Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Torfik

3 sierpnia 2019, 00:12

Dokąd nocą tupta jeż

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2017, 20:16

Nie rozumiem ludzi używających prysznica. Nie mozna sie zrelaksować, tylko sie myje i wychodzi. Jestem szczęśliwym użytkownikiem wanny. Sądze, że są one nadal używane, ponieważ ludzie lubią relaks. Tak. Wanna jest dla ludzi mających czas.

P.S. Właśnie w niej siedzę

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (21)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (21)
Avatar creeper_girl

17 listopada 2017, 20:59

Najwyraźniej małą

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2017, 21:07

@creeper_girl: .... w sumie...

Avatar ruzwelt1

17 listopada 2017, 07:23

Czemu jak się myje to zaczynam od krocza a potem myje górę? ._. często zapominam

Avatar Mijak

15 listopada 2017, 20:43

No to o ciekawych rzeczach myślisz podczas masturbacji

Avatar lorax12

17 listopada 2017, 07:09

@Mijak: "Czemu ja to w ogóle robię? Czemu nie przestanę? Przecież obrzydza mnie porno. Mózgu przestań"

Avatar jakub17

15 listopada 2017, 19:42

Pryszni- Najlepszy przyjaciel każdego filozofa.

Avatar Burger2004_09

15 listopada 2017, 19:42

@jakub17: mądre słowa

Avatar FanNinjaKiwi222

16 listopada 2017, 15:51

@jakub17: a kto to jest pryszni?

Avatar jakub17

16 listopada 2017, 17:05

@FanNinjaKiwi222: Na telefonie musiałem nie docisnąć ,,c"przez co z słowa prysznic wyszło słowo. pryszni.

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2017, 20:11

A wiecie czemu tak dobrze się nam myśli pod prysznicem? Bo prysznic jest pewną formą "izolatki" czyli rzeczy którą robimy często i staję się to dla nas monotonne. Dzięki takiej izolatce nie musimy myśleć co robimy, bo robimy to odruchowo. Jeśli nie musimy myśleć o tym co robimy to myślimy o rzeczach innych, ważniejszych, o których nie mamy czasu myśleć w innych sytuacjach ponieważ w innych sytuacjach musimy skupiać się na rzeczy robionej w danym momencie. Dobrą formą izolatki jest też mycie zębów.

Avatar Mikatrix

15 listopada 2017, 19:47

10 minut - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Najbardziej realistyczny spośród modów

Północne Węgry

To by wystarczyło

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka