W Polsce psa by uśpiono, a okaleczonej ofierze przyznano odszkodowanie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Mało znany szczegół
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ostry ten sędzia
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2020, 17:16
Coooooooooo
Odpisz
26 listopada 2017, 00:50
Jem sobie banana,
Za oknem słońce świeci,
Odpisz
27 listopada 2017, 23:00
@niewiemlama: Nie doczekamy się chyba dodawania komentarzy do ulubionych ;(
Odpisz
12 lutego 2018, 17:27
@DeXxu: szkoda... Ale przynajmniej można o nich przypominać.
Odpisz
12 lutego 2018, 21:52
@Grzechoooo: Dzięki, znów miałem okazję się pośmiać przy czytaniu tego :D
Odpisz
12 lutego 2018, 22:38
@DeXxu: do usług.
Odpisz
9 sierpnia 2018, 10:24
@Grzechoooo: do usług znowu.
Odpisz
11 grudnia 2018, 23:00
@Grzechoooo: Hello there!
Odpisz
11 grudnia 2018, 23:22
GENERAL ASASINPIO
Odpisz
24 marca 2019, 20:57
@DeXxu: masz kolejną
Odpisz
24 marca 2019, 22:30
hej
Odpisz
24 marca 2019, 22:42
Już nie bawi :(
Odpisz
25 maja 2019, 10:55
@DeXxu: .
Odpisz
25 maja 2019, 12:24
@Polski_Kisiel: !
Odpisz
4 stycznia 2020, 14:52
@DeXxu: .
Odpisz
4 grudnia 2017, 18:20
To nie Szwecja my friends...
Odpisz
2 grudnia 2017, 07:03
Ale to jest Amstaf, albo Pitbull.
Odpisz
28 listopada 2017, 00:02
Na górze róże,
Kto nie je, ten nie pierdzi...
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2017, 18:38
i mina tego psa mówiąca: to chyba nie była parówka
Odpisz
25 listopada 2017, 22:29
Wydaje mi się czy raczej ten pies nie jest zbyt zadowolony z tego co odgryzł
Odpisz
26 listopada 2017, 09:57
@Kurson: Pewnie nie umyty
Odpisz
26 listopada 2017, 18:57
@Adi34: Z ciekawości musiałam przeczytać ten artykuł... Było tam zdjęcie
prześwietlenie tego psa.. miał go całego w brzuchu ⊙_⊙
Odpisz
27 listopada 2017, 14:07
@KURAAAA: dasz zeldę do artykułu?
Odpisz
27 listopada 2017, 14:10
@creeper_girl: Wpisz tytuł tego w google i na viralce jest.
Odpisz
27 listopada 2017, 14:13
kk
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2017, 16:20
@creeper_girl: ale bydle
Odpisz
27 listopada 2017, 16:06
Benbenisie wzywamy Cię!
Odpisz
27 listopada 2017, 15:47
Pitbulle są rasą bardzo opiekuńczą i miały nawet miano "Pies Niańka"
Odpisz
27 listopada 2017, 14:56
No i prawidłowo
Odpisz
27 listopada 2017, 14:54
*do tytułu*
a to się nie stało w polsce?
Odpisz
26 listopada 2017, 00:34
było
Odpisz
25 listopada 2017, 23:10
Mogłeś/aś wyciac te ramki
Odpisz
25 listopada 2017, 22:08
I jak tu Polacy mają mieć dobre imię w USA
Odpisz
25 listopada 2017, 22:23
@polandball1: Nazwiska kończące się na "ski" są raczej skojarzone z Rosjanami, więc możesz być spokojny o dobre imię swojego narodu
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2017, 22:26
@przemek1ni: Nie zgodzę się. Rosjanie to bardziej ,,-ov, -ev, -ich," ewentualnie jak już ,,-sky".
Dodatkowo nie ma bardziej stereotypowego, polskiego nazwiska, niż ,,Kowalski."
Odpisz
25 listopada 2017, 22:28
@Mikatrix: Bardziej mi chodziło o brzmienie niż zapis, ale masz rację
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2017, 23:08
@polandball1: może to być też taka cenzura autora, można spojrzeć na # jaki tam jest
Odpisz
25 listopada 2017, 23:08
O bardzo dobrze!
Odpisz