Dlaczego meżczyźni umierają pierwsi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mnie wolno
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jest taka skromna...
Tak się składa, że znam kogoś takiego
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2013, 21:04
byyyło. parę lat temu już.
Odpisz
8 kwietnia 2013, 15:54
bylo tyle ze byly 3 takie obrazki (zabójcza kobieta) i mycha1000 to połaczyla
Odpisz
5 kwietnia 2013, 21:15
Bo jesteśmy odważni.
Odpisz
8 kwietnia 2013, 15:03
@Flyingseeker: Zobacz, masz minusy od wkurzonych feministek, a co do tego, że jesteśmy odważni, to jest to całkowita prawda. :>
Odpisz
8 kwietnia 2013, 14:48
Umrzeć a zginąć to dwie różne rzeczy,tytuł poszedłby do poprawki
Odpisz
8 kwietnia 2013, 14:11
biedny menszczyzna
Odpisz