Tak k**wa, usuwajmy penisy, bo tak sobie ubzdurano, nie rozmnażajmy się! Wygińmy przez takie ch*jostwa. Z każdą taką informacją zwiększają się szanse na to, że popełnię samobójstwo, mimo, że już takie miałem. Według mnie ci (tak, tak bardzo nienawidzę takich osób, że nawet szacunku nie mam i nawet nie napiszę,,ci'' z dużej litery) ludzie powinni być aresztowani, a takie informacje usunięte, bo potem dziecku się ubzdura i będzie w przyszłości głosić to samo i historia się powtórzy i znowu będę musiał pisać ten ch*jowy komentarz. Obrazek typu z każdym dniem oddalamy się od Boga to nic, my wrzucamy 10. bieg do tyłu i odpychamy Go, mimo, że jestem ateistą to dałem taki przykład. Nasi przodkowie przewracają się z bólu głowy, już bym wolał wojnę niż czytać/widzieć lub słuchać takich bzdur! Możecie dać strzałki w dół, jak chcecie, możecie się nie zgadzać. Chyba nie bez powodu mam w nicku ,,Fury'' (Furia), bo normalnie zalewa mnie krew!!!!
@PanSowa12: Widzisz, akurat takie coś, to czysta obraza dla jakiegokolwiek rozwoju. W dodatku jak najbardziej coś takiego może się przyczynić do cierpienia i bólu niewinnych ludzi. Prześladowania chociażby. Wojna z kolei, jakimkolwiek złem by nie była, z reguły chociaż wiąże się z postępem (+ biorąc pod uwagę pewien eksperyment wydaje się, niestety, potrzebna dla przetrwania).
W wieku XIX wierzono, że palenie jest zdrowe. Żył w tym wieku też William Herschel który wierzył, że Słońce jest pokryte lodem i mieszkają na nim istoty. Tak, wiek idealny bez dziwności.
Komentarze
Odśwież2 marca 2021, 21:56
* odgłosy zmarłych sufrażystek i twórcy feminizmu przewracających się w grobach *
Odpisz
22 listopada 2017, 18:22
W sumie, jakby tak pomyśleć, to penisy są niezbędne do produkcji ludzi, a ludzie produkują zanieczyszczenia wpływające na klimat.
Odpisz
17 marca 2019, 19:38
@Pietrzek: więc trzeba je uciąć
Odpisz
26 marca 2018, 23:00
W sumie latający samochód już jest, kolonizacja się szykuje... Małe opóźnienie, ale idziemy naprzód!
Odpisz
20 listopada 2017, 16:25
I popatrzcie, jakie to potężne narzędzie na codzień nosimy w gaciach. Jak wielką musi ono moc, by zmieniać świat!
Odpisz
22 listopada 2017, 15:22
@Wowa_Tatarin: Man's Pride is full of warm, thick and sticky Man's Passionate Love
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2017, 18:56
@lorax12: Taak, to między innymi moc miłości
Odpisz
22 listopada 2017, 18:59
@Wowa_Tatarin: Miłość objawia się w fizycznej postaci białego nektaru
Odpisz
23 listopada 2017, 12:19
@Wowa_Tatarin: czy na twoim awatarze jedt liliruca arde?
Odpisz
23 listopada 2017, 14:07
@NitroNinja:
Imie - Liliruca Arde
Anime - dungeon ni deai wo motomeru no wa machigatteiru darou ka
W skrócie - DanMachi
Odpisz
23 listopada 2017, 22:00
@Wowa_Tatarin: to to wiem. Tylko się upewniałem
Odpisz
22 listopada 2017, 15:39
Tak k**wa, usuwajmy penisy, bo tak sobie ubzdurano, nie rozmnażajmy się! Wygińmy przez takie ch*jostwa. Z każdą taką informacją zwiększają się szanse na to, że popełnię samobójstwo, mimo, że już takie miałem. Według mnie ci (tak, tak bardzo nienawidzę takich osób, że nawet szacunku nie mam i nawet nie napiszę,,ci'' z dużej litery) ludzie powinni być aresztowani, a takie informacje usunięte, bo potem dziecku się ubzdura i będzie w przyszłości głosić to samo i historia się powtórzy i znowu będę musiał pisać ten ch*jowy komentarz. Obrazek typu z każdym dniem oddalamy się od Boga to nic, my wrzucamy 10. bieg do tyłu i odpychamy Go, mimo, że jestem ateistą to dałem taki przykład. Nasi przodkowie przewracają się z bólu głowy, już bym wolał wojnę niż czytać/widzieć lub słuchać takich bzdur! Możecie dać strzałki w dół, jak chcecie, możecie się nie zgadzać. Chyba nie bez powodu mam w nicku ,,Fury'' (Furia), bo normalnie zalewa mnie krew!!!!
Odpisz
22 listopada 2017, 15:42
@FuryGaming: Wiesz idioci idiotami, ale wojna nie jest rozwiązaniem.
