Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Tymi się chodzi
Nigdy na to nie wpadną
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 grudnia 2021, 23:59
U nas połowy rzeczy nie było :<
Odpisz
27 sierpnia 2019, 16:38
Taaa... U mnie suchy chleb i sok pomarańczowy a cokolwiek innego ma tylko ten co sobie przyniesie. I tak profit bo szkoła cokolwiek dla nas robi
Odpisz
22 sierpnia 2018, 07:03
i krokiety
Odpisz
2 listopada 2018, 22:48
nie zawsze, na pewno nie jest to niezbędnik jak familijne i caprio
Odpisz
15 grudnia 2017, 13:56
My zamawiamy pizzę i pierogi zazwyczaj :3
Odpisz
12 grudnia 2017, 00:58
O, więc u mnie lepiej niż starter pack.
Ja mam Starter Pack + w którym jeszcze jest pizza, cola i orenżada kurła. I tak muszę przynosić swoje bo mam przygłupy w klasie co połowe wy****** na podłoge a wypiją pół litra sami ( chodzi o jedną osobe )
Odpisz
29 listopada 2017, 15:20
W zeszłym roku u nas był barszcz instant.
Odpisz
29 listopada 2017, 15:41
@masterstefcio: same
Odpisz
29 listopada 2017, 15:51
@masterstefcio: My nasz barszcz wlaliśmy do kwiatka.
Odpisz
29 listopada 2017, 18:12
@DaKnight: XD
Odpisz
29 listopada 2017, 18:15
@DaKnight: a my podpalaliśmy paluszki od świeczki
Odpisz
29 listopada 2017, 18:32
@ponczeq: my wodę piliśmy w kieliszkach od wódki...
W tym roku robimy to samo
Odpisz
29 listopada 2017, 20:27
@masterstefcio: u mnie też
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2017, 07:58
@OfensywnyJanusz: alee... czemu?
Odpisz
30 listopada 2017, 11:02
@ponczeq: po prostu jesteśmy idiotami
Odpisz
30 listopada 2017, 14:40
@OfensywnyJanusz: aha
Odpisz
2 grudnia 2017, 08:24
@masterstefcio: To ja powiem, że u mnie podpalili obrus pod kilkuminutową nieobecnością pani w klasie.
Odpisz
30 listopada 2017, 11:20
ultra prawdziwe
Odpisz
30 listopada 2017, 05:09
po prostu nawalic na stol wszystkiego co najtansze :D
Odpisz
30 listopada 2017, 09:05
no i tak jak się powinno
Odpisz
29 listopada 2017, 19:39
Czy tylko u mnie nie ma Wigili klasowej?
Odpisz
29 listopada 2017, 22:44
@TakiTamXD: pewnie u nas też nie będzie (kolega krzyknął na plastyce ,,WAS IS DAS?!")
Odpisz
30 listopada 2017, 07:57
@czarno_bialy_koteu: U mnie w szkole nigdy nie było.
Odpisz
30 listopada 2017, 06:47
Bitch please my będziemy mieli 10 kilo pierogów.
Odpisz
29 listopada 2017, 23:33
4.99 :')
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2017, 18:27
Jak dobrze być aspolecznym I nie chodzić na te dobrowolne tortury
Odpisz
29 listopada 2017, 18:29
@PanMixer: nie zawsze dobrowolne
Odpisz
29 listopada 2017, 18:31
w gimnazjum w ogóle obecności nie sprawdzali. Nie wiem jak w liceum. Najwyżej można zanieść usprawiedliwienie
Odpisz
29 listopada 2017, 18:31
@PanMixer: A czemu tortury?
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2017, 18:35
@MoNka455: Jestem cholernie skrytym, przewrażliwionym introwetykiem. Kontakty międzyludzkie okropnie mnie męczą, a łamanie się opłatkiem nawet z rodziną to dla mnie stres. Teraz sobie wyobraź, że muszę życzyć trzydziestu osobom dokładnie te same debilne życzenia z wymuszonym uśmiechem na ustach.
Odpisz
29 listopada 2017, 18:37
@PanMixer: Współczuje
Odpisz
29 listopada 2017, 18:45
@PanMixer: Moja twarz, kiedy czytam te jakże oryginalne wypociny:
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2017, 18:50
@Hawaiiball: hah piszę o swoim nieoryginalnym nastawieniu do ludzi. 😂😂👌👌👌👌 komedia
Odpisz
29 listopada 2017, 22:46
@PanMixer: ja się czułam naprawdę dziwnie jak miałam iść z przyjaciółką na miasto
Odpisz
29 listopada 2017, 21:54
U mnie w szkole to pizza xD
Odpisz
29 listopada 2017, 22:06
@nimo2001: U mnie dziewczyny robią dobre sałatki i pieką ciasta.
Odpisz
29 listopada 2017, 20:52
I to jest wigilia, żyć nie umierać.
Odpisz
29 listopada 2017, 18:26
Elmo prosi o avatar świąteczny. Czy ktoś zrobi avka dla elma
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2017, 18:33
@PanElmo_: Tak trudno wyszukać w google "elmo christmas" i wejść w grafikę?
Odpisz
29 listopada 2017, 19:16
To poszukaj mi świątecznego pieseła
Odpisz
29 listopada 2017, 19:38
@RadzieckiPiesel:
Odpisz
29 listopada 2017, 19:47
Niech ci admin w strzałkach wynagrodzi dobry człowieku
Odpisz
29 listopada 2017, 20:37
Elmo panu dziękuje
Odpisz