Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 stycznia 2019, 19:33
Chciałbym nie być brzydką i głupią kupą gówna
Odpisz
22 listopada 2017, 00:02
Ten moment, kiedy nie zorientowałeś się, że mem jest po angielsku dopóki nie zobaczyłeś końcówki...
Odpisz
19 listopada 2018, 08:09
@dc17ray: Znam to uczucie, kiedyś obejrzałem filmik po angielsku i czytalem pod nim komentarze będące po angielsku, a później i tak zapamiętałem, że to było po polsku.
Odpisz
21 listopada 2017, 21:10
Ciekawi mnie jak by wyglądał świat gdyby językiem globalnym zamiast angielskiego nadal była łacina. Te wszystkie zestawy w Mcdonaldzie albo slang. Tak jak dziś mówimy np. "o co come on?".
Odpisz
21 listopada 2017, 21:43
@BencV: świat napewno byłby ciekawszym miejscem
Odpisz
21 listopada 2017, 22:48
@Kacprrr: tutaj chcialem wstawic pewien zajebisty lacinski tekst ale przypomnialo mi sie ze za ch*ja nie umiem tego jezyka
Odpisz
3 listopada 2018, 11:29
pars pro toto, crime lese maiestatis, Anno Domini, mea culpa, magnum pars.
Odpisz
21 listopada 2017, 22:58
Angielski, przydatna rzecz w internetach
Odpisz
22 listopada 2017, 09:06
@Kto_Inny: yes
Odpisz
3 listopada 2018, 11:28
@potato_is_a_meme: non't
Odpisz
26 listopada 2017, 22:59
Anglikański*
Odpisz
22 listopada 2017, 07:27
Należy się cieszyć z drobiazgów nie ważne jak małych.
Odpisz
22 listopada 2017, 23:48
@HEAVY_BLYAT: tak jej mów
Odpisz
25 listopada 2017, 12:19
XD
Odpisz
21 listopada 2017, 23:53
Chciałbym umieć tak dobrze robić memy.
Odpisz
21 listopada 2017, 20:21
chciałnym widzieć
Odpisz
21 listopada 2017, 20:03
Chciałabym żeby ten mem się wczytał.
Odpisz
21 listopada 2017, 19:32
Z chęcią przetłumaczę.Tam piszę: ,,Hitler nie widział o Holokauście"
Odpisz
21 listopada 2017, 19:53
@romanow: *Tam jest napisane.
Odpisz
21 listopada 2017, 04:12
Chciałbym umieć angielski...
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2017, 19:45
@DAVJD: I would like to know polisch...
Odpisz
21 listopada 2017, 19:19
Zauważyliście, że język angielski staje się światowy.Być może kiedyś wszyscy będą mówić w jednym języku.
Odpisz
21 listopada 2017, 19:22
@Minokushime:
Istnieje teoretycznie język światowy
jakim jest esperanto
ale nikt go nie zna xD
Odpisz
21 listopada 2017, 19:25
przepraszam bardzo nie wiem co to za język nawet.
Odpisz
21 listopada 2017, 21:39
@Minokushime:
polecam wikipedie
Odpisz
22 listopada 2017, 02:35
Jeszcze kilka miesięcy i będę mógł powiedzieć, że go znam, więc nie aż tak zupełnie "nikt"
Odpisz
3 listopada 2018, 11:30
@przemek1ni: powiedz coś w tym języku.
Odpisz
20 listopada 2017, 21:45
mam tak zawsze jak widzę coś po angielsku... ( uczę się ok. rok )
Odpisz
20 listopada 2017, 22:37
@benek10: Czyli... masz 8 lat?
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2017, 01:45
no 10 w nicku to chyba skrót od 2010
A wielu ludzi daje datę urodzenia w nicku
Odpisz
21 listopada 2017, 06:08
mam 14, po prostu w mojej podstawówce był tylko niemiecki a angielski zaczął się w gimnazjum
Odpisz
21 listopada 2017, 07:16
@benek10: nie miałeś angielskiego w przedszkolu?
Odpisz
21 listopada 2017, 07:35
@Kasiuula: xD
Po pierwsze to czemu pytasz jakby to było coś nienormalnego a po 2 to ja w przeczkolu z angielskiego wyniosłem tylko słowa pink i yellow
Odpisz
21 listopada 2017, 07:50
@Kasiuula: miałem ale nauczyli nas liczyć do 10 i kolory
Odpisz
21 listopada 2017, 15:30
ja z przedszkola wyniosłem krzesło, od tamtej pory już nie chodziłem do żadnego przedszkola xd
Odpisz
21 listopada 2017, 17:31
ja z przedszkolnego angielskiego wyniosłam podstawowe zwroty grzecznościowe :p
Odpisz
21 listopada 2017, 19:47
@mikigra8888: czyli ty masz ok. -6871 lat XD
Odpisz
21 listopada 2017, 23:07
@SpecialPony: normalnie, jak ja Szatan jestem
Odpisz
21 listopada 2017, 11:49
W sumie, to trochę przykro się zrobiło. Nie dość że obecnie ludzie dorośli, starsi nie mieli w szkole angielskiego, tylko niemiecki i rosyjski, to jakby chcieli się teraz nauczyć to mają trudniej, bo nauka przychodzi łatwiej w młodym wieku, a j.angielski jest wszędzie, jest językiem globalnym, pełno go w reklamach, internecie itp.
Odpisz
21 listopada 2017, 10:57
Crossover Memów.
Odpisz