Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dobrze czasem się oderwać
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jeszcze jak
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lutego 2024, 10:41
sam bym zjadł ramen XD
Odpisz
24 listopada 2017, 15:00
ramen
Odpisz
24 listopada 2017, 16:27
@InsaneFOX13: brawo
Odpisz
24 listopada 2017, 18:54
@LukeSkywalkerrr: oglądało sie naruto wszystkie 3 części
Odpisz
24 listopada 2017, 20:14
@InsaneFOX13: (to były 3 czesci?)
>znaj naruto
>dzięki niemu wiesz co to Ramen
serio
Odpisz
24 listopada 2017, 21:58
@LukeSkywalkerrr: nom
Odpisz
23 listopada 2017, 21:28
Jak się je pałeczkami? Samo się nauczy czy trzeba jakiegoś skilla odblokować?
Odpisz
24 listopada 2017, 08:54
W sumie to nie jest trudne - sam szybko nauczyłem się nimi jeść, gdy pierwszy raz jadłem sushi
Odpisz
24 listopada 2017, 10:42
@NM_Senpai: Gdy ja próbowałem to wykwintne danie jeść pałami to prawie sobie oko wydłubałem.
Odpisz
22 listopada 2017, 19:06
Szczerze? Wolę żurek niż jakieś pałeczki.
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2017, 19:17
@darcus: Żadne ,,pałeczki". To się nazywa ,,ramen". I jest to podstawowa tradycyjna japońska zupa. Taki ich odpowiednik rosołu. Tak dla ścisłości.
A z opinią, co jest lepsze, to się zgadzam. Żurek is love. Żurek is life.
Odpisz
22 listopada 2017, 20:54
@Mikatrix: To ten ramen, co się robi z przegniłych jaj z płodami kurczaków, gdzie te jaja są trzymane kilka lat w moczu z wiejskich chłopców ze wsi?
Odpisz
22 listopada 2017, 21:12
@ZEUS_: Nie. Zwykły rosołek. To o czym ty mówisz, to jakaś dziwaczna regionalna potrawa, której nawet spece od ramenu się brzydzą.
Odpisz
22 listopada 2017, 21:47
@Mikatrix: aha.
Odpisz
22 listopada 2017, 21:49
@ZEUS_: ramen to rosół z przyprawami i wieloma dodatkami, a nie jakieś tajwańskie wymysły z płodów kaczek ;-;
Odpisz
22 listopada 2017, 23:08
@darcus: Przyjaciółka niedawno wyciągnęła mnie na ramen. Drogie jak drogie, restauracje tak mają. Gorzej, że obrzydliwe, jeść się nie dało. Jak Naruto mógł to wcinać?
Odpisz
23 listopada 2017, 16:05
@SynMarsa: w olsztynie jest dobre
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2017, 20:04
@SynMarsa: Kwestia gustu. Jak dla mnie zajebiste. Chociaż żurek też zajebisty. W sumie o wiele łatwiej jest żyć jak praktycznie każda kuchnia smakuje ci zajebiście.
PS Nie wiem gdzie jadłeś ten ramen, ale w Wawie kosztuje 14zł. To nie tak drogo, zwłaszcza, że można się tym najeść do wypęku.
Odpisz
23 listopada 2017, 20:08
@SynMarsa: dobre jest ;-;
Odpisz
23 listopada 2017, 20:16
@Nanook: ramen to nie do końca taki rosół, bo łatwo to spieprzyć, albo zniszczyć smak słabymi składnikami
Odpisz
23 listopada 2017, 20:24
@DziwnyPan: nom
Odpisz
23 listopada 2017, 21:28
@HAPPYCAT212104: Ale jak są dobre składniki to jest zaebyste
Odpisz
23 listopada 2017, 22:05
@sucy_manbavaran: o i dopiero teraz zauważyłem LittleBitchAcademy :)
Odpisz
23 listopada 2017, 22:24
@SynMarsa: To co sprzedają w Polszy i to co w Japonii to dwie różne rzeczy
Odpisz
24 listopada 2017, 00:09
@HAPPYCAT212104: Dobra, przekonałeś mnie. Smakowało zajebiście, to ja jestem zje**ny :)
Odpisz
24 listopada 2017, 07:55
@Diabolo1: Właśnie dlatego wybieramy się do Japonii, polskiego nie jadłam, na wakacje sprawdze
Odpisz
24 listopada 2017, 07:53
Niby nick zobowiązuje, ale i tak chyba wolę Ramen
Odpisz
24 listopada 2017, 07:24
mam kolegę na którego mówią żurek
Odpisz
23 listopada 2017, 22:09
Ale mam teraz ochotę na żurek przez to.
Odpisz
23 listopada 2017, 23:40
@Krzyniu: kłamiesz !
Odpisz
22 listopada 2017, 18:24
Ja tam wole dobre, polskie jadło
Odpisz
22 listopada 2017, 18:41
*Szeptem:
Nie mówcie mu. On jeszcze nie wie.*
Odpisz
23 listopada 2017, 20:14
@Mikatrix: czego ma nie wiedzieć
Odpisz
23 listopada 2017, 20:16
Dobra. Powiem mu.
*głęboki wdech*
Żurek pochodzi z Czech.
A jadany jest w praktycznie wszystkich krajach północnosłowiańskich.
Odpisz
23 listopada 2017, 20:29
@Mikatrix: no i ch*j ale jest niezwykle popularny w polsce i jemy to jak pierogi więc można powiedzieć że to element polskiej kuchni ale wynalazł to ktoś inny tak samo jak dla ameykanów bajgle to jedzenie z którego są niezwykle dumni a wymyślili je żydzi w krakowie
Odpisz
23 listopada 2017, 22:44
u mnie się nie jada żurku
Odpisz
23 listopada 2017, 22:22
Ja wolę jeść żurek pałeczkami
Odpisz
23 listopada 2017, 21:41
Jestem chyba jakąś wyimaginowaną grupą która co tydzeń je sushi na kolacje a mnieszka w polsce (przygotowany na strzałki w dół
Odpisz
23 listopada 2017, 21:45
@Yukiterku: Nobody care.
Odpisz
23 listopada 2017, 22:00
@Yukiterku: Mieszka w Polsce taki pewien człowiek który sushi je codziennie więc jednak nie jest to jakaś wyimaginowana grupa
Odpisz
23 listopada 2017, 21:22
EJ! Ale od żurku to proszę się odwalić.
Odpisz
23 listopada 2017, 20:49
drugie lepsze
Odpisz
23 listopada 2017, 20:25
Wczoraj jadłem pałeczkami
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2017, 20:31
@European2: Gratuluję. Wykonałeś czynność, do której potrzeba trzech komórek mózgowych i pięciu minut nauki.
Odpisz
23 listopada 2017, 20:13
Czy wie ktoś gdzie można zjeść dobry ramen we Wrocławiu?
Odpisz
23 listopada 2017, 20:05
O matko wszystkich zup, jak ja uwielbiam żurek!
Odpisz