Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Dobrze czasem się oderwać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niegrzeczny Oskarek
Lekko nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2017, 21:40
Zajebiste meme, budynek z AOE2 , kapłan z AOE1, a robotnik cholera wi z czego!
Odpisz
25 listopada 2017, 21:46
@Ameron: Korwin nie pie**ol
Odpisz
25 listopada 2017, 21:57
@polandball1: Jestem nałogowym graczem AOE, czasami mnie ponosi gdy ktoś zrobi taki karygodny błąd :_:
Odpisz
26 listopada 2017, 00:45
@Ameron: robotnik i budynek z AoE II tylko słaba jakość robotnika, za bardzo przybliżyli
Odpisz
28 listopada 2017, 19:37
@PetyrBaelish: Teraz jak się tak wpatrzyłem dokładniej w robotnika to faktycznie tak wygląda :_:
Odpisz
28 listopada 2017, 21:28
@Ameron: ja mam bardziej pomarańczowe kolory (np skórę), ale to kwestia monitora...
Odpisz
28 listopada 2017, 21:32
@PetyrBaelish: To kwestia jaki kolor wybierzesz...
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2017, 21:36
@Ameron: skóra zawsze ta sama czy wybierzesz niebieskich, czy zielonych, czy pomarańczowych, a to o niej mówię ;)
Odpisz
28 listopada 2017, 21:37
@PetyrBaelish: A skóra tak XD No strój się zmienia :v
Odpisz
28 listopada 2017, 21:39
@Ameron: kogo najbardziej w AoE II lubiłeś? bo ja persów :)
Odpisz
28 listopada 2017, 21:40
@PetyrBaelish: Ostatnio bardzo pokochałem gotów, chociaż bronić się zbytnio nimi nie da, to fala Huskralów rozwali wszystko :P
Odpisz
28 listopada 2017, 21:46
@Ameron: w sumie to tak jak słonie chociaż one strasznie drogie xD
Odpisz
28 listopada 2017, 22:18
@PetyrBaelish: A ich jest dużo, tanio i szybko!
Odpisz
28 listopada 2017, 22:27
@Ameron: ale pozostałe oddziały średnie mają (goci)i bez wielbłądów które super niszczą konie...
Odpisz
29 listopada 2017, 19:04
@PetyrBaelish: khem khem przecież mają halbardników, więc w czym problem? :v
Odpisz
29 listopada 2017, 19:37
@Ameron: wielbłądy lepsze ;) szybsze i dodatkowo piechotę/łuki koszą
Odpisz
29 listopada 2017, 20:59
@PetyrBaelish: Wiesz co jest śmieszne? To że jest hussaria a nie ma polaków :_:
Odpisz
29 listopada 2017, 22:29
@Ameron: w którejś kampanii są, chyba w barbarosie... ale nie jako frakcja tylko jako gracz komputera
Odpisz
2 grudnia 2017, 20:48
@PetyrBaelish: Noo i w dodatku trzeba ich zniszczyć... No sprawdziłem teraz, dokładnie druga misja kampanii Barbarossy!
Odpisz
4 grudnia 2017, 10:03
@Ameron: ale dawno w AoE nie grałem musze pograć jak tylko stacje CD naprawie i będę mógł zainstalować :)
Odpisz
7 grudnia 2017, 19:12
@PetyrBaelish: Masz oryginalne Aoe2 ? :o
Odpisz
7 grudnia 2017, 21:54
@Ameron: hahaha Powiedzmy że tak XD jak chodzi ci o to że bez dodatków i rozszerzeń to tak
Odpisz
8 grudnia 2017, 17:51
@PetyrBaelish: ehh, to prawie nic, teraz jest wersja HD i dodatki do niej :P
Odpisz
28 maja 2018, 16:01
@Ameron: Grasz dalej?
Odpisz
31 maja 2018, 15:40
@TheHunterMikiPL: w AOE2? Czasem, a czemu pytasz?
Odpisz
26 listopada 2017, 11:26
Najgorsze i tak zawsze było wysyłanie go po relikwie... Szło z nim 3 woja, oni skupili się na innym przeciwniku, a potem przychodziła z drugiej strony inna jednostka wroga i zabijała klasztorniaka..
Odpisz
26 listopada 2017, 12:02
@Goryl398: zawsze najlepiej postawić konia przy relikwii, żeby przeciwny staruch nie zapie**olił i potem wysłać swojego
Odpisz
26 listopada 2017, 09:35
z jakiej to gry?
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2017, 10:07
@Mozakes: Age of Empires
Odpisz
26 listopada 2017, 10:18
@Mrpoker: strategiczna? bo nie znam tej gry
Odpisz
26 listopada 2017, 10:28
@Mozakes: tak
Odpisz
25 listopada 2017, 09:35
Wololo , więcej niż tysiąc słów
Odpisz
26 listopada 2017, 01:09
@MTziolkowkyV:
Odpisz
25 listopada 2017, 23:52
o co z tym chodzi?
Odpisz
26 listopada 2017, 00:36
@Sp1zg4nY: W Age of Empires ten koleś z białymi włosami może zabrać drugiemu graczowi budynek albo osadnika lub wojownika.
Odpisz
25 listopada 2017, 23:42
Niech zacznie się walka!
Wololo!
Odpisz
25 listopada 2017, 21:51
*Miau* *Miau* mleczka bym chciał
Odpisz
25 listopada 2017, 21:59
@legenda45678: Masz i wypi**dzielaj !
Odpisz
25 listopada 2017, 22:03
@Czeran: dzięki
Odpisz
25 listopada 2017, 22:50
@legenda45678: Lecz się popieprzeńcu
Odpisz
26 listopada 2017, 02:10
@MoNka455: Ty jesteś pieskiem bo mnie nie lubisz bo kotek jestem
Odpisz
26 listopada 2017, 09:39
@legenda45678: Jestes zjebem nie kotem
Odpisz
25 listopada 2017, 21:11
ten mem był już na tej stronie.
Odpisz
25 listopada 2017, 21:50
@TheBigBC: Nie rozumiem ludzi którzy dają strzałki w dół za takie komentarze
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2017, 21:48
5 bo uwielbiam Age of Empires i ogólnie lubię memy z tej serii <3
Odpisz
24 listopada 2017, 22:03
Z jakiej gry jest ten gościu po prawej?
Odpisz
24 listopada 2017, 23:55
Age of Empires
Odpisz
25 listopada 2017, 12:57
@Lumaq: dziękuję bardzo
Odpisz
24 listopada 2017, 21:33
Dałbym 5, ale 1, bo było
Odpisz
25 listopada 2017, 09:09
Przecież było, nie rozumiem waszych łapek w dół.
Odpisz
25 listopada 2017, 21:16
To proste, czerwone by zniknęły gdybyś postawił pudełko, np takie:
[_]
Odpisz
25 listopada 2017, 21:49
@AssseN: aha xd
Odpisz
25 listopada 2017, 22:39
@AssseN: Coś nie działa.
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2017, 00:36
@Hartio: Dziurawe jest, widzisz?
[_ _]
Odpisz
26 listopada 2017, 01:44
@AssseN: za małe, zaczyna się wylewać
Odpisz
26 listopada 2017, 01:48
Fajne "łapki"
Odpisz
26 listopada 2017, 09:55
Przyzwyczajenie z YT
Odpisz
26 listopada 2017, 12:00
na YouTube strzałki w dół nie działają
Odpisz