Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Acium123

27 grudnia 2017, 23:43

Racja. Kibicem jest ten co dobrze życzy swojej drużynie, nieważne czy przed ekranem czy na trybunach, a nie idiota drący się, rzucający petardy czy wbiegający na boisko. Dzisiaj mało prawdziwych, życzliwych kibicy :( smutne

Avatar Palauball

13 września 2017, 18:49

Fullham? O nie xd

Avatar shadow2000

4 czerwca 2010, 13:27

No coment.

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2010, 18:11

Facet obok ma szalika drużyny "Fullham" 5/5

Avatar Anty_n00b

29 maja 2010, 09:50

Jaki kibic xD 5/5 i do ulu

Avatar arbuz18

28 maja 2010, 22:18

albo chce mu sie do kibelka xD

Avatar Michalk

28 maja 2010, 19:53

ja bym popatrzył na szaliki :D On się modli o własne życie..
No cóż, obrazek ujdzie 3/5

Avatar arbuz18

28 maja 2010, 16:10

zadymy na meczu nie, ale jeśli ktoś będzie obrażał mój klub to......
4/5

Avatar Pikachu

28 maja 2010, 15:30

Właśnie, robieniem zadymy nie pomoże zespołowi. 4/5

Avatar bartix14a

28 maja 2010, 14:23

ja też tak robie na meczu żużlu XD ... wieć Tylko FALUBAZ ,FALUBAZ Górą

Avatar ChristopheR

28 maja 2010, 13:59

Wszyscy daja 5/5 to czemu sr = 3,2 ?

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2010, 13:32

szacunek dla ludzi którzy tak myślą to jest święta
prawda

Avatar chupacabra001

28 maja 2010, 12:10

Bo ten, co robi zadymy to pseudo kibic.1

Avatar DeaDe

28 maja 2010, 08:06

5/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brawo za czujność!

Dwa różne spojrzenia

Niegrzeczny Oskarek

Rel

Taktycznie

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka