopada 2017, 19:01
co Ci takiego homo zrobili?
Odpisz
15 listopada 2017, 19:03
@lorax12: Nie. Hetero czują miłość, potrafią się troszczyć o drugą osobę, rozmawiają z nią, mogą mieć z nią dzieci. A homo nie.
Odpisz
15 listopada 2017, 19:04
@lorax12: Występują przeciwko całemu światu, występując przeciw Bogu.
Odpisz
15 listopada 2017, 19:05
Myślę sobie: Co to za koleś, że pisze takie komentarze. I ten avatar, tak idealnie dobrany do treści... Aha, to prekutroll. Wszystko jasne.
Odpisz
15 listopada 2017, 19:06
Nie jestem trollem.
Odpisz
15 listopada 2017, 19:07
w takim razie jesteś debilem
Odpisz
15 listopada 2017, 19:08
Homo mogą robić to wszystko
Poza posiadaniem dzieci
Ale to nie jest gwarant miłości
I to nie homo występują przeciw światu
Oni by sobie żyli w spokoju i nikt by na nich nawet nie zwrócił uwagi gdyby nie takie osoby jak ty
A Bóg nie ma nic do homo, a do seksu homo
Ale to się liczy też pożądania innych ludzi :v
Odpisz
15 listopada 2017, 19:10
@lorax12: Bóg nienawidzi homo! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !! ! ! !! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !! ! ! ! ! ! ! !! ! !! ! ! ! ! ! ! ! ! !! ! ! ! ! ! ! ! !! ! ! !! ! !! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !! ! !! ! ! !! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !! ! ! ! ! !! ! !
Odpisz
15 listopada 2017, 19:11
Wincyj ku*wa wykrzykników
Wcale ich ilość nie zdradza że jesteś dzieckiem/trollem
Odpisz
15 listopada 2017, 19:12
@Davido: 1. Jestem już temu dawno dorosły.
2. Nie jestem trollem.
Odpisz
15 listopada 2017, 19:12
@lorax12: Mocno osobiście brzydzi mnie homoseksualizm. Jednak mógłbym mieć kolegę geja. Człowiek jak człowiek. Byleby nie chwalił się tym na prawo i lewo. Ogólnie nie lubię chwalenia się orientacją, hetero też (chociaż to rzadki przypadek). Traktuję pedalstwo jako rzecz naturalną, ale jak ktoś o tym rozpowiada i myśli, że jest oryginalny i piękny to mnie szlag trafia.
Taka długa opinia ode mnie.
Odpisz
15 listopada 2017, 19:14
Ha ha
Pokaż jakieś dowody
Odpisz
15 listopada 2017, 19:14
Jesteś pewien, słoneczko? :*
Odpisz
15 listopada 2017, 19:15
no fajnie
Ale bycie pedałem to nie to samo co bycie gejem
Odpisz
15 listopada 2017, 19:20
@lorax12: Znaczy. No chyba. Wytłumacz. Czy jest jakaś zupełnie inna definicja, czy to tylko detale?
Odpisz
15 listopada 2017, 19:21
Gej = homoseksualista
Pedał = paczcie ku*wa jakim jestem homosiem, to mój hopak tomciuś, i w ogóle jakim prawem mnie dyskryminujesz ty nietolerancyjny szowinisto?!
Odpisz
15 listopada 2017, 19:22
*szept* nie wszyscy są tej samej religii co ty *shock*
Odpisz
15 listopada 2017, 19:23
@Davido: Czyli tylko detale. Od biedy można mówić i tak i tak. Po prostu nie chciałem powtórzeń w wypowiedzi. Tyle wiem, że to bardziej obraźliwe określenie.
Odpisz
15 listopada 2017, 19:24
A powinni być. Wszyscy powinni być katolika, ale PRAWDZIWYMI KATOLIKAMI.
Odpisz
15 listopada 2017, 19:26
A po co Bóg dawał wolną wolę jeżeli każdy ma robić to samo?
Odpisz
15 listopada 2017, 19:32
no to najwyżej pójdę do piekła lol
Odpisz
15 listopada 2017, 19:33
Jesteś zaprzeczeniem wolności. Korwin by się rozpłakał gdyby zobaczył jakiego upośledzonego ma wyborcę.
