Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Totalnie
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Drewniany kominek
Dwa różne spojrzenia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 22 marca 2021, 13:55
A gdzie ja?
Odpisz
27 listopada 2017, 23:01
Zaraz, ludzie gniewni i posępni? Czym człowiek Bogu zawinił posępnością?
Odpisz
28 listopada 2017, 07:01
@nuiqes: Może chodzi o posępność i gniewność w trakcie jakichś świąt kiedy masz się radować i cieszyć życiem
Odpisz
28 listopada 2017, 07:15
@nuiqes: Gdy to wykorzystujesz w złych intencjach
Odpisz
28 listopada 2017, 23:06
... w jaki sposób można użyć posępności w złych intencjach?
Odpisz
29 listopada 2017, 17:00
@nuiqes: Okraść
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2017, 18:37
Chodzi ci o udawanie przygnębienia by wyłudzić od kogoś pieniądze?
Bo to manipulacja.
Odpisz
1 grudnia 2017, 21:35
@nuiqes: Bawienie się czyimiś uczuciami dla zabawy
Odpisz
1 grudnia 2017, 23:20
Czyimiś? Ja dalej nie mam pojęcia co to ma wspólnego z posępnością. Musisz bardziej się rozpisać
Odpisz
2 grudnia 2017, 08:17
@nuiqes: Nie mam pojęcia jak :|
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2017, 14:13
Więc po co mi odpisywałeś skoro nie wiesz jak to wyjaśnić?
Odpisz
3 grudnia 2017, 11:41
@nuiqes: Bo myślałem że wytłumaczenie jakie dałem wystarczą
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2017, 18:18
:/ Sorry, ale nie wystarczą mi twoje wyjaśnienia, ponieważ nie widzę sensu w twoich odpowiedziach. Zwyczajnie nie widzę tego, jak człowiek może wykorzystać posępność żeby kogoś okraść, albo bawić się czyimiś uczuciami. Dlatego prosiłem cię żebyś się rozpisał.
TL;DR Jestem za głupi, żeby zrozumieć twoje odpowiedzi ;-;
Odpisz
3 grudnia 2017, 22:08
@nuiqes: Lub to ja jestem za głupi by dobrze to wyjaśnić
Odpisz
28 listopada 2017, 19:16
Ten mem aż mnie zachęcił do obejrzenia animacji pt. "Piekło Dantego". Dzięki i polecam.
Odpisz
27 listopada 2017, 23:42
XII - Antyszczepionkowcy.
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2017, 23:04
Ludzie posępni? Cholera, wygląda na to, że mam zarezerwowane miejsce w piekle. Tyle grzechów do wyboru, a mnie czeka piąty krąg za posępność...
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2017, 16:17
Nie żaden 'gród Szatana', tylko miasto Dis, które zawiera w sobie wszelkie niższe kręgi piekła. W kręgu zdrajców jest jeszcze zamarznięte jezioro Cocytus, do którego wpadają wszystkie trzy rzeki, a zimny podmuch skrzydeł Szatana utrzymuje je zamarznięte. Siedzą tam najgorsi zdrajcy, czyli Brutus, Cassius, Judasz i właśnie sam Szatan. To tak w formie ciekawostki.
Odpisz
27 listopada 2017, 17:18
@darcus: widzę, że już zwiedzić zdążyłeś
Odpisz
27 listopada 2017, 20:48
@darcus: i kolejna ciekawostka - IX krąg - w tym miejscu cierpią katusze najwięksi grzesznicy, Jest to najdalsze miejsce, centrum piekła. Przebywają w nim mordercy, zdrajcy swego kraju, przyjaciół i rodziny. To dusze ludzi, którzy całe życie zdradzali innych, dla własnych korzyści. W najgorszym z miejsc, ma swoją siedzibę Diabeł. Ma tutaj olbrzymi zamek, otoczony rzeką ognia, i przesyconą siarką pustynią. Dookoła znajdują się również bagna i moczary.
Najdalszą część piekła zamieszkuje Lucyfer. Jest zamknięty w wielkiej bryle lodu. W jego trzech paszczach, znajdują się ludzie, którzy uznani są za największych grzeszników w ludzkości. Są nimi Judasz, który zdradził Jezusa Chrystusa, oraz ludzie, którzy zdradzili Cezara Brutus i Kasjusz.
Odpisz
27 listopada 2017, 12:40
XI wegetarianie
Odpisz
27 listopada 2017, 20:17
nie zapomnij także o weganach.
Odpisz
27 listopada 2017, 20:17
@Memowainkwizycja: Jeden ch*j... Do tego i tego się strzela.
Odpisz
27 listopada 2017, 20:38
niekoniecznie, wegetarianie jedza co tam jedza (bo na przykład sa na diecie i/lub nie smakuje im mięso) i zostawiaja innych w spokoju i są w miare normalni.
a weganin zryp dowala sie do każdego "ty potworze krzywdzisz zwierzatka" żre trawe kosiarka jedna, krówsko i manifestacje robi których nawet sensu nie widzi.
Odpisz
27 listopada 2017, 20:40
@PetyrBaelish: każdy niech je co chce byleby się tym nie chwalił i mnie w spokoju zostawił
Odpisz
27 listopada 2017, 16:31
XI ludzie którzy uważają że są więcej niż 2 płcie
Odpisz
27 listopada 2017, 14:28
1/5 bo nwm o co chodzi
Odpisz
27 listopada 2017, 14:32
Odpisz
27 listopada 2017, 15:00
@Krzyniu: Kto ci to wysłał?
Odpisz
27 listopada 2017, 20:33
Dante to włoski twórca epoki renesansu (chyba) który stworzył taki oto fresk we Florencji w jakimśtam kościele, Dante jest też twórcą "Boskiej Komedii"
Odpisz
27 listopada 2017, 20:51
Odpisz
27 listopada 2017, 13:21
Niedawno przyszło do mnie potwierdzenie rezerwacji
Odpisz
27 listopada 2017, 11:24
na jeja takowy jest w zerowej ilości ale ćśśś
Odpisz
27 listopada 2017, 11:38
@Kuziemek: Nie no, troszkę czarnego humoru tu jest.
Niewiele i nie jakiegoś bardzo ostrego, ale jednak.
Odpisz
27 listopada 2017, 11:40
@Kuziemek: czarny humor jest jak rodzice. nie każdy po urodzeniu ich ma
Odpisz
27 listopada 2017, 11:44
@Kuziemek: Co to za koleś na twojej miniaturce? Mam wrażenie, jak gdybym już gdzieś go widział.
Odpisz
27 listopada 2017, 12:25
@Mikatrix: Johnny Cash
Odpisz
27 listopada 2017, 12:26
@Mijak: No o taki bardzo ostry właśnie mi chodziło. Za taki już nieraz się sypały bany.
Odpisz
27 listopada 2017, 14:20
@Kuziemek: "czarny humor jest jak rodzice. nie każdy po urodzeniu ich ma"
lepiej brzmiałoby: "Czarny humor jest jak czarni rodzice"
Odpisz
27 listopada 2017, 16:08
@Kuziemek: Kiedyś było go dużo. Jeja jest jak YT, z każdym dniem chce być przystępniejsze do coraz młodszej publiki.
Odpisz
27 listopada 2017, 20:45
Bo dzieci nie potrafią zainstalować adblocka?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz