Tak się szuka produktów, Pioter
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Przerwa na herbatkę
Fajnie że odpowiedzieli
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2017, 17:32
Kupimy najwięcej najtańszych.
Potem sprzedamy je 2 razy drożej i będziemy żyć jak królowie synek!
Odpisz
1 grudnia 2017, 17:36
Ale tate naprawde baterie można kupić za 10 zł w bidronce
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2017, 17:39
@VladPutin: 10 ZŁOTYCH!? SYNEK, CHCESZ MNIE Z TORBAMI PUŚCIĆ?!
Odpisz
1 grudnia 2017, 17:42
@DavePL1234: Ale tato przecież płacisz rachunki z mojej pracy roznoszenia ulotek!
Odpisz
1 grudnia 2017, 17:45
@VladPutin: tym bardziej powinieneś oszczendzać pioter!
Odpisz
1 grudnia 2017, 17:45
To przestań mi brać moje Piniądze!!!!!!!!!
Odpisz
1 grudnia 2017, 17:48
@VladPutin: Nie wiem o czym mówisz Pioter
Odpisz
1 grudnia 2017, 17:49
@DavePL1234: Gdzie są moje piniadze z komuni?
Odpisz
1 grudnia 2017, 17:50
@VladPutin: PRZECIEŻ JE WYDAŁEŚ NA SWOJE GŁUPOTY!
Odpisz
1 grudnia 2017, 17:55
@DavePL1234: nic za nie nie kupiłem!!!!!!
Odpisz
1 grudnia 2017, 17:57
@VladPutin: PODNOSISZ GŁOS NA OJCA?! JA CI DAM GÓWNIAKU JEDEN *zdejmuje pasek od spodni*
Odpisz
1 grudnia 2017, 17:58
@DavePL1234: Tato nasypałem cukru do passata somsiada zrobie to jeszcze komu zechcesz tylko nie bij!
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:01
@VladPutin: Cukier? Do Passata somsiada? Wiesz Pioter, chyba ci dziś daruję
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:02
@DavePL1234: Dziekuje tatku. A i mam małą sprawe bo jest wycieczka szkolna do włoch i chciałbym jechać
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:05
@VladPutin: Wycieczka do włoch? A ile ona kosztuje?
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:07
@DavePL1234: pinćset
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:10
@VladPutin: PIŃCSET!? OSZALAŁEŚ PIOTER!? KUPIMY PICCĘ DO ODMROŻENIA A MATKA SPAGETTI ZROBI I BĘDZIESZ MIAŁ WŁOCHY
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:12
@DavePL1234: tato słuchaj dostaje same szóstki i piątki wygrywam we wszelkich możliwych olimpiadach a we włoszech poducze swój angielski i może uda mi sie tam wybrać studia
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:14
@VladPutin: Nie wymyślaj Pioter, trzeba oszczendzać
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:15
@DavePL1234: (dzwoni telefon ) Halo .... tak to ja .. no tak moge ... zaraz zapytam sie taty Kolega zachorował i nie może jechać mogę jechać za niego wszystko jest już zapłacone
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:17
@VladPutin: Zapłacone? A to se jedź
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:18
@DavePL1234: A dostane jakieś kieszonkowe na tom wycieczke?
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:19
@VladPutin: PIOTER! TY SE JAJA Z OJCA ROBISZ?
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:20
@DavePL1234: co ja nigdy
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:22
@VladPutin: TO PRZESTAŃ GADAĆ O PINIONDZACH BO CI NIE DAM TY GÓWNIAKU JEDEN, JESZCZE MI PRZEPUŚCISZ NA JAKIEŚ BADZIEWIA
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:22
@DavePL1234: Dobra to nie dostaniesz moich piniendzy z ulotek
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:23
@VladPutin: COŚ TY POWIEDZIAŁ!? *ponownie zdejmuje pasek*
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:26
@DavePL1234: Przestaje rozdawać ulotki!
