Własnemu dziecku by za tyle nie kupił
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Hobby dla faceta
Dwa różne spojrzenia
Należy się za piękne oczy
Zdeklasowani znowu
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 listopada 2017, 18:05
U nas chcąc zrobić tak że przewodniczący kupuje prezenty...
i tak czy siak będą nie trafione.
Odpisz
27 listopada 2017, 18:39
@PoProstuWojtek: U mnie w tamtym roku przewodniczący dał nam hajs ok. 50 zł każdemu.
Odpisz
28 listopada 2017, 15:37
@Zjemcikanapke: fajnego przewodniczącego mieliście.
Odpisz
28 listopada 2017, 16:26
Ma ojca biznesmena.
Odpisz
25 lipca 2024, 14:58
@Zjemcikanapke: Tęsknię za tobą
Odpisz
21 grudnia 2019, 12:22
Mam 300ia i powiedziałem osobie, która mi robi prezent, żeby kupiła coś co będę wstanie przekazać dalej jako prezent np. dla siostry na urodziny
Odpisz
27 listopada 2017, 21:25
Ten uczuc kiedy losujesz milosc swojego zycia i płacisz za prezent 3x droższy niz maksymalna stawka
Odpisz
27 listopada 2017, 22:22
po czym ona mowi ,,dziękuję mój najlepszy przyjacielu"
Odpisz
27 listopada 2017, 23:02
@firankowy: Proszę nie mów tak, bo jeszcze będzie prawdą
Odpisz
28 listopada 2017, 15:03
Tak będzie. Niestety. Ja dzisiaj zaliczyłem friendzona. Kolejnego
Odpisz
28 listopada 2017, 16:13
@LotewskiChlop: [*] x2
Odpisz
28 listopada 2017, 16:13
ej, to ty telewizor tak?
Odpisz
28 listopada 2017, 16:13
@Breadbear: no niestety, jeja to wylęgarnia przegrywow
Odpisz
28 listopada 2017, 16:25
Życzę powodzenia :p pamiętaj o pewności siebie. Jeśli dziewczyna która wybrałeś sb na crusha jest głupią ci*** tzw. "plastikiem" to wysmieje twoje starania ale jeśli wybrałeś normalną laske to doceni twoje starania nawet jak cie odrzuci (to taki mały tip jakbyś zechciał może ja poderwać albo wyznać miłość) ;u;
Odpisz
28 listopada 2017, 16:49
@Pyszka: To tak:
1.Jest cudowna, nie jest plastikiem.
2.Ona w sumie wie, że ją bardzo lubię, ale miałem w pewnym momencie problem z określeniem własnej orientacji i wyznałem jej, że chyba jestem gejem, ale teraz chyba jestem bi i ona nadal myśli, że jestem gejem.
3.Mam nadzieję, że doceni.
4.Odwaga to ostatnia rzecz jaką mam.
Odpisz
28 listopada 2017, 17:10
www chopie ty się nie bój jak już nie jest plastikiem to jest 50% więcej szansy że będziesz wygrywem.
Słuchaj no mały ku*wiu xD nie bój się jej, jak chcesz żeby jej zabłysnąć to bądź pewny siebie i odważny a pomoże ci w tym aktorstwo. Na początku spróbuj udawać pewnego siebie a w końcu będziesz pewny siebie. Podbija do niej dla chociażby zwykłej rozmowy. (lubimy gadać i to bardzo dużo jak nie chcesz słuchać jej problemów to nie słuchaj ale rozwijaj temat) jak jej powiedziałeś że jesteś gejem to hej - ile masz lat? Między 13 a 20 rokiem życia orientacja może Ci się zmienic 5 razy więc poprostu pogadaj z nią o tym i możesz rzucić coś w stylu "przez pewne osoby jestem pewny że nie jestem gejem" <znaczące spojrzenie na nią > jak powiesz do niej ze ładnie wygląda to też przecież świat nie wybuchnie, a uwierz - to działa.
Większość chłopaków boi się odrzucenia ale raz się żyje więc nie trać czasu na wieczne myśli tylko do roboty i daj znać jak poszło ;p
(P. S. Te niby "denne" teksty na podryw, odpowiednio wypowiedziane działają)
Odpisz
28 listopada 2017, 17:50
tracisz pieniądze kolego jesteś taki brzydki że nikt cię nie zechce
Odpisz
28 listopada 2017, 17:51
brzydalu ty jeden
Odpisz
28 listopada 2017, 18:28
@TheBigBC: To pochwal się, jaki ty przystojny. To, że ci mama powiedziała, że masz ładny ryj, to nie oznacza, że to prawda :P
Odpisz
28 listopada 2017, 19:21
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: hehe
Odpisz
28 listopada 2017, 22:01
Momentami jeja staje się takie przyjazne i romantyczne :3
Odpisz
5 maja 2018, 03:28
i jak było?