Odpisz
22 listopada 2017, 15:43
Wiem, ale gdybym miał wybór, to bym wolał wojnę, niż patrzeć jak się cofamy.
Odpisz
22 listopada 2017, 16:04
@FuryGaming: Ja bym nawet chciał patrzeć jak tacy ludzie ginoo.
Odpisz
22 listopada 2017, 16:12
@FuryGaming: Polać mu.
Odpisz
22 listopada 2017, 16:48
@FuryGaming: Cierpienie i ból niewinnych ludzi jest przecież lepsze niż pozwolenie im na mówienie głupot, to przecież jasne!
Odpisz
22 listopada 2017, 16:55
@PanSowa12: Widzisz, akurat takie coś, to czysta obraza dla jakiegokolwiek rozwoju. W dodatku jak najbardziej coś takiego może się przyczynić do cierpienia i bólu niewinnych ludzi. Prześladowania chociażby. Wojna z kolei, jakimkolwiek złem by nie była, z reguły chociaż wiąże się z postępem (+ biorąc pod uwagę pewien eksperyment wydaje się, niestety, potrzebna dla przetrwania).
Odpisz
22 listopada 2017, 17:27
@PanSowa12: Przez takie głupoty wyniszczymy siebie, co z tego, że dłużej to będzie trwało, ale wyniszczymy się jednak.
Odpisz
22 listopada 2017, 18:05
@FuryGaming: Ale ten artykuł to chyba fake
Odpisz
23 listopada 2017, 17:20
@FuryGaming: zawsze myslalem ze to misspelling furry
Odpisz
23 listopada 2017, 16:56
Ma ktoś link do artykułu czy coś?
Odpisz
22 listopada 2017, 15:07
Uważam że ten wiek jest wyjątkowo poje**ny.
Dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie tego.
Odpisz
22 listopada 2017, 15:20
@hesa656: każdy wiek był poje**ny na swój sposób
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2017, 15:29
@lorax12: Gdyby Polska była wtedy niepodległa, to wiek 19 byłby idealny.
Odpisz
22 listopada 2017, 15:33
Nie sądzę
Odpisz
22 listopada 2017, 17:44
W wieku XIX wierzono, że palenie jest zdrowe. Żył w tym wieku też William Herschel który wierzył, że Słońce jest pokryte lodem i mieszkają na nim istoty. Tak, wiek idealny bez dziwności.
Odpisz
22 listopada 2017, 18:52
I taki świat, gdzie słońce jest pokryte lodem, to ja rozumiem.
Odpisz
22 listopada 2017, 18:56
@hesa656: Na Ziemi by nie było przez to życia
Odpisz
22 listopada 2017, 20:30
@lorax12: Dlatego byłby najlepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 listopada 2017, 18:11
Tak. Wpływają. Słyszał ktoś kiedyś o czymś takim jak C Y W I L I Z A C J A T E C H N I C Z N A i wie kto ją w większości stworzył?
Odpisz
20 listopada 2017, 15:30
I tym pytaniem kobiety potwierdziły fakt że były przydatne swoją mądrością jedynie w XIX i XX wieku.
Odpisz
22 listopada 2017, 15:20
@Mycha2001: Kto powiedzial ze to kobieta wymyśliła temat tej "dyskusji"?
Odpisz
22 listopada 2017, 15:26
@Lekki69: To w takim razie znajdź mi geniusza co wpadł na taki idiotyczny pomysł który brzmi dość podobnie do tych na które wpadały kobiety.
Odpisz
22 listopada 2017, 17:31
@Mycha2001: Tak, bo na to wpadły WSZYSTKIE kobiety xD
Dodaj jeszcze, że w jednym czasie to nie wytrzymam ze śmiechu.
Odpisz
22 listopada 2017, 15:13
XXI wiek okazał się pszypałem
Odpisz
22 listopada 2017, 15:15
@Mr_Glass: A minęło go dopiero 17 lat
Odpisz
22 listopada 2017, 15:16
@Kivera: Boję się co będzie za 10-20 lat a co dopiero za 100...
Odpisz
22 listopada 2017, 15:19
@Kivera: 16*
XXI zaczął się dopiero w 2001 roku chyba
Odpisz
22 listopada 2017, 16:34
@lorax12: ale mamy prawie 2018 więc
Odpisz
22 listopada 2017, 16:55
@CoolSceleton95: słowo kluczowe
PRAWIE
Odpisz
22 listopada 2017, 16:52
A nawet jeśli tak to co? Klimat się zje*ie umrzemy nie będzie penisów TEŻ KU*WA UMRZEMY
Odpisz
22 listopada 2017, 16:44
Ludzkość upada coraz niżej każdego dnia...
Odpisz
22 listopada 2017, 16:19
Mają wpływ ponieważ przez pocieranie ich powstaje ciepło
Odpisz
22 listopada 2017, 16:17
Odpisz
22 listopada 2017, 15:49
Przecież to jest troll...
Odpisz