Tak to już jest w branży gier
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Przyszłość jest piękna
No to skrzynia biegów do wymiany
Dwa różne spojrzenia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2017, 09:57
w moją ulubioną grę przegrałem 48 godz. w 11 miesięcy.
ile musiałbym gtindować na wszystkie postacie w bfII?
Odpisz
19 listopada 2017, 20:15
w LoL'u to też działa
Odpisz
19 listopada 2017, 20:29
Dlatego DotA 2 > lol tam wszystkie postacie sa od poczatku odblokowane.
Odpisz
19 listopada 2017, 20:42
@maciek102002: Tak samo jak w HotS
Odpisz
19 listopada 2017, 20:53
Ale za LoL'a 200zl nie placisz...
Odpisz
19 listopada 2017, 22:44
@WitchDoctor: Ja zapłaciłem ponad 400, a i tak już nie gram.
Odpisz
20 listopada 2017, 10:26
@WitchDoctor: No 200 nie, ale takie 1500...
Odpisz
20 listopada 2017, 11:45
@Polak123pl: W hotsa też się zbiera gold na postacie. Na szczęście nie ma tam gejowych runek i masterek, które psują grę. Kiedyś Blizz chciał coś takiego dodać, ale gracze na forum na nich nakrzyczeli i poszli po rozum do głowy.
Odpisz
20 listopada 2017, 19:27
@Soberker: Ale z tego co pamiętam to tylko na skin
Odpisz
20 listopada 2017, 21:23
@Polak123pl: Golda zbiera się na postacie, skiny się "krafci" odłamkami.
Odpisz
21 listopada 2017, 17:41
@Soberker: Uwazaj bo klocisz sie z kims P O T E Z N Y M.
Odpisz
21 listopada 2017, 19:40
@Soberker: Dobra masz racje dawno nie gralem i cos mi sie pomieszalo xd
Odpisz
19 listopada 2017, 19:48
A nie 15 teraz. poza tym usuwają mikropłatności po akcji na redditcie
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2017, 20:10
Czekają aż sprawa ucichnie. Niedługo znów je dodadzą...
Odpisz
20 listopada 2017, 17:54
@Ajgorak: wtedy nie byliby sobą...
Odpisz
19 listopada 2017, 22:01
5.0 (90)
Ło cię panie.
Odpisz
19 listopada 2017, 22:11
popsułem
Odpisz
20 listopada 2017, 07:59
@SilverHedgehog: silver pls ;_;
Odpisz
20 listopada 2017, 15:49
@Windows_10: ktoś musiał
Odpisz
20 listopada 2017, 15:56
@SilverHedgehog: no w sumie zawsze ktoś psuje
Odpisz
20 listopada 2017, 15:57
@Windows_10: Why?!
Odpisz
20 listopada 2017, 15:58
@Bright32: nie wiem, tak działa jeja
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2017, 11:13
Z tego, co pamiętam, to w zdecydowanej większości gier trzeba się sporo namęczyć żeby odblokować jakąś postać.
I to nie jest wcale nowy trend, zawsze tak było.
Więc nie wiem o co te hejty.
Odpisz
20 listopada 2017, 11:42
@Mijak: Zazwyczaj są to gry f2p z możliwością przyspieszenia zdobywania postaci. A Battlefront 2 jest grą, którą trzeba kupić + jest p2w.
Odpisz
20 listopada 2017, 12:50
@Soberker: Teraz kojarzą mi się głównie gry typu "mordobicie".
Które trzeba kupić, część postaci początkowo jest zablokowana i czasem te postacie są uważane za "silniejsze".
Odpisz
19 listopada 2017, 23:31
To jest tak zaj*biste, że aż muszę podziękować dla autora.
Odpisz
19 listopada 2017, 22:36
ONLY MANY! - zawsze mnie to rozwala
Odpisz
19 listopada 2017, 20:29
Ummmm ja 3 postacie odblokowałem w zaledwie 5 h więc ten....
Odpisz
19 listopada 2017, 21:12
@SilverHedgehog: Bo dzięki takim memom jak ten, EA dostała [- REP]
Odpisz
19 listopada 2017, 22:10
chwała memom
Odpisz
19 listopada 2017, 19:29
40 godzin to nie jest tak dużo, jeśli gra jest ciekawa
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2017, 19:42
@Malpkakaka: 1 postać = 40h
ST:BF jest ok. 15
40hx15=600h
Odpisz
19 listopada 2017, 19:43
@Malpkakaka: Ale jak w domyśle zablokowany jest Vader, to coś jest nie tak.
Odpisz
19 listopada 2017, 20:23
@TheMath110: Mówiłam tak ogólnie w związku z graniem w gry, nie grałam w Battelfronta więc nie wiem, ale wiem, że przesadzili z tym wszystkich
Odpisz
19 listopada 2017, 20:08
EA na jednym obrazku
Odpisz
19 listopada 2017, 19:20
40 godzin na odblokowanie + tam bodajże 300 na wymaksowanie
Odpisz
19 listopada 2017, 19:08
Watto-Jedyny żyd w SW
Odpisz