Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ameron

25 listopada 2017, 21:40

Zajebiste meme, budynek z AOE2 , kapłan z AOE1, a robotnik cholera wi z czego!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (22)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (22)
Avatar TheHunterMikiPL

28 maja 2018, 16:01

@Ameron: Grasz dalej?

Avatar Ameron

31 maja 2018, 15:40

@TheHunterMikiPL: w AOE2? Czasem, a czemu pytasz?

Avatar Goryl398

26 listopada 2017, 11:26

Najgorsze i tak zawsze było wysyłanie go po relikwie... Szło z nim 3 woja, oni skupili się na innym przeciwniku, a potem przychodziła z drugiej strony inna jednostka wroga i zabijała klasztorniaka..

Avatar PanMixer

26 listopada 2017, 12:02

@Goryl398: zawsze najlepiej postawić konia przy relikwii, żeby przeciwny staruch nie zapie**olił i potem wysłać swojego

Avatar Mozakes

26 listopada 2017, 09:35

z jakiej to gry?

Avatar Mrpoker

Edytowano - 26 listopada 2017, 10:07

@Mozakes: Age of Empires

Avatar Mozakes

26 listopada 2017, 10:18

@Mrpoker: strategiczna? bo nie znam tej gry

Avatar Mrpoker

26 listopada 2017, 10:28

@Mozakes: tak

Avatar MTziolkowkyV

25 listopada 2017, 09:35

Wololo , więcej niż tysiąc słów

Avatar Keks_

26 listopada 2017, 01:09

Avatar Sp1zg4nY

25 listopada 2017, 23:52

o co z tym chodzi?

Avatar Lujis

26 listopada 2017, 00:36

@Sp1zg4nY: W Age of Empires ten koleś z białymi włosami może zabrać drugiemu graczowi budynek albo osadnika lub wojownika.

Avatar Linvera

25 listopada 2017, 23:42

Niech zacznie się walka!
Wololo!

Avatar legenda45678

25 listopada 2017, 21:51

*Miau* *Miau* mleczka bym chciał

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar legenda45678

26 listopada 2017, 02:10

@MoNka455: Ty jesteś pieskiem bo mnie nie lubisz bo kotek jestem

Avatar czarekdoge100

26 listopada 2017, 09:39

@legenda45678: Jestes zjebem nie kotem

Avatar TheBigBC

25 listopada 2017, 21:11

ten mem był już na tej stronie.

Avatar kronim

25 listopada 2017, 21:50

@TheBigBC: Nie rozumiem ludzi którzy dają strzałki w dół za takie komentarze

Avatar kronim

Edytowano - 25 listopada 2017, 21:48

5 bo uwielbiam Age of Empires i ogólnie lubię memy z tej serii <3

Avatar
Grzesieku

24 listopada 2017, 22:03

Z jakiej gry jest ten gościu po prawej?

Avatar Lumaq

24 listopada 2017, 23:55

Age of Empires

Avatar
Grzesieku

25 listopada 2017, 12:57

@Lumaq: dziękuję bardzo

Avatar
Brodacz

24 listopada 2017, 21:33

Dałbym 5, ale 1, bo było

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Brodacz

26 listopada 2017, 09:55

Przyzwyczajenie z YT

Avatar PanMixer

26 listopada 2017, 12:00

na YouTube strzałki w dół nie działają

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Dobrze czasem się oderwać

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Niegrzeczny Oskarek

Lekko nie będzie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka