Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najbardziej realistyczny spośród modów
A, okej
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nieuczciwa ocena
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2017, 13:32
Niech ktoś zrobi z tego paste plz
Odpisz
2 grudnia 2017, 13:51
@Szortek: popieram
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2017, 14:14
@Szortek: (Przepraszam jeśli będzie słaba, nie jestem zbyt umiejętny)
>Bądź anon
>lv 23
>wywalili Cię ze studiów
>byłeś na dziennikarstwie, ale i tak smutnazaba.jpg
>wróć do domu
>do piwnicy rodziców, bo oczywiście jesteś przegrywem lol
>nie masz dziewczyny
>znaczy kiedyś miałeś, ale sąsiedzi usłyszeli wycie i piski w twojej piwnicy
>od tego czasu już nie wolno Ci mieć psa
>twoje główne zajęcie to wrzucanie memów do sieci
>no wiecie, hehe, bracia pie**olec itp.
>nigdzie nie wychodzisz
>z powodu traumy
>bo raz poszedłeś do McDonald'a
>stałeś w kolejce po happy meal'a, bo pomyślałeś, że przynajmniej raz coś będzie happy w twoim życiu
>idzie dwóch gości z tacą pełną burgerów
<chyba jakaś gastrofaza czy coś
>I jeden do drugiego mówi "Lewa w górę"
>I ten drugi i tak Ci tacką przyje**ł, że obudziłeś się w szpitalu bez jednej nerki
>ch*j wie czemu
>masz dosyć takiego życia
>chcesz się zabić
>przełamujesz się, żeby iść do sklepu po kreta
>wychodzisz na zewnątrz
>nagle widzisz jakiegoś clowna
<skąd cyrk na takim zadupiu
>ma przy sobie butlę z gazem
>*okurdemojaszansa.face*
>podchodzisz do niego
>bierzesz zbiornik chociaż wydaje się być dziwnie lekki
<lol ten debil nawet nie zauważył
>chwila
>ten clown jest nadmuchiwany
>*dobranieważne.face*
>chowasz się w piwnicy
>tate przychodzi
<Ej anon ja i twoja mama jedziemy na urodziny cioci Krysi i zostawiamy Cię samego z siostrą, tylko zbytnio nie szalej, nie zapraszaj panien i nie urządzaj imprez, a nie, chwila nie muszę Ci tego mówić hehe...
>twojesłowaboląojcze
>rodzice wychodzą
>biegniesz do salonu
>tam siostra z astmą robi sobie inhalacje
>idealnie
>odłączyłeś cały sprzęt i rozwaliłeś go o podłogę
>płaczinieszczęście.mp4
>uciekasz z maseczką do inhalacji
>podłączasz ją do butli i zakładasz na twarz
>czas powiedzieć "do widzenia"
>odkręcasz kurek
>leżysz tak chwilę
>nagle słyszysz skrzypiące zawiasy twoich drzwi
>w drzwiach stoi tata
<Anon impreza szybciej się skończyła, bo ciocia Krysia umarła, w poniedziałek idziemy na pogrzeb
>Przygląda się po czym zdejmuje Ci ten plastik z twarzy
<Synu dlaczego?
>zbiera Ci się na płacz
>nienawidzisz świata
>ale jednak ktoś się o Ciebie martwi
>tate też płacze
>bierzesz głęboki wdech
<Życie to ból
>brzmisz jak ta wiewiórka z filmu
>tate się śmieje
>brak profitu do końca świata
Odpisz
2 grudnia 2017, 14:42
xDD
Odpisz
2 grudnia 2017, 16:48
Znalazłem easter egga z innej pasty "lewa w górę", dostane ciastko?
Odpisz
3 grudnia 2017, 12:50
to zbyt oczywiste, a był to też easter egg w paście z tym gangsterem od fidget spinnerów.
Odpisz
3 grudnia 2017, 20:25
@Grzechoooo: ta pasta z fidget spinerami byłaby dobrym materiałem na książkę/film
Odpisz
3 grudnia 2017, 20:31
Daj pastolektorowi, może będziesz na odcinku.
Odpisz
3 grudnia 2017, 22:22
Brawo, udało się
Odpisz
4 grudnia 2017, 00:43
Trochę irytowały te nie ">" rozdzielające jeden wątek na kilka części
Odpisz
4 grudnia 2017, 07:31
niech ktoś zrobi z tego obrazek i wstawi
Odpisz
4 grudnia 2017, 07:45
@Rander: Tak się piszę pasty.
Odpisz
4 grudnia 2017, 09:45
@JakubJJJ: Nie, na jeden wątek przypada jeden ">"
>miałem traume związaną z blablabla
a nie
>miałem traume
>blabla
>bla
Odpisz
4 grudnia 2017, 15:33
@Rander: ale w taki sposób pisze się pasty, inaczej by głupio wyglądało
Odpisz
4 grudnia 2017, 16:15
@ZSRRBall: Nie, właśnie pasty są pisane z ">" ale jako oddzielenie elementów
Odpisz
17 kwietnia 2018, 00:43
Dla prawdziwych piwniczarzy jest to razej smaczek niż easter egg, ale ciastko dostaniesz.
*daje ciastko (dobre takie z milki)*
Odpisz
18 sierpnia 2021, 14:02
.
Odpisz
2 grudnia 2017, 15:49
To helem da sie zabić?
Odpisz
2 grudnia 2017, 16:00
@Virtualna_Cobra:
taaa
organizm myli go z tlenem
wiec nawet nie poczujesz duszności
Odpisz
2 grudnia 2017, 17:19
dzięki za zajebisty pomysł, jest możliwe że wykorzystam
Odpisz
3 grudnia 2017, 20:06
@Virtualna_Cobra: Wiesz, hel nie jest szkodliwy (jak wiele innych gazów), ale jak tlenu będzie po prostu za mało to umrzesz.
Odpisz
4 grudnia 2017, 16:18
Amerykę odkryles
tak samo jak z podręcznikiem do fizyki
im mocniej uderzysz tym mocniejszy poczujesz ból
Odpisz
4 grudnia 2017, 18:15
Ale użytkownik Virtualna_Cobra się zdziwił, że da się umrzeć oddychając tlenem.
Odpisz
10 grudnia 2017, 17:20
@Virtualna_Cobra: Lepiej działa heksafluorek siarki (SF6), który jest kilkukrotnie cięższy od tlenu, dzięki czemu nie wylatuje z płuc przy wdychaniu. Gaz ten nie jest toksyczny, ale kiedy znajduje się w płucach, powietrze zwyczajnie nie ma miejsca, by się tam dostać, przez co umieramy z niedotlenienia.
Odpisz
10 grudnia 2017, 18:40
@flamefrost20:
a da się go odpompowac?
Odpisz
10 grudnia 2017, 19:07
Prościej jest stanąć na głowie i zacząć normalnie oddychać - SF6 "wypłynie" z płuc, a powietrze go zastąpi.
Odpisz
10 grudnia 2017, 23:58
@flamefrost20:
genialne
tylko dlaczego Hitler tego nie stosował?
Odpisz
3 grudnia 2017, 22:45
Spróbuj tak zrobić z heksafluorkiem siarki
Odpisz