Wszystko dobrze, Gryzaczku?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Tacy to pożyją
Trzeba brać osobną torbę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Były nóżki, nie ma nóżek
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2017, 21:35
Obrazek sugeruje bardziej podpis "kiedy lekko przewracasz chomika i zauważasz jego penisa"
Odpisz
4 grudnia 2017, 18:13
@Broski: "i ma większego od Ciebie"
Odpisz
30 listopada 2018, 13:57
@M_ateo_1: to sugeruje że penis chomika jest większy niż twoja osoba co jest... niepokojące. Co najmniej.
Odpisz
14 marca 2018, 14:51
Miałem kiedyś chomika. Moja mama nadepnęła na niego, przez co leżał i się nie ruszał...
Potem wstał i, jak gdyby nigdy nic, pobiegł w kierunku swojej klatki. Chomiki to twarde osobniki są.
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2017, 21:03
Mi kiedyś chomik spadł ze schodów w kuli i nadal żyje.
Odpisz
1 grudnia 2017, 22:38
Teraz spróbuj bez kuli :)
Odpisz
1 grudnia 2017, 22:47
@Adi34: Oke
Odpisz
3 grudnia 2017, 23:38
I co?
Odpisz
3 grudnia 2017, 23:40
Żyje
Odpisz
1 grudnia 2017, 17:39
Aż przypomniała mi się historia mojego wychowawcy jak załatwił chomika.
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:00
@Liechtensteinball: mogę prosić o historię? jestem ciekawa
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:28
@Helhel:
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:48
@Liechtensteinball: .
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:57
@Liechtensteinball: .
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:58
@Helhel: Nie pamiętam do końca po co, ale po coś rozkręcał te zabawki chomika, w sensie te takie kanały/rury (kurna nie wiem jak to nazwać) co chomik sobie w tym chodzi. Rozkręcił takie jedno i nie zauważył, że chomik był w środku, przekręcił to w pion, chomik wypadł, spadł na podłogę, znieruchomiał i zdechł.
Odpisz
1 grudnia 2017, 19:03
@Liechtensteinball: Albo jeszcze jedna historia jak wyjechał na święta dawno temu jak jeszcze chodził na studia i zostawił 6 chomików samych w domu. Oczywiście nawrzucał im tam jakiegoś żarcia, wody do picia itp. Wraca ze świąt u rodziny, patrzy a w akwarium nie ma żadnego chomika, nie ma niczego. Do dzisiaj nie wie co się z tymi chomikami stało.
Odpisz
1 grudnia 2017, 19:41
@Liechtensteinball: uciekły i planują zemste
Odpisz
1 grudnia 2017, 16:14
Tez tak mam. Muszę nie zrzucac na nastepny raz klatki z 9 piętra
Odpisz
30 listopada 2017, 18:53
Raz mi się chomik *prawie* w szklance utopił ;-; do dzisiaj nie wiem jak
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2017, 15:39
@Lizbett570: Myślę, że mógł do niej wpaść
Odpisz
1 grudnia 2017, 15:40
@Pepe_roni: Ale jak on do niej wpadł? ;-;
Odpisz
1 grudnia 2017, 15:44
@Lizbett570: ¯\_(ツ)_/ ¯
Odpisz
1 grudnia 2017, 15:03
4 dni temu zmarł mi chomik...
Odpisz
1 grudnia 2017, 15:29
@Yukiterku: i co, jak z pasztetem?
Odpisz
1 grudnia 2017, 14:07
Mój chomik kiedyś spadł z biurka i przeżył
Odpisz
30 listopada 2017, 18:13
raz mi się tak przyczepił zębami do palca że ja machałem tym palcem w prawo i w lewo i uderzałem tym chomikiem o ścianę akwarium a głupi ch*j nie chciał puszczać.
Odpisz
30 listopada 2017, 19:51
@M_ateo_1: akwarium?
Odpisz
30 listopada 2017, 20:22
@M_ateo_1: Raczej terrarium.
Odpisz
30 listopada 2017, 22:23
@kamykPL: mam nadzieję
Odpisz
30 listopada 2017, 23:50
@Sp1zg4nY: a bo ja wiem. dla mnie to to jest akwarium. szklane pudło.
Odpisz
30 listopada 2017, 23:24
Najgorzej, gdy miałeś tego chomika przez prawie 3 lata i naprawdę się do niego przywiązałeś.
Odpisz
30 listopada 2017, 18:12
Zależy co oznacza dla ciebie "lekko"
Odpisz
30 listopada 2017, 18:13
@TerratorEK: bo jeżeli kolanami na ryj to raczej nie
Odpisz
30 listopada 2017, 18:30
@TerratorEK: palcami na paluszki
Odpisz
30 listopada 2017, 18:34
@LanTuFri123: zależy jakie masz palce
Odpisz
30 listopada 2017, 18:52
@TerratorEK: Kolanami na ryj powiadasz?
*kolejne coś wygrzebane z czeluści telefonu aka moja tapeta*
Odpisz
30 listopada 2017, 18:53
@Lizbett570: to jest już klasyk
Odpisz
30 listopada 2017, 19:04
@TerratorEK: promem do szwecji
Odpisz
30 listopada 2017, 19:11
i bursztyny wyje**ło
Odpisz
30 listopada 2017, 18:52
Raz zucilem chomikiem o podłogę i przeżył
Odpisz
30 listopada 2017, 20:23
@Jcavatarr:
Odpisz
30 listopada 2017, 20:24
@Jcavatarr: Sprawdzałeś czy przebije sie na pietro niżej czy co?
Odpisz
1 grudnia 2017, 15:30
@kamykPL: czy się odbije
Odpisz
30 listopada 2017, 18:12
patrzysz czy jest puls i go nie ma
Odpisz