Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ostry ten sędzia
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 listopada 2017, 18:15
Wyjaśni ktoś, o co w tym chodzi?
Odpisz
24 listopada 2017, 18:28
@PolskaLisicaPL: Jeśli zrobisz takie kółko z palców i ktoś w nie spojrzy ma muke czyli walisz go w ramię (Pamiętaj żeby potrzeć przed walnięciem), a jeśli ty pokażesz muke i ktoś ją przebije to ty masz 10 muk (tu są 2 opcje: pocierasz przed każdym walnięciem lub pocierasz raz na początku), no a jeżeli pokażesz muke i ktoś będzie chciał ją przebić a ty zaciśniesz palce przez co ta osoba niewyciągnie swojego palca to ta osoba ma 10 muk
Odpisz
24 listopada 2017, 18:33
@malos1234: ta gra jest ch*jowa i bolesna.
Odpisz
25 listopada 2017, 18:27
@malos1234: aa ok dzięki
Odpisz
23 listopada 2017, 20:23
Lepsze to niż koperek
Odpisz
24 listopada 2017, 19:49
@Lizbett570: xD
Odpisz
25 listopada 2017, 00:44
Odpisz
24 listopada 2017, 18:35
Muka jest ch*jową zabawą dla neandertalczyków i nierozwojów.
W 8 klasie kolega mi wybił zawias przedramienny, jeśli iważacie że to fajna gra to wracajcie do żłobka.
Odpisz
24 listopada 2017, 18:46
@TheBigBC: Hurr durr stało mi się coś, hurr durr to jest glupie. Właśnie tak cię widzę. W każdym sporcie może się komuś coś stać, ku*wa nawet przy jedzeniu, a ludzie dalej jedzą i uprawiają sport
Odpisz
24 listopada 2017, 18:59
@MineDan: to nie sport a ty jesteś je**nym troglodytą i masochistą, takie podejście do samego siebie może siędla ciebie zle skończyć.
byłem w wojsku i wiele razy doznałem szkód cielesnych... ALE W SŁUSZNEJ SPRAWIE A NIE KU*WA W RAMACH ZABAWY!!! powiedz podoba ci się moja blizna?
Odpisz
24 listopada 2017, 19:00
@MineDan: w dodatku w tej grze CHODZI O TO żeby komuś przywalić.
Odpisz
24 listopada 2017, 19:02
@TheBigBC: chodzi o to żeby się wygłupiać i się lekko klepnąć, a jeśli miałeś inaczej to sorry, ale nie moja wina
Odpisz
24 listopada 2017, 19:18
@TheBigBC: Zakładam, że ta blizna nie gwarantuje Ci miejsca w autobusie.
Odpisz
25 listopada 2017, 00:20
@TheBigBC: nie wiem do jakiej szkoły chodziłeś, ale w mojej szkole muka znaczyło lekkie, bolące może z minutę uderzenie
nie moja wina że w twojej używają kastetów
a ta blizna... cóż, możesz być modelem do praktycznie każdego antagonisty z gier
Odpisz
24 listopada 2017, 19:46
Nikt nie spodziewał się muki w pudełku po ciastkach
Odpisz
24 listopada 2017, 18:06
Pudełka po ciastkach są na zestaw do szycia, a pudełka po lodach na koperek.
Odpisz
24 listopada 2017, 08:16
Muka sku*wysyny.
Odpisz
24 listopada 2017, 07:17
W takich pudełkach moja mama trzymała igły i nitki, a że miałem dosyć słabą pamięć to parokrotnie je otworzyłem, bo miałem nadzieję na ciasteczka. Rozczarowanie zawsze takie samo...
Odpisz
23 listopada 2017, 22:49
I pomyśleć że w tym pudełku kiedyś były ciastka
Odpisz
23 listopada 2017, 22:39
Odpisz
23 listopada 2017, 21:48
Odpisz
23 listopada 2017, 20:16
muka
Odpisz