Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pozdrawiam świetliki
Jakby trochę nie fair
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 listopada 2017, 23:07
Cała prawda o mężczyznach
Odpisz
18 listopada 2017, 21:37
To chyba goliat
Odpisz
18 listopada 2017, 21:41
@pibo007: Takie mobilne miny przeciwpancerne?
Odpisz
18 listopada 2017, 21:42
@ZEUS_: Niemiecka mina samobieżna z II WŚ.
Odpisz
18 listopada 2017, 22:04
@Monnx: A nie Brytyjska?
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2017, 22:51
@ZEUS_: nope, niemiecka
fun fact: użyto ich głównie podczas powstania warszawskiego
Odpisz
19 listopada 2017, 00:26
Ich deaktywacja polegała na odcięciu kabla
Odpisz
19 listopada 2017, 09:44
@CousinJoe: Ale załodze czołgu ciężko było to zauważyć
Odpisz
19 listopada 2017, 18:52
@pibo007: Co dopiero zdążyć zareagować
Odpisz
19 listopada 2017, 19:45
@pibo007: Goliaty były stosowane głównie przeciwko piechocie
Odpisz
19 listopada 2017, 19:49
@CousinJoe: Jak?
Odpisz
19 listopada 2017, 19:53
@pibo007: Normalnie to było ok 50kg trotylu czyli jak to pie**olnie
Odpisz
19 listopada 2017, 21:19
@pibo007: Jeszcze ciekawostka podczas Powstania w '44 partyzantka zdobyła takie dwa i przerobiła na ok 70 granatów niestety chyba ok 10 z tych granatów wybuchło na barykadach zabijając 50 Akowców
Odpisz
19 listopada 2017, 21:23
@CousinJoe: Ale jak ktoś miał w to wdepnąć?
Odpisz
19 listopada 2017, 21:39
@pibo007: W to się nie wdepywało
To podjeżdżało i wybuchało
Odpisz
19 listopada 2017, 22:37
@pibo007: To było zdalnie detonowane
Odpisz
19 listopada 2017, 22:54
@CousinJoe: aaaa ok
Odpisz
19 listopada 2017, 22:48
heu u beauti show u vagene and send nudles plis
Odpisz
19 listopada 2017, 19:29
No super bezpieczna jest jazda na ruchomej minie.
Odpisz
19 listopada 2017, 19:28
Trzeba się umieć bawić całe życie
Odpisz
18 listopada 2017, 22:22
HANS!! a co robi ten czerwony guzik?...
Odpisz
19 listopada 2017, 18:34
@urbano: NIE KLIKA... BUM
Odpisz