Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar siemak

28 listopada 2017, 06:22

wschodni szpieg

Avatar LotewskiChlop

28 listopada 2017, 06:43

@siemak: БЛЯТЬ

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2017, 07:46

@siemak: wschodni?

Avatar siemak

28 listopada 2017, 07:58

od Rosji na wschód jest Ameryka. Podczas zimnej wojny każda ze stron miała swoich szpiegów

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2017, 08:11

@siemak: Ale na Ameryke mówi się że jest na zachodzie .-.

Avatar ZeeKo

Edytowano - 28 listopada 2017, 08:40

U mnie "kolega" z klasy mówi, że robi się jak wschodni szpieg…

Avatar siemak

28 listopada 2017, 08:48

jadąc z Rosji do Ameryki pojedziesz za wschód czy na zachód?

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2017, 09:11

@siemak: Na wschód ale przyjeło się że japonia jest najbardziej na wschodzie a USA najbardziej na zachodzie

Avatar geralt735

28 listopada 2017, 11:44

@siemak: HEELS IN SKY = WESTERN SPY

Avatar kloklo1

28 listopada 2017, 16:00

@siemak: Tu też

Avatar KermitZaba

29 listopada 2017, 15:25

@siemak: Zastanawia mnie jak Ty chcesz z Rosji do Ameryki pojechać

Avatar siemak

29 listopada 2017, 15:35

@KermitZaba: chodziło mi o popłynięcie statkiem/lot samolotem ale dzięki za uwagę

Avatar
Konto usunięte

29 listopada 2017, 16:55

@siemak: Tak na ogół to się mówi "western spy" czyli zachodni szpieg a nie wschodni. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Avatar LotewskiChlop

29 listopada 2017, 17:21

Dobrze ci sie wydaje

Avatar Kuziemek

28 listopada 2017, 00:43

tylko znowu nie przesól

Avatar Anudashoah

28 listopada 2017, 20:10

@Kuziemek: znofu?

Avatar Kuziemek

28 listopada 2017, 20:13

@Anudashoah: no
bo niedobre będzie jak zwykle

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Anudashoah
Dodane przez: Anudashoah

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To by wystarczyło

Dwa oblicza

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ikony

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka