Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2020, 21:35
NO ZWŁASZCZA KU*WA PRAWY PRZYCISK MYSZY NA TELEFONIE
Odpisz
18 listopada 2017, 19:32
ODDAM ZA DARMO!
9 naklejek na Świeżaka, tylko odbiór osobisty na terenie Częstochowy
Odpisz
18 listopada 2017, 19:38
Dej za pieniondze, mam zdrowego Syna
Odpisz
18 listopada 2017, 19:40
A skąd jesteś?
Odpisz
18 listopada 2017, 20:47
Czy to zdjęcie było robione ziemniakiem?
Odpisz
18 listopada 2017, 20:49
ja chce! :v bedzie szpan u papy janko i mame grażyny a somsiad to za to bedzie na caly rakow krzyczal ze jest za włókniarzem
Odpisz
18 listopada 2017, 21:17
Również mogę oddać 14 naklejek na świeżaki, odbiór osobisty Tychy/Katowice
Odpisz
18 listopada 2017, 23:07
To ja dam Marchawkę Marysię odbiór na terenie Krakowa (najlepiej nowa huta)
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2017, 23:16
Biegnę! Moja hora curka w końcu będzie miała ukochanego swieżuka!
Odpisz
18 listopada 2017, 23:41
obczaj to
Odpisz
19 listopada 2017, 07:33
Odpisz
19 listopada 2017, 08:16
Dej świerzaka mam horom curke
Odpisz
17 listopada 2017, 17:47
Piszą ze sobą za pomocą telefonu, a ona używa prawego przycisku myszy by wyszukać obraz. Mysz komputerowa na telefonie. Nieźle.
Odpisz
17 listopada 2017, 18:17
On pisze przez telefon, ona może używa komputera.
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2017, 18:32
@Shadow_blade: A jaki to właściwie komunikator?
Odpisz
17 listopada 2017, 19:20
messenger
Odpisz
17 listopada 2017, 19:35
To okej, dzięki. Nie wiedziałam że Messenger ma wersję komputerową.
Odpisz
17 listopada 2017, 21:49
[*] W życiu tak się nie ubawiłem z powodu czyjejś nie wiedzy... Messenger to tak naprawdę czat na facebooku, na telefonie jest oddzielną aplikacją...
Odpisz
17 listopada 2017, 22:04
@Czenir: Messenger tez ma wersje komputerową - messenger . com lub wersja fejsbukowa - lewy górny róg na facebooku (na PC) - > messenger. Wszystko nie licząc podstawowego czatu.
Odpisz
17 listopada 2017, 22:17
@Czenir: Nie znam się, przyznaję. Nie jestem w temacie. Tzn coś kojarzyłam że FB i Messenger są powiązane, ale że nie używam to nie wiedziałam jak, a jak Nokia wspomniał że jest wersja komputerowa to już w ogóle byłam zdezorientowana. Może kwestia zmęczenia, może niewiedzy - sama teraz nie mam jak ocenić.
Odpisz
18 listopada 2017, 00:29
Spx, ja osobiście nie używam fb ani messengera. Mam tylko dlatego że jak czegoś nie wiem to tam zawsze ktoś jest, ale tak to nie wchodzę :)
Odpisz
18 listopada 2017, 20:16
ty już własnego rozumu nie masz, podmieniłaś go na telefon xd
Odpisz
18 listopada 2017, 20:30
@gelo1238: Ta rozmowa nie ma sensu. Tzn nie że chcę Was zbywać lub być taka "mnie to nie obchodzi", ale to serio idzie w bezsensownym kierunku skoro się zaczynają wyzwiska bo nie znam się na czymś co tylko kojarzę. Napisałam coś głupiego, nie ukrywam, ale raczej każdy ma rzeczy które go bardziej obchodzą i mniej. To pozwolicie że ja już przestanę brać w tym udział.
Odpisz
18 listopada 2017, 21:47
To radzę ograniczyć wypowiedzi typu ,,nie znam się, a się wypowiem".
Odpisz
18 listopada 2017, 22:15
@gelo1238: Naprawdę to nie miało mieć negatywnego wydźwięku. Inaczej by było gdybym się spierała o rację której nie mam, a gdy napisałam jeden komentarz, który nie miał do niczego namawiać, tylko przekazywał jakieś moje myśli dotyczące materiału - czyli założenie komentarzy. Nie wiem, może nie dla wszystkich takie zachowanie jest w porządku. Najwyżej na przyszłość zapamiętam.
Odpisz
18 listopada 2017, 23:15
Ja się podpisuję, też nie chciałem negatywnego wydźwięku... Teraz jak czytam to mogło to takowy posiadać :)
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2017, 23:35
@Czenir: Miło, dzięki. Ale akurat Twoje wiadomości źle nie brzmiały.
Odpisz
19 listopada 2017, 00:46
Oj tam, każdemu mogę się jakaś głupota wymsknąć. Nie jest to powód oczywiście to takiej burzy, taka społeczność internetowa kek
Odpisz
19 listopada 2017, 00:59
kisnę XD
Odpisz
19 listopada 2017, 09:59
@gelo1238: To się cieszę, że rozumiesz i się wyjaśniło. Teraz wątku raczej nie ma co kontynuować.
Odpisz
19 listopada 2017, 15:28
To jest IMessage
Odpisz
19 listopada 2017, 17:49
@EnrikeBuldogVolare: jeszcze lepiej xd
Odpisz
17 listopada 2017, 17:39
Fake. Jest zbyt obeznana w obsłudze pc jak na dziewczynę
Odpisz
17 listopada 2017, 17:40
@TrevorMan: Mówisz jakby to było coś nienormalnego
Odpisz
17 listopada 2017, 17:42
Dobra lepiej dopiszę bo inaczej zostanę ukamienowany czerwonymi
/s
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2017, 19:03
@TrevorMan: teraz zostaniesz ukamieniowany 2 razy
Odpisz
18 listopada 2017, 19:07
Zgadujemy, że tak.
Ile znajdujemy dzisiaj kobiet informatyków?
Odpisz
18 listopada 2017, 19:57
@FinlandMasterRace: Informatyków nie, ale graczek coraz więcej. A graczki przeważnie mają pojęcie o komputerach
Odpisz
18 listopada 2017, 20:10
granie w gry, a posiadanie informacji na temat komputera to dwie różne rzeczy.
Niektórzy gracze wciąż z łatwością ściągają sobie wirusy na swoje komputery.
Odpisz
19 listopada 2017, 01:00
A nie jest?
Odpisz