Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar HadesMarian05

9 maja 2025, 14:08

ja do Janusza: NIE MOŻNA SPOLSZCZAĆ ZAGRANICZNYCH IMION I NAZWISK, SPIE....INO MAMUTA!!! Diss challenge wins! XD

Avatar HadesMarian05

23 lutego 2024, 08:30

spolszczanie imion jest wk...iające!

Avatar SyntezatorChleba

5 grudnia 2017, 21:58

ja otatnio spotkałem się z imieniem armin głowiliśmy się jakie jest zdrobnienie tego imienia

Avatar Simciakk

31 sierpnia 2019, 21:18

@SyntezatorChleba: Arminek?

Avatar Selkes

Edytowano - 30 listopada 2017, 14:21

*kszczem nie chrzczę

Avatar ToFFeXPL

1 grudnia 2017, 22:22

@Selkes: Poprawnie jest chrzczę, ale jeżeli ci chodzi o mowę januszów to dobrze piszesz.

Avatar tiktak101

30 listopada 2017, 17:18

Szczerzę wolę bardziej polskie imiona niż jakieś "nowoczesne". Prędzej dałbym synowi na imię Andrzej albo Sławomir niż Brajan czy coś w tym stylu ;)

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2017, 20:05

@tiktak101: Racja racja

Avatar Broski

29 listopada 2017, 20:35

Brat Rzankloda.

Avatar EmielRegis

29 listopada 2017, 19:04

Ho Halina! Imie dla wnuka żem znalazł!

Avatar FinlandMasterRace

29 listopada 2017, 20:13

@EmielRegis: powtórze tego co na zdjęciu i dam małpe to te dziecioki z intenatu szczałki dadzo

Avatar EmielRegis

29 listopada 2017, 20:24

@FinlandMasterRace: Panie, a zasadził ktoś panu kiedyś kopa w dupe? Ja tu żem interes robie

Avatar xmrocznax

29 listopada 2017, 19:03

Avatar zielonasilownia

29 listopada 2017, 19:03

@xmrocznax: po polsku bo nie rozumiem

Avatar
Konto usunięte

29 listopada 2017, 19:07

@zielonasilownia: serio????? Polecam korepetycje z Anglika.

Avatar xmrocznax

29 listopada 2017, 19:10

@zielonasilownia: To są podstawy angielskiego...

Avatar ZeeKo

29 listopada 2017, 20:09

@zielonasilownia: Nice b8 m8

Avatar ruzwelt1

29 listopada 2017, 20:49

@xmrocznax: ale przetłumacz

Avatar kokosek112

Edytowano - 29 listopada 2017, 21:28

@ruzwelt1: "nigdy więcej nie chece żyć na tej planecie", no tak z grubsza.

Avatar ruzwelt1

29 listopada 2017, 21:35

@kokosek112: dzięki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tymi się chodzi

Przypałowo

Północne Węgry

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nie idź!

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka