No chyba, że z bezdomnego też się śmiejesz, wtedy ok
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Angielskie śmieszki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niegrzeczny Oskarek
Żartownisie
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lutego 2018, 23:35
no taka prawda
Odpisz
29 listopada 2017, 08:36
niestety prawda
Odpisz
28 listopada 2017, 14:44
...albo z chorego w szpitalu ;)
Odpisz
28 listopada 2017, 15:41
@darcus: Troche bez sensu. Bo z chorych raczej się nie śmieje nikt normalny .-. Przykład: Ktoś na zapalenie płuc a nie chce iść do szpitala. To się z niego śmiejesz?
Odpisz
28 listopada 2017, 16:33
@maxymalnie_maxymalny: A i owszem. A może raczej - mam w pogardzie takich ludzi.
Odpisz
27 listopada 2017, 20:39
U nas w szkole jest taki gruby koleś który nie ćwiczy na wuefie bo ma przciwwskazania lekarskie ze względu na stawy które są obciążone jego własnym ciężarem. No i tak sobie myślę że koleś nie może schudnąć bo nie może ćwiczyć, bo jest za gruby bo nie może schudnąć bo nie może ćwiczyć itd
Odpisz
27 listopada 2017, 20:40
Odpisz
27 listopada 2017, 20:51
DIETA
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2017, 07:41
to juz wiem, co zrobić, by nie ćwiczyć na wf :D
Odpisz
28 listopada 2017, 12:49
@Windows_10: Nie ćwicz na wf, żeby być grubym przez co nie będziesz mógł ćwiczyć na wf.
Odpisz
28 listopada 2017, 15:42
W takim wypadku również się ćwiczy, jednak najczęściej pływanie – nie obciąża ono tak stawów, jak ćwiczenia "na sucho", dzięki czemu w połączeniu z właściwie dobraną dietą stanowi skuteczny sposób walki z otyłością
Odpisz
28 listopada 2017, 13:07
W sumie śmieję się z obu tych grup
Odpisz
28 listopada 2017, 13:25
@RussianVodka: Śmiejesz się jak ktoś chce skończyć ze swoją bezdomnością albo otyłością? Gratulacje.
Odpisz
27 listopada 2017, 20:48
Albo z chorego u lekarza
Odpisz
28 listopada 2017, 00:02
@Dremus: Z takim dopiskiem i z innym obrazkiem był już mem na tej stronie. No, ale jak już ma 4.92 (65) to już przejdzie....
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2017, 20:22
*bezrobotnego
Bezdomny z pracą, to wciąż bezdomnym.
Odpisz
27 listopada 2017, 20:26
@Mikatrix: dobrze prawisz.
Odpisz
27 listopada 2017, 20:26
@Mikatrix: potwierdzam, to wciąż bezdomnym
Odpisz
27 listopada 2017, 20:44
@Mikatrix:
Bezrobotny nie musi ciężko pracować aby zdobyć pracę
Bezdomy podobie jak otyły musi ciężko pracować aby osiągbąć swój cel jakim jest dom/schudnięcie
Odpisz