Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
No to posłuchane
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Pilne
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lipca 2021, 13:25
Co złego w czarnych wnukach ?
Odpisz
29 lipca 2021, 22:48
@Jadeja: Nie są białe.
Odpisz
30 lipca 2021, 09:07
@Lechistapl: To je umyje
Odpisz
30 lipca 2021, 09:55
@Jadeja: Wybielaczem?
Odpisz
30 lipca 2021, 15:07
@Lechistapl: Myślę że mydło wystarczy lecz mogę się mylić
Odpisz
30 lipca 2021, 15:08
@Jadeja: Może starczy, nigdy zmieniałem koloru skóry dzieci.
Odpisz
30 lipca 2021, 15:10
@Lechistapl: Albo operację plastyczną jak Michael Jackson
Odpisz
30 lipca 2021, 15:11
@Jadeja: Tylko, że operacja może być trochę za droga.
Odpisz
30 lipca 2021, 15:14
@Lechistapl: Tym bardziej dla sąsiada do którego puka komornik
Odpisz
30 lipca 2021, 15:16
@Jadeja: Tak to racja, ale można wziąść pożyczkę, żeby spłacić pożyczkę.
Odpisz
30 lipca 2021, 17:00
@Lechistapl: i ostatecznie zostać bez niczego i z długami. Ale zawsze jest Caritas który ciebie nakarmi da ci się umyć i przespać
Odpisz
30 lipca 2021, 17:01
@Jadeja: No i jest Happy End. Wszyscy żyli długo i na zasiłkach.
Odpisz
30 lipca 2021, 17:38
@Lechistapl: Dokładnie :D
Odpisz
30 lipca 2021, 17:41
@Jadeja: :D
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2017, 16:18
Esencja szczęścia. 😆😆😆
Odpisz
18 listopada 2017, 02:03
żyć nie umierać
Odpisz
18 listopada 2017, 02:41
2:41 odbjur
Odpisz
18 listopada 2017, 02:47
@AmericanBall: 2:47 odbjur
Odpisz
18 listopada 2017, 02:54
@Vincka: 2:54 odbjur
Odpisz
18 listopada 2017, 07:23
@AmericanBall: 7:23 odbjur
Odpisz
19 listopada 2017, 13:39
@Iphonix: Dzięki, skończył mi się limit łapek w dół
Odpisz
19 listopada 2017, 16:44
@AmericanBall: co polaczki cebulaczki bolą dupki ze tak minusujecie
Odpisz
20 listopada 2017, 17:14
@AmericanBall: Kurde chciałem ci dać czerwoną ale mi też się skończyły
Odpisz
21 listopada 2017, 07:10
@Sapek96: Je**** siem
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2017, 09:27
A potem somsiad umar i ci smutno bo nie masz kogo prześladować
Odpisz
19 listopada 2017, 13:26
@mojalubiplacki: A potem okazuje się że wprowadza się ktoś nowy pod adres starego somsiada.
Odpisz
20 listopada 2017, 20:00
@mojalubiplacki: Wrzuc to do poczekalni
Odpisz
19 listopada 2017, 15:40
A później okazuje się, że komornik idzie do Ciebie:
Odpisz
19 listopada 2017, 15:35
Somsiadowi Passat się zje**ł
Odpisz
18 listopada 2017, 09:12
*Aby zobaczyć reakcję zjemcikanapke,musisz posiadać jeja-premium, przepraszamy! *
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2017, 13:30
@Zjemcikanapke: A wersja podstawowa nie wystarczy? Proooszę.
Odpisz
19 listopada 2017, 14:49
@Zicher: *Użytkownik zostanie zbanowany*
Odpisz
19 listopada 2017, 15:23
@Zjemcikanapke: NIEEEEE!!!!!!1
Odpisz
18 listopada 2017, 09:32
"Dam wam tylko jedną radę,dla twego sąsiada tyż też jest sąsiadem" ~ el Patrick 2017
Odpisz
18 listopada 2017, 05:58
boze cala noc nieprzespana, brawo bożdar uzależniłem sięo
Odpisz
18 listopada 2017, 07:22
@AmericanBall: CO TO ZA AVEK?!
Odpisz
18 listopada 2017, 08:41
@Iphonix: ładny
Odpisz
18 listopada 2017, 08:11
I to synek jest prawdziwe szczęście móc paczeć jak komornik zajmuje somsiadowi passata
Odpisz
18 listopada 2017, 07:40
A się okazuje że pomylił mieszkania i miał przyjćś do ciebie...
Odpisz