Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie są aż takie pyszne
Dwa oblicza
Trzeba brać osobną torbę
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 listopada 2020, 08:10
Jestem bójką
Odpisz
18 sierpnia 2019, 21:52
PS2,DS,XONE,(słaby ale jary) PC nazwijcie mnie buk
Odpisz
20 listopada 2019, 06:42
@czajnik_Bapci: buk
Odpisz
19 listopada 2017, 21:07
Jedyna dobra gra na telefon w jaką grałem to Hearthstone
Odpisz
19 listopada 2017, 21:08
@AJEMAJ: Bo była to najpierw tylko gra komputerowa
Odpisz
19 listopada 2017, 21:12
Wiem, dlatego to jedyna dobra gra na telefon w jaką grałem. Jak wyjdzie Gwint na telefony to to samo o nim powiem bo na telefonie tylko karcianki.
Odpisz
7 stycznia 2018, 08:38
@AJEMAJ: gwint byłby niegrywalny na telefonach
Odpisz
27 lutego 2018, 15:20
@AJEMAJ: polecam
Odpisz
7 stycznia 2018, 08:37
w takim przypadku ps jest najgorsze
Odpisz
3 grudnia 2017, 19:50
pół PC pół xbox
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2017, 19:49
PSC- pół PC pół PS
Odpisz
19 listopada 2017, 19:54
@siemak: paysafecard
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2017, 19:55
@Henzej: cztery dyszki na urodziny teraz czekać na promocje zimową na steam
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2017, 20:08
@siemak: chyba przed świąteczną wyprzedażą będzie jeszcze black friday
Odpisz
19 listopada 2017, 20:09
@TanecznyPaczek: żegnajcie cztery dyszki
Odpisz
19 listopada 2017, 20:13
@siemak: black friday prawdopodobnie będzie na steam od 22 listopada do 28 listopada
Odpisz
19 listopada 2017, 20:30
@TanecznyPaczek: Witamy giereczki w kursie dolarowym
Odpisz
19 listopada 2017, 21:10
@Kr33gn4r: Koniec przeplacania w ojro i na dodatek w zlotowkach troche taniej niz w dolarach.
Odpisz
20 listopada 2017, 05:58
@maciek102002: nie zawsze - np: Wolfenstein II jest droższy niż w euro czy w dolarach
Głównie bethesda zrobiła swoje gry droższe niż inni
Odpisz
20 listopada 2017, 10:07
@siemak: cztery dyszki to ja dostane za to gówno (awp czerwona linia wygrałem za free na ruletce)
Odpisz
20 listopada 2017, 10:08
@Agario:
Odpisz
21 listopada 2017, 19:14
@Agario: mnie wku*wia że skin kosztuje 3zł i nie mogę zapłacić kartą bo najpierw muszę wpłacić na steam. Najmniejsza wartość to 20zł
Odpisz
21 listopada 2017, 23:19
@siemak: Ja też czekam ale oszczędzałem i mam 200 zł
Odpisz
19 listopada 2017, 20:03
Tylko Switch :D
Odpisz
21 listopada 2017, 18:58
@Windows_10: dasz FC?
Odpisz
21 listopada 2017, 21:04
@Tymek590: fc to friend code? bo jak tak to dam na priv, średnio ogarniam switcha na multiplayera (nikt ze znajomych nie ma)
Odpisz
21 listopada 2017, 21:12
@Windows_10: tak
Odpisz
21 listopada 2017, 20:46
CZWARTA TO NIE ATOMÓWKA!!!
To człowiek MAMONA
Odpisz
21 listopada 2017, 16:48
Zadanie na dziś: Znajdź logo Jeja!
Odpisz
21 listopada 2017, 18:08
@brainiac: znalazłem
Odpisz
21 listopada 2017, 18:37
@brainiac: Proszę:
Odpisz
19 listopada 2017, 21:30
Meh. Na telefonach nie tak źle zawsze. Ja zawsze pykam se w Asphalt 8 czy co innego od Gameloft. Szkód tylko że WP jest taki ograniczony. Tym bardziej taki jak mój z małym RAMem.
Odpisz
19 listopada 2017, 21:38
@RumekFuria: Miałem WP. Współczuję. Najgorszy telefon dla gracza.
Odpisz
19 listopada 2017, 21:46
@Polskipapug: asphalt jest? Jest. Więc są się żyć
Odpisz
19 listopada 2017, 21:48
@Polskipapug: Mam WP głównie z powodu że nasze wifi nie jest lubiane przez androida. Po prostu nie da się połączyć. A szkoda bo cały 1mb/s
Odpisz
19 listopada 2017, 22:04
@RumekFuria: ale wiesz że to f hui mało
Odpisz
20 listopada 2017, 07:22
@CoolSceleton95: Dla mnie nie tak źle. Nawet jeśli to mało w porównaniu z innymi
Odpisz
19 listopada 2017, 19:59
Niby gram na fonie często, no ale nie w taki chłam z jakim granie na telefonie jest kojarzone
Odpisz
19 listopada 2017, 19:51
Steam master race
Odpisz