Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar M_ateo_1

27 listopada 2017, 22:06

ku*wa Francja jeden ku*wa z najpotężniejszych krajów i ku*wa nie mogą sobie ku*wa poradzić z bandą arabów ku*wa. zamiast ku*wa płakać jak to źle że ludzie umierają to powinni ku*wa wysłać czołgi, samoloty, bombowce, BWP, piechotę, artylerię i wziąć jeszcze Niemcy i Ruskich i ku*wa by rozku*wili bydło w ku*wa je*any tydzień ale lepiej ku*wa siedzieć na dupie i płakać jak to szkoda tych ludzi zabitych w zamach...

i jeszcze ku*wa powinni im atomówką na ryj je*nąć jako wisienka na torcie i ku*wa pokazać że z Europejczykami się ku*wa nie zadziera bo masz wpie*dol...

\_____________/

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2017, 18:46

Avatar Ajgorak

27 listopada 2017, 21:39

GDZIE TY TU MASZ IRONIĘ?

Avatar CzarnyGoniec

27 listopada 2017, 18:24

Inna sprawa, że Francja w przeciwieństwie do Polski przynajmniej coś robi. Jeśli ktoś nie widział francuskich bombowców i oddziałów antyterrorystycznych (które działają) to musi naprawdę informacje o świecie czerpać z kwejka i podobnych.

Avatar Casul

27 listopada 2017, 18:15

Coś takiego powinno wystarczyć

Avatar MineDan

25 listopada 2017, 12:03

Francja pomocna od 1939

Avatar Davido

27 listopada 2017, 18:12

@MineDan: Właściwie to w '40~2 to była pomocna... Dla Niemiec... Mieli skąd złoto zwozić

Avatar PidronPL

27 listopada 2017, 18:01

jak zgaszą światło to terroryści nic nie będą widzieć i nikogo nie trafią

Avatar FuryGaming

27 listopada 2017, 17:48

Jak ja uwielbiam postępy w walce z terroryzmem... Ale to jest genialny pomysł...
Był zamach w Luksemburgu(wymyśliłem)
Zgaśmy lampy na ulicach
Był zamach w Niemczech
Wyłączmy sygnalizację świetlną.

Avatar Aracz

27 listopada 2017, 17:32

Następny atak we Francji już zapowiedziany (z ramienia ISIS oczywiście). Najprawdopodobniej będzie to nożownik, a celem będą ludzie na jarmarku bożonarodzeniowym. Ciekawe, czy znowu telewizja będzie mówić, że nikt nie mógł się tego spodziewać i zamachowiec wcale nie ma powiązań z żadną organizacją.
Chociaż i tak mam cichą nadzieję, że ten atak nie wypali, albo zapowiedź to tylko podpucha.

Avatar European2

27 listopada 2017, 17:13

Bo to znak solidarności

Avatar lorax12

27 listopada 2017, 18:39

@European2: "Przemawiają czyny nie symbole"
Symbole są jak słowa
Pełne znaczenia
Ale puste

Avatar gobo333

27 listopada 2017, 18:42

@European2: O Boże, lewacka wersja Preriokura!

Avatar lorax12

27 listopada 2017, 18:43

@gobo333: To za dużo jak na moje biedne nerwy...

Avatar gobo333

27 listopada 2017, 18:46

@lorax12: Nie martw się, admin jest na takich jak on przygotowany

Avatar lorax12

27 listopada 2017, 18:55

@gobo333: Ale ja nie wytrzymiem...
:c

Avatar HYPER_SMOKI

27 listopada 2017, 17:04

Komuś się sturlała bagietka ze stołu, trzeba zgasić wieże...

Avatar kokosek112

Edytowano - 27 listopada 2017, 17:01

to tylko symbol...

Avatar SztykMolodiets

Edytowano - 25 listopada 2017, 16:38

Jestem ciekaw co się kryje za takim zachowaniem wobec terroryzmu. Musi być ( chyba ) coś o czymś nie wiemy. Bo jeśli nic to Ci ludzie mają gówno zamiast mózgu.

Avatar PepeTheCrusader

25 listopada 2017, 16:34

ODKRYŁ JEDEN PROSTY TRIK NA TERRORYZM.
TERRORYŚCI: " PRZEZ NIEGO TRACIMY PRACĘ"

Avatar Max_the_Paladin

25 listopada 2017, 14:14

Napoleon i Karol Wielki przewracają się w grobach

Avatar
Konto usunięte

25 listopada 2017, 13:29

kiedy kreda na ulicy nie pomaga

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Niegrzeczny Oskarek

To będzie bolało

Nie idź!

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka