Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie po oczach
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Północne Węgry
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 listopada 2019, 14:08
Ja wtedy piszę "Ok"
A jeśli po polsku to "Dziękuję za wiadomość, pozdrawiam"
Zawsze cieszy mnie widok tych triggerujących się wrzodów na dupie drużyny i śmiech sojuszników
Odpisz
29 listopada 2017, 18:17
Nie lepiej zmutować?
Odpisz
29 listopada 2017, 18:23
@Agario: gimbusy nie mają czegoś takieho jak MUTE
Odpisz
29 listopada 2017, 18:25
@CookieeeMan: Też kiedyś tak robiłem ale to walka z wiatrakami, lepiej zmutować i cieszyć się grą po to chyba się gra w gry a nie żeby bardziej się wku*wiać
Odpisz
29 listopada 2017, 22:45
@Agario: a ja lubie sobie zrobic taka gownoburze zeby pozniej miec smieszne screeny
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2018, 22:44
@Agario: Tylko jak zmutujesz to istnieje ryzyko, że taki dzieciok będzie ci przeszkadzał oraz uprzykrzał przez całą twoją grę. Wtedy jeszcze bardziej się wku*wisz.
Odpisz
27 maja 2018, 14:09
Odpisz
30 listopada 2017, 12:10
najlepiej report'a od razu
Odpisz
30 listopada 2017, 14:00
@trinty: Zawsze można poczytać co ma osobnik do powiedzenia i jak często r*cha ci matke
Odpisz
30 listopada 2017, 14:41
@kamykPL: czasem i ojca naraz
Odpisz
30 listopada 2017, 15:37
@trinty: Całą rodzinke
Odpisz
30 listopada 2017, 15:55
@kamykPL: tak bywa.
Odpisz
30 listopada 2017, 16:00
@trinty: Wiem o tym zbyt dobrze
Odpisz
30 listopada 2017, 17:27
@kamykPL: Widać.
Odpisz
30 listopada 2017, 17:26
jeszcze wiadomość prywatna i opcykane :D
Odpisz
30 listopada 2017, 15:26
...."YOU STUPID USELESS ROBLOX AUTISTIC KID"
Odpisz
29 listopada 2017, 19:26
O Jezu przez przypadek dałem 4 zamiast 5 przepraszam
Odpisz
29 listopada 2017, 20:35
@Polski_Ziemniok: wybaczę ci...
.
.
.
... kiedyś...
Odpisz
30 listopada 2017, 12:35
@Polski_Ziemniok: A ja dałem 1 i zrobiłem to specjalnie.
Odpisz
29 listopada 2017, 19:22
Stare w ch*j :///
Odpisz
29 listopada 2017, 18:18
Jak ktoś cię wyzywa piszesz ok mutujesz i dajesz reporta
Odpisz