Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Fergus
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nigdy na to nie wpadną
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 18 listopada 2017, 19:59
I ta muzyczka na końcu, to było coś!
Odpisz
19 listopada 2017, 03:05
@Ameron: tu tud tu tutut tututu
Odpisz
23 listopada 2017, 18:58
@polandball1: Noo, to było piękne :v
Odpisz
4 maja 2021, 11:56
@Ameron: 07!
Odpisz
4 maja 2021, 14:00
ZGŁOŚ SIĘ!
Odpisz
4 maja 2021, 14:09
@Ameron: Moje ulubione odcinki to ,,rozkład jazdy" i ,,wagon pocztowy".
Odpisz
4 maja 2021, 14:17
Jak dla mnie najlepszy klimacik miał odcinek "Zamknąć za sobą drzwi", w sumie dzięki Piotrowi Fronczewskiemu
Odpisz
18 listopada 2017, 23:55
Moj tata lubi Borewicza
Odpisz
17 listopada 2017, 12:30
Lubie craiga. Jeden z lepszych bondów
Odpisz
16 listopada 2017, 18:53
Malanowski i Partnerzy! to jest super serial!
Odpisz
17 listopada 2017, 07:55
@PepeTheCrusader: Tylko porucznik Borewicz!
<tu wstaw zdjęcie nosacza>
Odpisz