Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To będzie bolało
Rel
Trzykrotny T
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2021, 12:54
Powiedział, ten co kupił red dead
Odpisz
22 kwietnia 2013, 15:40
malaho2000 własnie
Odpisz
7 kwietnia 2013, 10:52
marnowanie pieniędzy nie powiedziała żadna kobieta z milionem ciuchów
Odpisz
7 kwietnia 2013, 10:43
Kilka monitorow to fajna zecz ale nie do gry w DoTa 2. Do Dot-y to dwa monitorygóra, zato do mmorpg albo fps to jest fajna zecz
Odpisz
7 kwietnia 2013, 10:38
mam na to pieniądze.
Nie powiedział żaden gracz.Nigdy
Odpisz
7 kwietnia 2013, 08:14
Ja na trzech bym pograł, fajna panorama je ^^
Odpisz
7 kwietnia 2013, 07:20
Mi się bardzo niewygodnie gra na 2 i + ekranach, więc nie żałuję, że tak nie mam.
Odpisz
6 kwietnia 2013, 23:30
Glosniki Logitecha :)
Odpisz
6 kwietnia 2013, 21:22
Ja nie wydaje kasy na gry, wystarczy mi, że potrafię grać. o.O
Odpisz
6 kwietnia 2013, 21:12
Marnowanie pieniędzy o.0 już ktoś powiedział teraz możecie admin może pousuwać te śmieci z głównej
Odpisz
6 kwietnia 2013, 20:18
To sie robi nudne.
Odpisz