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2017, 19:39
@Nanook: Chce, żeby wszyscy ludzie świata dobrowolnie wybrali radykalny katolicyzm, więc gdzie tu zaprzeczenie wolności?
Odpisz
15 listopada 2017, 19:41
Czeaj co
To nie ma sensu xd
Odpisz
15 listopada 2017, 19:49
albo to troll albo robisz zajebiste prowo XDD
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2017, 19:50
W słowie "powinni" wyrażające powinność, czyli obowiązek. Nikt nie ma powinności wiary lub niewiary w jakąkolwiek religię.
Odpisz
15 listopada 2017, 19:52
Nie jestem trollem.
Odpisz
15 listopada 2017, 19:56
@Nanook: Powinni, a nie muszą. should is not must.
Odpisz
15 listopada 2017, 20:12
Tak jeszcze wracając do poprzedniego tematu: No bo wiesz, hetero pary to normalnie, na kawkę, do kina, za rączkę. ALE CI HOMO TO NIE ONI TO SIE TYLKO BY NA ULICY R*CHAĆ CHCIELI. ONI NIE MAJĄ NORMANLNYCH RELACJI.
Odpisz
16 listopada 2017, 00:31
zgadzam się, cóż za krzywdzący sterotyp, dlaczego niby homosie mieli by wychodzić na ulice, rozbierać się i wyzywać każdego komu się to nie podoba od faszystów i nazioli. To głupie
Odpisz
16 listopada 2017, 00:33
@Mycha2001:
>Ale to że to skopiował ma ukazać że nawet na wikipedii na tym pisze co oznacza że to może być prawdą.
Odpisz
16 listopada 2017, 06:40
Przecież nawet Korwin mówi, że homoseksualizm jest akceptowalny jak się o tym nie mówi, a ty takie herezje szerzysz. Ty pseudo znawco i narodowcu.
Odpisz
16 listopada 2017, 07:04
@Anudashoah: to nie homo tylko pedał
Odpisz
16 listopada 2017, 14:56
Krowin jest powalony, ale nawet on uznaje homoseksualizm.
Odpisz
16 listopada 2017, 15:55
@Anudashoah: ale mam nadzieję że skumaliście że to sarkazm
Odpisz
16 listopada 2017, 19:05
@fullfun: Korwin to geniusz.
Odpisz
16 listopada 2017, 19:08
To czemu sam prawisz na przekór jego słowom hipokryto?
Odpisz
16 listopada 2017, 20:36
geniusz straszenia kupa na patyku.
Odpisz
17 listopada 2017, 16:49
*tu wklej jąkającego się Korwina*
Odpisz
17 listopada 2017, 23:32
XD "patryjota" sie znalazł, Bóg kocha wszystkich, tak nawet homo i Hitlera, ty teraz obiawiasz skrajny debilizm a nie patryjotyzm
Odpisz
18 listopada 2017, 08:42
@Nemezis_: Dobrze gada.
Odpisz
18 listopada 2017, 09:06
@Nemezis_: Ale wszyscy homo trafiają do piekła, gdzie będą cierpieć na wieki.
Odpisz
18 listopada 2017, 09:07
Skąd wiesz? Byłeś, widziałeś?
Odpisz
18 listopada 2017, 09:15
@Davido: Był, widział, wrócił.
Odpisz
18 listopada 2017, 10:31
w Bibli chodzi o to by czynić dobrze, a nie, "BÓG JEST NAJWARZNIEJSZY! JE**NI ATEIŚCI, TYLKO TEIZM! TYLKO TEIZM!"
Odpisz
18 listopada 2017, 16:54
Bardzo Chrześcijańskie.
Ale twoja opinia nie ma pokrycia w faktach.
Odpisz
19 listopada 2017, 01:09
@gobo333: tu nie ma chrześcijaizmu, tylko niewiedza katolicka i debilizm
Odpisz
19 listopada 2017, 13:13
@Nemezis_: Wiem o tym
To była ironia.
