Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Fergus
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niegrzeczny Oskarek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 października 2020, 21:38
Najlepszy jest z Profi
Odpisz
4 stycznia 2022, 12:51
*odkop po prawie dwóch latach* +1
Odpisz
29 listopada 2017, 19:53
Nie lubię pasztetu.
Odpisz
29 listopada 2017, 19:55
KU*WA ZNOWU Z TYM PASZTETEM?!?!
-ale weź chociaż spróbuj >;0
*próbuje*
>BABCIU TO JEST ZAJEBISTE
Odpisz
30 listopada 2017, 15:58
-BABCIU TO JEST KLASYK
Odpisz
30 listopada 2017, 19:27
Lel, jeja.pl znów atakuje. Na "zajebiste" nie ma cenzury, a na "gw****" już jest.
Odpisz
29 listopada 2017, 19:09
Nie lubię ani EA ani pasztetu
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2017, 19:44
@lorax12: Możesz nie lubieć EA i ja to szanuję ale że pasztetu? Nosz ku*wa spójrz na tego kogucika który tylko ma ochotę abyś go zjadł/a/o
Zraniłeś/aś/oś mnie i tego kogucika. Prosto w serducho :(
Odpisz
29 listopada 2017, 19:55
@Adi34: Do you really think that living Void of Chaos cares?
Po prostu nie lubię pasztetu nie smakuje mi
Odpisz
29 listopada 2017, 20:13
@lorax12: Powiedz że je**ć EA to ci wybaczę
Odpisz
29 listopada 2017, 20:18
@lorax12: No ale Lorax, no ku*wa kogucik.
Odpisz
29 listopada 2017, 20:28
@lorax12: Wiedz, że w tej sprawie jestem po twej stronie.
Odpisz
29 listopada 2017, 22:44
@lorax12: A lubisz zapiekanki~?
Odpisz
30 listopada 2017, 05:26
No oczywiście :V
Odpisz
30 listopada 2017, 05:27
@Adi34: Je**ć EA
Odpisz
30 listopada 2017, 05:27
@creeper_girl: dzięki
Odpisz
30 listopada 2017, 05:28
Even that cock can't change my opinion
Odpisz
30 listopada 2017, 15:21
@creeper_girl: Wyjdź za mnie plox.
Odpisz
30 listopada 2017, 06:26
Akurat logo EA mi się podoba. I to by był koniec pozytywnych opinii.
Odpisz
29 listopada 2017, 20:39
Kogucik?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
B U R D E L M O R E N K A
Odpisz
29 listopada 2017, 20:29
tlyko mdrząy ldziue mgoą oszfdroawć ten tkest
Odpisz
29 listopada 2017, 20:15
Pasztet is love,Pasztet is life...
Odpisz
29 listopada 2017, 19:45
Ea jest dobrą i szanowaną przeze mnie marką. A to że ludzi nie stać na DLC za 60 zł żeby wspomóc twórców (Którzy też muszą zarabiać) to nie problem Ea tylko ich samych
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2017, 19:52
@mante: Wszystko z DLC byłoby spoko, gdyby nie to, że podstawowa gra kosztuje ku*wa 250 zł, i jest ona ucięta w poło
(Aby zobaczyć dalszą część odpowiedzi kup dodatek za 25$)
Odpisz
29 listopada 2017, 19:58
@Jeja4FunPL: Czyli według twojego toku rozumowania gra zaraz po swojej premierze powinna kosztować mniej niż 80 zł, tak?
Odpisz
29 listopada 2017, 20:11
@mante: może tyle kosztować ale niech nie jest ucina do połowy
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2017, 20:55
@mante: Niech se kosztuje 250zł, ale niech będzie to PEŁNY produkt, a nie pocięty.
Odpisz
29 listopada 2017, 20:57
@Jeja4FunPL: A jeśli kupujesz np. Produkty spożywcze typu szynka to oczekujesz że w opakowaniu będzie cała świnia?
Odpisz
29 listopada 2017, 21:01
@mante: porównaniu polityki sprzedawczej EA do szynki to głupie porównanie
Odpisz
29 listopada 2017, 21:09
@mante: po za tym taką szynke można kupić za mniej więcej 28 zł a grę EA za 250 zł za taką cenę oczekuje czegoś bardziej kompletnego a nie 10 dlc za 60 zł
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2017, 22:38
@mante: Nie, ale gdy kupuję np. grę, mam nadzieję, że jest to pełny produkt a nie pocięta na 10 kawałków maszynka do robienia hajsu.
Odpisz
29 listopada 2017, 22:41
@mante: I nie weźcie mnie za jakiegoś Janusza, ale kiedyś gry też kosztowały po 250zł czy coś, i był to pełny produkt,.który można było przejść od początku do końca bez dodatkowych opłat.
Odpisz
29 listopada 2017, 19:43
W moim ciele płynie pasztet
Odpisz
29 listopada 2017, 19:35
Jak ja ku*wa kocham paszczet
Odpisz
29 listopada 2017, 19:23
P A S Z T E T
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2017, 19:15
''świeże"
Odpisz
29 listopada 2017, 19:10
no ku*wa kogucik
Odpisz