Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Nigdy na to nie wpadną
Były nóżki, nie ma nóżek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2020, 22:12
ja zero
Odpisz
26 listopada 2017, 09:49
Чики Брики и в Дамке
Odpisz
27 listopada 2017, 11:42
@geralt735: Czy tu jest napisane A nuu cheeki breeki iv damke?
Odpisz
3 lipca 2018, 10:35
@BonnieThePirate: bez a nuu
Odpisz
3 lipca 2018, 10:45
@BonnieThePirate: Specjalnie dla Ciebie: А нуууу чики брики и в дамке!
Odpisz
26 listopada 2017, 22:14
Jak ja kocham tam być, zwłaszcza Stefan,moja twarz z tyłu głowy
Odpisz
26 listopada 2017, 21:40
Ah nuuuuu cheeki breeki iv damke
Odpisz
26 listopada 2017, 20:57
Odpisz
26 listopada 2017, 01:30
Do tego te wycieczki polebszają intelekt, bo co dwie głowy to nie jedna
Odpisz
26 listopada 2017, 01:43
@Henzej: No i zawsze przyda się dodatkowa para rąk.
Odpisz
26 listopada 2017, 10:41
@Henzej: Wreszcie jakaś osoba na jeja która lubi Night In The Woods
Odpisz
26 listopada 2017, 18:51
@jaccku321: mały protip
To że ktoś nie ma na avatarze jakiejś gry nie znaczy, że jej nie lubi
Odpisz
26 listopada 2017, 20:06
@jaccku321: ja też lubię, ale tak na przyszłość:
To, że ktoś ma postać z gry na avatarze, nie znaczy, że lubi tą grę...
Odpisz
26 listopada 2017, 13:45
Trochę przybyło tych palców od ostatniej wizyty
Odpisz
26 listopada 2017, 11:46
S.T.A.L.K.E.R. na modach Complete lub Misery... To było piękne
Odpisz
26 listopada 2017, 01:24
memy o Czarnobylu... witamy w 2010
Odpisz
26 listopada 2017, 02:33
@RussiaBall: psst dopisek ball, witamy w 2009
Odpisz
26 listopada 2017, 10:51
@TerratorEK: jakbym mógł to bym chętnie zmienił nick
Odpisz
26 listopada 2017, 01:24
Call of Duty
Odpisz
26 listopada 2017, 08:55
@polandball1: Jak tej pi****** spadający helikopter uje**ł nogę i trzeba było go ku*wa cały czas nosić...
Odpisz
26 listopada 2017, 08:52
Jak tam dzieci promieniują szczęściem
Odpisz
26 listopada 2017, 02:34
Lepsze by było:
"ile razy bawiłem się w Czarnobylu."
Jak dla mnie bardziej pasuje do obrazka.
Odpisz
26 listopada 2017, 01:46
S.T.A.L.K.E.R. aproved.
Odpisz