Odpisz
28 listopada 2017, 16:45
Ja sie z 2 kolgami dobrałem tak że każdy z nas kupuje sobie po dużym kebsie i dużym picu
Odpisz
28 listopada 2017, 19:45
@BassiLard: i prawidłowo! jedyny słuszny i trafny prezent łapa w górę !
Odpisz
30 listopada 2017, 14:18
@ruzwelt1: Dodam do tego że operacja dostała kryptonim 3 tureccy królowie
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2017, 16:49
Czy tylko dla mnie takie kupowanie prezentów jest bez sensu, bo i tak ty trafisz na jakiegoś typa który z nikim nigdy nie gada, albo on na ciebie i prezent będzie nie trafiony.
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2017, 22:20
@szymono2005: To jeszcze zależy. 3/4 mojej klasy zna się od przedszkola, a z resztą, która doszła też mamy dobry kontakt, więc jako tako u mnie w klasie takiego problemu nie ma.
Gorzej, jeśli się jest w jakiejś klasie pierwszy rok i nikogo się na tyle dobrze nie zna. ;-;
Odpisz
28 listopada 2017, 16:54
To jest mem o Januszach więc Janusza nie stać na etui do samsunga i mówi żeby kupił coŚ tańszego
Odpisz
28 listopada 2017, 19:39
@CaptainObvious_helpful: Nobody cares
Odpisz
28 listopada 2017, 17:20
U nas w ostatniej klasie mało komu się już chciało myśleć praktycznie. Większość prezentów była z seks shopu. Np żelki w kształcie penisów dla klasowego homofoba. Nauczyciel się załamał, ale zignorował
Odpisz
28 listopada 2017, 16:16
Jak u nas było coś takiego to dostałam psc za 20 zł
Odpisz
28 listopada 2017, 16:25
@Henzej: dobry prezent
Odpisz
28 listopada 2017, 16:06
Rok temu mój kolega wylosował dyszkę. Wychowawca taką niespodziankę zrobił
Odpisz
27 listopada 2017, 16:49
Rok temu mieliśmy w klasie dawać prezenty za min 40zł. Całe oszczędności poszły się je**ć...
Odpisz
27 listopada 2017, 16:53
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: minimum ? U nas rok temu było 20 złotych maks lol.
Odpisz
27 listopada 2017, 16:55
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: wtf, co za szkoła zmusza do dawania prezentów za minimalnie jakąś wartość
Prędzej bym uwierzył że za max 40zł
Odpisz
27 listopada 2017, 16:57
Takie prywatne szkoły nie dla kuhw Polaków.
Odpisz
27 listopada 2017, 17:05
U nas w tym roku ma być "w okolicy 40 zł".
Odpisz
27 listopada 2017, 19:18
@VipekGuy: moja klasa na szczęście ma odrobiny mózgu i nie robimy żadnych prezentów. Zazwyczaj są na siłę oraz nietrafione, a jak ktoś ma komuś kupić to zrobi to i tak poza szkołą
Odpisz
27 listopada 2017, 20:21
@Shadow_blade: Same a ja wylosowałem wychowawcę
Odpisz
27 listopada 2017, 22:23
@Pikachu_fan_Subaru: u nas max 35
Odpisz
28 listopada 2017, 15:21
@VipekGuy: Za moich czasów dawało się róg mamuta czy coś...
Odpisz
28 listopada 2017, 15:09
Ja wylosowałam kuzynkę i jej kupuję perfumy za 35 złoty, a powinno być max. 15.
Odpisz
28 listopada 2017, 15:12
@Ashley12c: oh ty szalony
Odpisz
28 listopada 2017, 15:13
@MrocznyMuffinek: A jakie mam jej prezenty kupić? Z bazarku od ruskich które i tak są ch*jowe?
Odpisz
28 listopada 2017, 15:19
@Ashley12c: prezent nie musi dużo kosztować, liczy się gest
Odpisz
28 listopada 2017, 15:20
@Ashley12c: Ta rakowa część mnie mówi, że seks to najlepszy prezent.
Odpisz
28 listopada 2017, 16:28
@Archeologwinternetach: Gdybym miała moc Boga to użyłam jej do dania ci większej ilości strzałek w górę xd
Odpisz
27 listopada 2017, 19:08
Ja ostatnim razem miałem transformersa za 15 złotych i leży na mojej półce do dziś.
Rozczłonkowany, ale leży do dziś.
Odpisz
27 listopada 2017, 16:44
i potem nie chcę z nami gadać
Odpisz