Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Nie są aż takie pyszne
Jeszcze jak
Tymi się chodzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 listopada 2017, 17:22
Hehehe
Odpisz
19 listopada 2017, 16:13
w skokach nie potrzeba w ogóle umiejętnosci a polacy sie tym jaraja
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2017, 16:14
@PimpekLord: potrzeba i to dużo umiejętności
Odpisz
19 listopada 2017, 16:17
@PimpekLord: To zobaczymy jak się bez umiejętności na ryj wypie**olisz ze skoczmi dwa-trzy metry
Odpisz
19 listopada 2017, 16:21
@PimpekLord: Polak nie Polak ale jak się cieszy ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
19 listopada 2017, 16:23
@ImBard: niestety nie. Musisz tylko sie wybic w odpowiednim momencie, wszystko zalezy od szczescia a polaczki sie jarają.. jezus to jest juz smutne ze tak was na kase jebiom
Odpisz
19 listopada 2017, 16:25
@PimpekLord: Ty byś nawet nie wyskoczył i dam spbie o to ręke uciąć xD
Odpisz
19 listopada 2017, 16:27
@PimpekLord: to się tak wybij i udowodnij jakie to proste, tylko potem nie płacz jak sobie ryj rozwalisz a z pewnością to się zesrasz jak usiądziesz na belce startowej
Odpisz
19 listopada 2017, 16:30
@PimpekLord: oni lecą i lądują z prędkością dochodzącą do 100km/h i muszą utrzymać podczas tego jak najbardziej idealną pozycje
Odpisz
19 listopada 2017, 17:47
@ImBard: no dobra moze z tydziem treningu i tez bd tak skakal nic trudnego
Odpisz
19 listopada 2017, 17:56
@PimpekLord: XD
Odpisz
19 listopada 2017, 18:12
@ImBard: 100km/h?? byłeś w podstawówce? przy tej prędkości by nie przezyli upadku
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2017, 23:34
@PimpekLord: Tak, ich prędkość przy lądowaniu dochodzi do 100km/h. Oglądam skoki.
Odpisz
21 listopada 2017, 15:49
@PimpekLord: Przy mamucich skoczniach prędkość może być nawet ponad 100km/h. Prędkość przy ich lądowaniu jest zawsze większa od tej na zjeździe, a nawet tam wynosi ona na normalnych skoczniach po 80-90km/h.
Odpisz
21 listopada 2017, 16:32
@PimpekLord: .
Odpisz
21 listopada 2017, 21:06
@PimpekLord: Się gówno znasz, tyle Ci powiem.
Odpisz