Odpisz
27 lutego 2019, 02:10
no debil
Odpisz
27 lutego 2019, 08:19
@robomiko05: Je**ć Preriokura XD
Czytałem mądrości tego przy głupa ostatni raz w 3 klasie Technikum teraz uważam to za jeszcze większą głupotę xD
Odpisz
27 lutego 2019, 09:17
@CousinJoe: zgadzam się
Odpisz
27 lutego 2019, 15:07
@Nemezis_: stare ale jare
Odpisz
27 lutego 2019, 21:39
@fullfun: ciekawe czy przejrzał na oczy (teraz już jestem w 80% tolerancyjny)
Odpisz
16 listopada 2017, 22:41
Cios w serce Nemezisa
Odpisz
15 listopada 2017, 18:37
Nożyce zawsze spoko ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
16 listopada 2017, 20:59
@Polandball966: cuck
Odpisz
16 listopada 2017, 18:53
Według badaczy gender mamy 2137 płci więc daruj mi to pie**olenie i łaskawie nie psuj dnia
Odpisz
16 listopada 2017, 13:41
Rota to moja ulubiona piosenka patriotyczna <3
Odpisz
16 listopada 2017, 13:52
@ArtemisOverload: Rota powinna byc hymnem :/
Odpisz
16 listopada 2017, 17:46
@Fafikens12: miała być w sumie, ale wolę tak jak jest bo można ją zachować na ważniejsze uroczystości i zachowuje swoją moc
Nie chciałabym non-stop słyszeć roty na każdym możliwym meczu
Stracilaby część uroku
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2017, 17:30
Hurr durr hurr durr lesbijki to jeszcze jak ale ci geje to do gazu hurr durr hurr durr
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2017, 17:51
Hurr nigdy nie widziałem geja ale wiem o nich wszystko bo jestem"mondry" Durr
Odpisz
16 listopada 2017, 00:34
@MrCienki: Hurr durr nigdy nie widziałem Hitlera ale wiem że jest zły hurr durr
Odpisz
16 listopada 2017, 14:09
@Anudashoah: Gratuluję, zdobyłeś pan pierwsze miejsce w kategorii najgłupsza analogia 2017 roku! W nagrodę dostajesz pan czerwoną strzałeczkę oraz ekskluzywnie, modlitwę o poprawę twoich umiejętności logicznego myślenia.
Odpisz
16 listopada 2017, 15:27
@Anudashoah: I jeszcze to profilowe...
Masz na imie seba prawda?
Odpisz
16 listopada 2017, 15:53
@Anudashoah: ??????????? Masz mózg?? Czy ci kupić ?
Odpisz
15 listopada 2017, 20:34
Biała Europa
Odpisz
15 listopada 2017, 17:59
Kłąmstwo miała męża Jarosława.
Odpisz
15 listopada 2017, 18:18
Może bi?
Odpisz
15 listopada 2017, 18:34
A Freddie Mercury miał narzeczoną Mary Austin. Nie zmienia to faktu, że był biseksualistą.
Odpisz
15 listopada 2017, 18:38
@Nanook: Kto to był? Nigdy o nim nie słyszałem.
Odpisz
15 listopada 2017, 18:47
Jakoś mnie to nie dziwi...
Odpisz
15 listopada 2017, 19:50
Nie znałeś Fredzia? Przecież to legenda, to tak jakby nie znać Elvisa czy Jacksona. Wstyd
Odpisz
15 listopada 2017, 19:51
Zresztą skoro masz te 30 lat to powinieneś ich znać bardzo dobrze, czyżbyś nie miał 30 na karku trolu?
Odpisz
15 listopada 2017, 22:19
Jesteś jednym z gorszych i najbardziej nieprzemyślanych trolli na tym serwisie. Szkoda, że tacy jak ty nie są banowani...
Odpisz
15 listopada 2017, 22:22
@katejoz: Nie jestem trollem.
Odpisz
15 listopada 2017, 22:31
Pozwól, że już tego nie skomentuje, bo szkoda mi czasu na idiotyczne kłótnie i wytykanie komuś, że nie jest trollem.
Odpisz
15 listopada 2017, 23:51
usuń konto
Odpisz
15 listopada 2017, 23:57
Z tego co wiem, to Jarosław nie ma żony, tylko kota, ale mogę się mylić xD
Odpisz
16 listopada 2017, 09:53
Odpisz
15 listopada 2017, 17:54
Preku*wior!
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2017, 17:52
Preku*wior chodź
Odpisz
15 listopada 2017, 17:29
It was at this moment he knew...
He fucked up.
Odpisz