Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
A, okej
Szybki jak błyskawica
Przerwa na herbatkę
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2021, 05:24
rel
Odpisz
18 listopada 2017, 12:54
To jest raczej smutny moment, gdyż nie ma już co oglądać ;-;
Odpisz
13 sierpnia 2019, 18:19
@Malpkakaka: Są jeszcze grupy. Zresztą ja tam w większości siedzę.
Odpisz
13 sierpnia 2020, 15:17
@Malpkakaka: moża odświeżyć (jestem szybki)
Odpisz
17 listopada 2017, 12:59
ja tak robię codziennie
Odpisz
18 listopada 2017, 11:18
@Boberek00: ja tak samo, dla mnie to się wydawało normalne, myślalłem że każdy tak robi
Odpisz
18 listopada 2017, 11:56
@xXkuba22Xx: dla mnie też
Odpisz
18 listopada 2017, 10:48
TO JE**NA PRAWDA!NAJCZYSTRZA PRAWDA!
Odpisz
17 listopada 2017, 20:18
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2017, 12:59
Bycie niewolnikiem samego siebie jest w sumie całkiem tragiczne.
Odpisz
17 listopada 2017, 13:39
Jak sie ma kaganiec albo obroże już nie jest tak źle
Odpisz
17 listopada 2017, 18:21
W pewnym sensie zawsze jesteśmy niewolnikami samych siebie - zawsze robimy wyłącznie to co zdecydujemy robić
Odpisz
17 listopada 2017, 15:09
Heh. Zdarza się.
Odpisz
17 listopada 2017, 14:00
Prawdziwe
Odpisz