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2017, 18:28
@VladPutin: TO JA CI ZAŁATWIŁEM TOM ROBOTĘ I TAK MI DZIĘKUJESZ!? O NIE, NIE BĘDZIESZ TAK MÓWIŁ DO OJCA *wykonuje zamach paskiem*
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:29
@DavePL1234: A i jeszcze jedno mama cie zdradziła z mariuszem z pod trujki
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:30
@VladPutin: Z SOMSIADEM!? PIOTER SKĄD TY TO WIESZ!?
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:31
@DavePL1234: Przyłapałem ich dwa dni temu
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:34
@VladPutin: I NIC MI NIE POWIEDZIAŁEŚ?
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:37
@DavePL1234: Mama Dała mi 3 stówy i kazała siedzieć cicho
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:40
@VladPutin: CO?! HALYNA! HALYNA!!!!!! GDZIE ONA JEST?
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:45
@DavePL1234: Poszła z koleżankami do tego klubu przy Sandomierskiej
Odpisz
1 grudnia 2017, 19:42
@VladPutin: JA JEJ DAM, MASZ Z PIĘĆ ZŁOTYCH A JA JADĘ PO TWOJĄ MATKĘ
Odpisz
2 grudnia 2017, 16:57
@DavePL1234: .
Odpisz
2 grudnia 2017, 17:08
@xxxPaterrix03xxx: .
Odpisz
2 grudnia 2017, 17:40
taktyczna kropka obserwowania wątku
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2017, 19:03
Ten wątek to istne złoto. . - kropka taktycznego oberwowania wątku
Odpisz
2 grudnia 2017, 20:53
@hububomba: Ciekawe ile jeszcze osób postawi w tym wątku taktyczną kropkę :P
Odpisz
2 grudnia 2017, 20:53
@DavePL1234: .
Odpisz
2 grudnia 2017, 20:55
@VladPutin: .
Odpisz
2 grudnia 2017, 23:42
@DavePL1234: Ty sie ku*wa piter nie zastanewiej tylko pisz te historyjki bo bigisu nie dostaniesz
Odpisz
2 grudnia 2017, 23:42
@DavePL1234: A nie czekaj ty byłeś łojciec...
Odpisz
3 grudnia 2017, 08:23
@xxxPaterrix03xxx: ja byłem pioter
Odpisz
3 grudnia 2017, 11:39
@VladPutin: dobra ch*j z tym kontynuujcie.
Odpisz
22 maja 2018, 19:29
@xxxPaterrix03xxx: K O N T Y N U O W A Ć
Odpisz
12 listopada 2021, 19:00
@DavePL1234: kontynujcie
Odpisz
29 czerwca 2018, 10:26
No bo jak w najpopularniejszych mam jakieś sprzęty z najwyższej półki po 2k a ja chcę coś tańszego to po ch*j mam błądzić przez 20 stron?
Odpisz
1 grudnia 2017, 17:37
A kto tak nie robi
Odpisz
2 grudnia 2017, 18:53
@GKczol: ja, bo wiem że wtedy najczęściej mam do czynienia z np. uszkodzonymi produktami itp.
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2017, 10:10
@misko02: To możesz sortować i dać nowe
Odpisz
3 grudnia 2017, 10:17
@BOSS111: Co to właściwie da bo nie rozumiem? W sensie no rozumiem chyba pewne założenie, że przedmioty które długo są niesprzedawane oznacza to że nikt ich nie chce kupować, ale w nowych może być tak samo że uszkodzone będą etc, po prostu patrzę te które najbardziej się sprzedają i czy mają dobre opinie
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2017, 18:22
@misko02: Ziom -_- jak dasz filtr nowe to znaczy że są nieodpakowywane,nieużywane,100%sprawne
Odpisz
1 grudnia 2017, 17:44
Cena + przesyłka = najniższa
Odpisz