Muszę coś zrobić ze swoim życiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Mało znany szczegół
Mnie wolno
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Damy radę
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2017, 21:40
Czy to jedyny mem który nie jest nadużywany?
Odpisz
28 października 2018, 20:42
Odpisz
1 grudnia 2017, 22:05
Loguję się do jeja już 450 dzień z rzędu, co to może oznaczać?
Odpisz
2 grudnia 2017, 07:05
@kronim: że logujesz się do jeja 450 dzień.
Odpisz
2 grudnia 2017, 11:43
Odpisz
30 listopada 2017, 20:06
Ogolnie tak z ciekawości w jaka gre jejacy przegrali najwięcej godzin? ja w Civke 4 1200h
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2017, 20:18
@VladPutin: CS:GO- 615h in game, 325h przegranych
PUBG z 275
1y Wiedźmin- 100?
i Overwatch 150
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2017, 20:23
@VladPutin: Niezbyt dużo gram, więc nieszczęsny Hiveswap, 20 h.
I czekam na akt 2 albo Hauntswitch by zdobyć to walone "boros", bo to jedyne osiągnięcie jakiego jeszcze nie zdobyłam.
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2017, 20:25
@VladPutin: W Europe Universalis 4 zakładam około 300 godzin bo ciągle w nią gram ale z torrentow i nie zlicza
Paladins-176h
Minecraft-z 1000h minimum, kiedyś ciągle w niego grałam
Overwatch-80h około
Odpisz
30 listopada 2017, 20:33
@VladPutin: 700h w lola, 670h w Unturned, 280 w tf2 i 200h w rusta
Odpisz
30 listopada 2017, 20:37
@Zakapturzony13579: 600h w Europie Universalis.
Dalej nie kupiłem.
Odpisz
30 listopada 2017, 20:38
Heh, ahoj!
Odpisz
30 listopada 2017, 20:52
@VladPutin: CS:GO - 800h
robocraft - 400h
minecraft - ok. 2Kh
Odpisz
30 listopada 2017, 21:16
@VladPutin: ja tam 1576 h w simsy 4
Odpisz
30 listopada 2017, 21:54
@Windows_10: 2367h w Euro Truck Simulator 2 Wujek się chowa
Odpisz
30 listopada 2017, 22:04
@VladPutin: Lol- prawie 2000h (tyle czasu zmarnowanego na to a i tak jestem gównem :v)
Odpisz
1 grudnia 2017, 04:48
@VladPutin: na steamie cs 1110 bodajże ale tak ogólnie to hearthstone tylko tam nie ma licznika ale z 2tys jest
Odpisz
1 grudnia 2017, 21:08
@VladPutin: warframe - 1100h
tf2 - 600h
Odpisz
1 grudnia 2017, 21:09
@VladPutin: Skyrim-940
Fallout4-450
Warframe-200
Odpisz
1 grudnia 2017, 21:31
@VladPutin: 1241h w CsGo 562h w TF2 300 w StarCraft II Wings Of Liberty i reszta godzin w Paincie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
1 grudnia 2017, 21:48
@JestemNICZYM: jak by tak policzyć ile w mc grałem to bym musiał podawać w miesiącach chyba
Odpisz
1 grudnia 2017, 21:50
@theCPCK: to spoko xd
Odpisz
1 grudnia 2017, 22:02
@VladPutin: jakieś 1k godzin w lolu
Odpisz
1 grudnia 2017, 22:05
@VladPutin: W LoL'a najwięcej przegrałem ale nie wiem ile może około 1000h
Odpisz
1 grudnia 2017, 22:17
@Agario: Hearthstone? Podak BattleTag to pogramy
Tak na marginesie to jestem gównem w tą grę ale uwielbiam w nią grać
Odpisz
1 grudnia 2017, 22:40
@VladPutin:
minecraft na jednym serwie chyba
100 h
m&b 120h
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2017, 22:56
@Adi34: JarekTyKoxie#2706 nie martw się też jestem noobem aktualnie mam 20 rangę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
1 grudnia 2017, 23:28
@VladPutin: Transformice 1199 godzin
Odpisz
1 grudnia 2017, 23:33
@VladPutin: CS GO około 300 godzin
Odpisz
2 grudnia 2017, 00:39
@VladPutin: csgo-420 a inne gry to malutko strasznie
Odpisz
2 grudnia 2017, 10:47
@Zakapturzony13579: maeve is live
Odpisz
2 grudnia 2017, 11:42
@VladPutin: w godzinach nie powiem, ale tak to około 5 lat w Il-2 Sturmovik. I dalej mi się nie nudzi
Odpisz
1 grudnia 2017, 22:51
ja w lolu mam 40lvl
Odpisz
30 listopada 2017, 23:57
Odpisz
30 listopada 2017, 19:55
POD RZĄD
Odpisz
30 listopada 2017, 20:06
Z tego co wiem, to ten zwrot jest akceptowany w formie użytkowej.
Odpisz
30 listopada 2017, 20:32
@Keks_: To źle wiesz bo nie jest
Odpisz