Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Drewniany kominek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nieuczciwa ocena
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 września 2018, 22:34
Lepsza cisza w Tesli niż bociani klub go go w passacie
Odpisz
4 marca 2018, 21:44
ja tam jako fan motoryzacji wybieram passata, bo z dwojga złego passat, mimo że stan umysłu to przynajmniej samochód, a nie pralka bazująca na lotusie.
Odpisz
23 listopada 2017, 19:01
Jestem za teslą bo Passatem nie spie**olisz przed policją
Odpisz
23 listopada 2017, 19:13
@ShadowStorm: najlepiej uciekać na nogach :v
Odpisz
23 listopada 2017, 19:48
@Sp1zg4nY: najtaniej* miałeś chyba na myśli
Odpisz
23 listopada 2017, 19:52
@ShadowStorm: nie, nigdy mnie policja nie złapała
Odpisz
23 listopada 2017, 19:53
@Sp1zg4nY: mnie też jeszcze nie
Odpisz
23 listopada 2017, 19:59
@ShadowStorm: uciekałeś samochodem?
Odpisz
23 listopada 2017, 21:42
@Sp1zg4nY: jeszcze nie jeżdżę ale wiesz policyjne Kia osiąga do (chyba) 240 więc w takim passacie nie dał bym rady
Odpisz
23 listopada 2017, 22:18
@ShadowStorm: tablica rejestracyjna?
Odpisz
23 listopada 2017, 22:14
Tesla zawsze <3
Odpisz
23 listopada 2017, 21:40
ale i tak jest zajebista
Odpisz
23 listopada 2017, 21:37
Teslę to sobie w Norwegii można kupić a nie w Polsce, tu nawet tego nigdzie nie załadujesz (w Norwegii do niedawna było przynajmniej darmowe ładowanie) cenyają z kosmosu ale kredyt na to zostaniesz praktycznie 0% bo wspierają ekologię.
Odpisz
23 listopada 2017, 20:21
odgłos 1.9 TDI- kle kle kle
Odpisz
23 listopada 2017, 18:23
ku*wa cud miód
Odpisz
23 listopada 2017, 18:02
C E P E E N
Odpisz
23 listopada 2017, 16:15
Paserati
Odpisz
23 listopada 2017, 15:50
Passat najlepszy!
Odpisz
23 listopada 2017, 14:59
Oj tam. W Robloxie już jest w takiej jednej gierce
Odpisz
23 listopada 2017, 18:57
@RumekFuria: aha
Odpisz
23 listopada 2017, 19:28
@RumekFuria: Roblox to gówno
Odpisz
1 marca 2019, 17:55
@Snowtrooper:
Odpisz