Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Dobrze czasem się oderwać
Frustrujące
Nigdy na to nie wpadną
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2018, 19:12
a mi odpala na wysokich skyrim tylko dlatego, że zmieniłem kartę graficzną
Odpisz
23 maja 2018, 18:14
Człowieku, o ziemniaku ja marzę... Mój komputer to marchewka
Odpisz
18 listopada 2017, 14:32
5 bo wodogrzmoty
Odpisz
18 listopada 2017, 10:39
Kupiłem sobie Tekkena 7 przedpremierowo, napaliłem się na niego, nie dość że 15 fps to jeszcze o Miguelu jest ledwo wzmianka.
Odpisz
17 listopada 2017, 22:59
5/5 bo Wodogrzmoty.
Odpisz
17 listopada 2017, 20:35
Ja nie mam hajsu i kompa
Odpisz
17 listopada 2017, 19:25
#TeamSwitch
Jakiś jejak chce pograć w Splatoona lub Mario Karta?
Odpisz
17 listopada 2017, 18:16
Albo kiedy w ogóle nie masz komputera
Odpisz
17 listopada 2017, 18:09
Mnie to nie dotyczy naszczescie :)
Odpisz
17 listopada 2017, 17:03
SW 2 chciałem kupić ale mam za słabego kompa
Odpisz
15 listopada 2017, 17:54
Tf2 w 60 klatkach na Direxie młodszym niż 8.1
Tak, mam grafikę z Ziemniaczanki
Odpisz
15 listopada 2017, 17:59
TF2 ok. 30 fps :/
Odpisz
15 listopada 2017, 19:32
tf 2 120 fps na najwyższych w najgorszym wypadku 80fps
Odpisz
15 listopada 2017, 20:01
@ozik8921: tf2 250fps na najwyższych 120fps najmniej
Odpisz
15 listopada 2017, 22:24
@SpecialPony: A ja mam 45000 fps phii biedaki pozdro z dubaju/s
Odpisz
16 listopada 2017, 00:01
gtx 1080ti 8gb
Odpisz
17 listopada 2017, 14:02
@ozik8921: a ja 2xPNY Quadro K6000 , i9-7920X, obudowa PHANTEKS Enthoo Elite 4 dyski HGST Ultrastar SN100 i niestety gra się wyłącza bo przekroczyłem 5 krotnie limit fpsów
Odpisz
17 listopada 2017, 14:06
@ozik8921: 1080ti 8 gb?
Odpisz
17 listopada 2017, 15:18
@Polski_Kisiel: wait GTX1080ti ma 11gb vram
Odpisz
17 listopada 2017, 16:45
lol na najniższych 20 FPS
B)
Odpisz
17 listopada 2017, 15:13
*ale Cię na nią nie stać
Odpisz
17 listopada 2017, 15:04
Albo nie masz pieniędzy na kupienie tej gry
Odpisz
17 listopada 2017, 14:04
Nie będziesz musiał przejmować się wymaganiami gry jeżeli masz konsolę
/¯(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 listopada 2017, 17:44
A ja mam przedrewolucyjny zabytek.
Odpisz
15 listopada 2017, 19:32
@GalenMarek: Ja laptopa z zeszłego roku. I to na Twoim antyku chodzi WOT a nie moim.
Odpisz
15 listopada 2017, 23:38
@Monnx: Bo gram Radzieckimi czołgami xD
Odpisz