Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sandwich_PL

2 grudnia 2017, 01:08

Zawsze zastanawiałem się co oznacz to N/A czy może ktoś wyjaśnić?

Avatar BLUEBLOOD

2 grudnia 2017, 08:52

@Sandwich_PL: Chyba not available

Avatar Sandwich_PL

4 grudnia 2017, 19:20

@BLUEBLOOD: thx :)

Avatar KaSuPl

1 grudnia 2017, 22:16

Jeśli Cs to coś wam opowiem.

Mam silvera II podobno gram zadziwiająco dobrze jak na silvera a ludzie piszą na turniejowych albo hax albo że smurf. Otóż nic z tych rzeczy po prostu jakoś mam skilla pewnie od długiego grania w Cs 1.6. No i chciałbym rozwijać tego mojego skilla ale..

Dostaje co tydzień następna kur** karę na następny tydzień i wszystko idzie się je***. A dlaczego dostaje kary ¿ bo mój komputer to gówno.

Taka historyjka z mego życia.

Avatar DAVJD

2 grudnia 2017, 00:44

@KaSuPl: opuszczasz mecze?

Avatar Sandwich_PL

2 grudnia 2017, 01:07

@KaSuPl: pozdro też tak mam że mi cs a wywala w najdroższym momencie

Avatar KaSuPl

2 grudnia 2017, 07:51

@DAVJD: nie porostu co druga mapa mi się nie ładuje i Cs crashuje lub czasami nawet z pierwszej mapy wywala...

Avatar DAVJD

2 grudnia 2017, 11:12

@KaSuPl: współczuję

Avatar
Konto usunięte

29 listopada 2017, 18:11

Legenda głosi, że ktoś jeszcze kupuje CS 1.6

Avatar Szymon2410

29 listopada 2017, 18:15

tak

Avatar CookieeeMan

29 listopada 2017, 18:15

każdy komputer w mojej szkole ma cs 1.6

Avatar Polalak

29 listopada 2017, 18:16

@CookieeeMan: u mnie też

Avatar
Konto usunięte

29 listopada 2017, 18:16

@CookieeeMan: Ale mówię o kupowaniu, a nie pobieraniu.

Avatar theCPCK

29 listopada 2017, 18:17

ja mam cs1.6 na steam

Avatar Mozakes

29 listopada 2017, 18:24

ja

Avatar pibo007

29 listopada 2017, 20:00

@Mozakes: kupiłem 16 i conditon zero za 3.50

Avatar kubakk12

29 listopada 2017, 20:18

W Valve Complete Packu dostałem. BTW, chyba go już nie ma na Steam?

Avatar Mozakes

29 listopada 2017, 20:31

@pibo007: 16? chciałeś napisać 1.6

Avatar pibo007

29 listopada 2017, 21:03

@Mozakes: Tak, literówka

Avatar pibo007

29 listopada 2017, 21:04

@pibo007: Nie, cyfrówka

Avatar theCPCK

29 listopada 2017, 22:07

@kubakk12: tež mam tą paczke valve i zgadza się nie ma jej już na steam

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Caffreze
Dodane przez: Caffreze

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ostry ten sędzia

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka