Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2015, 22:52

Czy ona myśli że ma Vipera z metrową karoserią???

Avatar qbadrewnik

7 września 2014, 18:23

Haha xd Ja Towarowym bym wyjechał na 2 :D (umiem jeździć, tak dla hejterów, żeby nie hejtowali)

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2014, 17:59

kiedyś tato dał mi auto żebym pojeździła sobie nichcecie wiedzieć jak te auto teraz wygląda ! :)

Avatar Gabisianr1

5 kwietnia 2013, 15:04

ja umiem jeździć i parkować -.-

Avatar meteorr77

5 kwietnia 2013, 15:42

@Gabisianr1: <brawo>

Avatar chupacabra001

5 kwietnia 2013, 16:37

@Gabisianr1: Gratulację!
Za 3 lata będziesz już miała wprawę i pokażę Ci 2 bieg. :-)

Avatar Gabisianr1

5 kwietnia 2013, 16:58

@chupacabra001: ja mam już prawo jazdy i mam motor i auto

Avatar chupacabra001

5 kwietnia 2013, 17:01

@Gabisianr1: Mając 17 lat? Chyba takie typu A1.

Avatar Gabisianr1

5 kwietnia 2013, 17:39

@chupacabra001: 18 -.-

Avatar chupacabra001

5 kwietnia 2013, 17:41

@Gabisianr1: Data urodzenia: 1996-02-13.
Czyli 17, liczyć jeszcze umiem. :-/

Avatar Gabisianr1

5 kwietnia 2013, 17:59

@chupacabra001: 13 luty już był więc mam już 18 lat...

Avatar chupacabra001

5 kwietnia 2013, 18:02

@Gabisianr1: No właśnie. Gdyby nie minął, miałabyś 16.:-] Czas wrócić do podstawówki, bo ktoś tu ma problemy z dodawaniem do 20. :P

Avatar Gabisianr1

5 kwietnia 2013, 19:26

@chupacabra001: chyba wiem ile mam lat -.-

Avatar chupacabra001

5 kwietnia 2013, 20:00

@Gabisianr1: No chyba ktoś tu sobie leci w uja.:P

Avatar tu_2000

5 kwietnia 2013, 15:43

kobiety nie umieją kierować nawet smarta

Avatar Truskavvkova

5 kwietnia 2013, 16:05

@tu_2000: Niee. Jesteśmy beznadziejne. ;-;

Avatar Sauron

5 kwietnia 2013, 13:26

Takim małym?!

Avatar Foxxx

5 kwietnia 2013, 12:53

Znam kobietę, która tak właśnie prowadzi. Kiedyś się denerwowałem jak jej tłumaczyłem co robi źle. Teraz na to kicham.

Avatar baretos

5 kwietnia 2013, 08:22

myślałem żę coś wybuchnie O.O

Avatar rakso132

5 kwietnia 2013, 12:52

@baretos: Sądząc po jej zdolnościach to byłoby możliwe.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Ostry ten sędzia

Nie znoszę kleszczy

Przerwa na herbatkę

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka