Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Lekko nie będzie
Ostry ten sędzia
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 września 2015, 07:56
Not bad
Odpisz
23 lipca 2014, 22:23
Co to za gówno
Odpisz
25 czerwca 2014, 14:52
to że jest zielony i wygląda jak natura to nie znaczy że jest ekologiczny
Odpisz
17 maja 2013, 22:06
Takiego Nissana nigdy nie widziałem
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2013, 19:49
Ja tam wolę stare dobre benzynówki
Odpisz
11 kwietnia 2013, 19:07
Z wyglądu paskudny... :-/
Odpisz
11 kwietnia 2013, 19:11
@chupacabra001: No co ty według mnie fajny...
Odpisz
11 kwietnia 2013, 19:12
@keil007: Ty chyba pięknego samochodu nie widziałeś.:-)
Odpisz
11 kwietnia 2013, 19:15
@chupacabra001: taka wanna na kółkach ;)
Odpisz
11 kwietnia 2013, 19:17
@jacho32: Ano, wanna.
Furmanka ładniejsza. Co nie, baco?
Odpisz
11 kwietnia 2013, 15:50
Jeździłabym. Gdybym miała prawko. Czyli nie jeździłabym.
Odpisz
11 kwietnia 2013, 15:15
CZad
Odpisz
11 kwietnia 2013, 08:08
huo huow(hłoł) fajny! chciałbym taki!
Odpisz
11 kwietnia 2013, 13:59
@saskacz: ja też
Odpisz
11 kwietnia 2013, 11:04
rozumiem że jest ekologiczny bo ma namalowane liście i jest koloru zielonego ?
Odpisz